پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
13:10 - 1396/10/29

خطیب نماز جمعه اصفهان مطرح کرد

از پیشنهاد عدم پرداخت دو ماهه حقوق به مسئولان تا تاکید بر پرداخت به موقع حقوق کارگران/ لزوم انتخاب مدیران بر اساس شایسته‌سالاری نه خط و خط بازی

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان با تصریح اینکه خط و خط بازی را در کشور باید کنار بگذاریم، تأکید کرد: در انتخاب مدیران باید شایسته‌سالاری صورت بگیرد نه آدم‌های سست و نابلد را به دلیل هم‌حزبی بودن بر سرکار گماشته شوند.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اصفهان با توصیه همگان به حفظ تقوای الهی و ترک معاصی اظهار کرد: اهل تقوا کسانی هستند که همواره می‌ترسند در روز کارهایی را با غفلت از یاد خدا انجام داده باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان جهنم را آماده‌شده برای غافلان بیان کرد و گفت: رفیق و هم‌نشین بد‌ ازجمله علل غافل شدن از یاد خدا است.

وی با تصریح اینکه خط و خط بازی را در کشور باید کنار بگذاریم، تأکید کرد: در انتخاب مدیران باید شایسته‌سالاری صورت بگیرد نه آدم‌های سست و نابلد به دلیل هم‌حزبی بودن بر سرکار گماشته شوند.

آیت‌الله طباطبایی نژاد با اشاره به حادثه دردناک نفت‌کش سانچی و درگذشت 32 نفر در آن حادثه، گفت: خداوند به غریق و کسی که زیر آوار بمیرد ثواب شهید می‌دهد؛‌این مصیبت برای همه ملت بود.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان در خصوص هوای پاک اظهار کرد: مسئولیت هوای پاک فقط بر عهده دولت نیست و خود مردم نیز در این زمینه باید مشارکت داشته باشند، از استفاده وسایل متحرکه دودزا باید پرهیز کرد.

وی بر لزوم کاهش خودروهای تک‌سرنشین تأکید کرد: مردم باید به فرهنگ پیاده‌روی و استفاده از حمل‌ونقل عمومی روی‌آورند؛‌ اصفهان بعد از تهران دو شهر نامطلوب ازلحاظ کیفیت هوا در کشور است.

* ایستادگی مردانه مردم غزه در برابر رژیم صهیونیستی

آیت‌الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه امروز روز غزه است، گفت: رژیم صهیونیستی ابتدا این منطقه را غصب و سپس فلسطینی‌ها آن را پس گرفتند و با مردانگی در برابر عمال رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند و ان‌شاءالله مسلمانان به پیروزی نهایی خواهند رسید.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان با اشاره به راهپیمایی عظیم و میلیونی مردم ایران علیه دولت شاهپور بختیار در زمان شاهنشاهی،‌ تصریح کرد: این راهپیمایی بزرگ بدن آن دولت پوشالی را به لرزه انداخت.

وی خطاب به دولتمردان گفت: اگر واقعا بودجه هم کم دارید حقوق کارمند، کارگر و پرستار را عقب نیندازید، بارها گفته ام حقوق ناچیز آنها را با تاخیر پرداخت نکنید؛ اگر جای آنها بودم هرگز پول کارگر را عقب نمی انداختم و گاهی همین مسائل عاملی برای ایجاد اغتشاشات می شود.

آیت‌الله طباطبایی نژاد به دولت پیشنهاد داد: برای یکی دو ماه حقوق وکلا، مسئولان و  قضات را پرداخت نکنید و حقوق های زیر یک میلیون را سر وقت پرداخت کنید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 

2 × 3 =ثبت نام مدارس تحول‌خواه «کندو» به روش میزان| کلیک کنید
ثبت نام مدارس تحول‌خواه «کندو» به روش میزان| کلیک کنید
ویژه برنامه سحرگاهی شبکه اصفهان
ویژه برنامه سحرگاهی شبکه اصفهان
 توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715