یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
21:46 - 1394/10/27

لیست دانشگاه های استان اصفهان + نشانی و تلفن

سترش آموزش عالی نهضتی جهانی است که حد و مرز نمی شناسد. این رویکرد باعث شده آموزش عالی به عنوان یک نقطه کانونی که پیشرفت جوامع را در سایر زمینه ها تسریع می کند توجه بسیاری را به خود جلب کند.

به گزارش ندای اصفهان ، گسترش آموزش عالی نهضتی جهانی است که حد و مرز نمی شناسد. این رویکرد باعث شده آموزش عالی به عنوان یک نقطه کانونی که پیشرفت جوامع را در سایر زمینه ها تسریع می کند توجه بسیاری را به خود جلب کند. به همین خاطر کشورها بر آن شدند نظام آموزش عالی خود را تا سرحد توان گسترش دهند. از این رو، درک اهمیت آموزش عالی از سوی کشورهای جهان باعث شده توسعه آموزش عالی در اولویت سیاستگذاری های آموزشی آنها قرار گیرد به طوری که تعداد دانشجویان جهان از ۱۳ میلیون نفر در سال ۱۹۶۰ با بیش از ۱۰ برابر افزایش به ۱۳۶ میلیون نفر در سال ۲۰۰۶ افزایش یافته است.

دانشگاه اصفهان

جمعی از پزشکان اصفهان در جهت تأسیس آموزشگاه عالی بهداری، با تلاش و پشتکار خود موفق شدند موافقت احداث مرکز آموزش عالی بهداری را که هستة ابتدایی دانشگاه امروزی اصفهان است، جلب کنند.

با موافقت تأسیس آموزشگاه عالی بهداری در سال ۱۳۲۵ و افزایش تعداد متقاضیان شرکت کنندة در این آموزشگاه، زمین های هزار جریب تا نزدیکی کوه صفه، برای ایجاد دانشگاه اصفهان، مهیا شدند.

پس از تأسیس و انتقال آموزشگاه عالی بهداری به منطقة هزار جریب، دانشکدة پزشکی نیز در ۷ آبان ماه ۱۳۲۹ در کنار همان آموزشگاه، احداث شد. در سال ۱۳۳۵، قدم دیگری در جهت تعالی دانشگاه اصفهان برداشته شد که آن، تأسیس دانشکدة داروسازی، در کنار پزشکی بود. پس از تأسیس دانشکدة داروسازی، در دی ماه ۱۳۳۷، دانشکدة ادبیات با ایجاد دو رشتة تحصیلی زبان و ادبیات فارسی و انگلیسی، در کوی شاهزاده ابراهیم، تأسیس شد. با ایجاد رشته هایی چون زبان و ادبیات فرانسه(۱۳۳۸)، زبان و ادبیات ارمنی(۱۳۳۹)، زبان و ادبیات عرب(۱۳۳۱)، تاریخ و جغرافیا(۱۳۴۵)، گروه علوم اجتماعی(۱۳۴۸) و انتقال این دانشکده در سال ۱۳۴۸ از کوی شاهزاده ابراهیم به مجموعة دانشکده های واقع در هزار جریب، به دانشگاه اصفهان، رونقی دیگر یافت.

مرداد ماه سال ۱۳۴۳، یادآور خاطرة تأسیس دانشکده های علوم و علوم تربیتی و روان شناسی می باشد. در اواخر سال ۱۳۴۷ با شکل گیری کلی دانشگاه اصفهان، مدرسة عالی کورش کبیر به این دانشگاه ملحق شد و در همان سال دانشکدة علوم اداری و اقتصاد نیز در این دانشگاه، تأسیس شد.

در سال ۱۳۶۵ پس از سه دهه، دانشکده های علوم پزشکی از دانشگاه اصفهان جدا شدند و راهی جداگانه برگزیدند.

دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان، به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی ایران، در سال 1353 در بزرگترین قطب صنعتی کشور، در فاصلة 20 کیلومتری شمال غربی اصفهان و شمال شرقی خمینی شهر، در دامنة کوه سید محمد، در زمینی به وسعت 23 میلیون متر مربع، احداث شد.

این دانشگاه، فعالیت های آموزشی خود را در سال 1356، با پذیرش حدود 800 دانشجو در برخی رشته های فنی، مهندسی و کشاورزی، آغاز کرد و اکنون با گذشت 28 سال از شروع فعالیت های آموزشی این دانشگاه، اغلب رشته های فنی و مهندسی، کشاورزی و علوم پایه را در قالب 13 دانشکده، در بردارد. در سال تحصیلی 85-86، تعداد 1650 دانشجو در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، در این دانشگاه، پذیرفته شده اند و در مجموع، بیش از 8000 دانشجو در این دانشگاه به تحصیل اشتغال دارند. همچنین تعدادی دانشجوی خارجی از کشورهای سودان، لبنان و. .. نیز در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند.

دانشگاه صنعتی اصفهان با برخورداری از یک هیئت علمی فعال و ممتاز و نیز امکاناتی استثنایی، آموزش را با بهترین کیفیت و با استانداردهای بین المللی، ارائه می کند؛ به طوری که فارغ التحصیلان این دانشگاه با کیفیت ممتاز خویش، فرصت های بزرگی را برای تصدی مشاغل و مسئولیت های کلیدی در فضای صنعتی – اقتصادی رو به رشد کشور، به دست آورده اند و در ادامة تحصیلات عالی نیز موفقیت چشمگیری در داخل و خارج کشور داشته اند.

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

سال 1329، آغاز فعالیت این دانشگاه بوده است. در آن سال، دانشکدة پزشکی در خیابان احمدآباد، در خانة استیجاری، معروف به عمارت زاهدی، افتتاح می گردد و پس از مدتی، به خیابان چهارباغ، نزدیک مدرسه سلطانی (حوزه علمیه فعلی) انتقال می یابد و بالاخره در 16 شهریور 1337، دانشگاه اصفهان تأسیس و به دنبال آن، دانشکده ادبیات، دانشکده داروسازی و پزشکی ایجاد می گردد؛ تا این که در سال 1365، دانشکده پزشکی و داروسازی، از دانشگاه اصفهان جدا و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان، به ریاست دکتر اسماعیل اکبری، شکل می گیرد و دانشکده های مختلف، به مرور زمان، در آن ساخته می شود.

اکنون این دانشگاه دارای نه دانشکدة پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی، بهداشت، مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی، توانبخشی، علوم تغذیه و فناوری های نوین پزشکی می باشد و هر دانشکده دارای معاون آموزشی، معاون پژوهشی و معاون دانشجویی فرهنگی است که معاون آموزشی فعالیت هایش در زمینه رسیدگی به امور آموزشی دانشجویان است. معاون پژوهشی، دانشجویان را در وارد شدن به عرصه های تحقیق و پژوهش کمک می کند و در کمیته های پژوهشی دانشکده ها، همان طور که از اسمش پیداست، به آموزش فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی به دانشجویان و کمک به آنها می پردازد. معاون دانشجویی فرهنگی نیز مسئول رسیدگی به امور رفاهی و فرهنگی دانشجویان است.

این دانشگاه 12 بیمارستان آموزشی درمانی به نام های الزهراء علیها السلام، امین، شهید چمران، امام موسی کاظم علیه السلام، سیدالشهداء علیه السلام، شهید بهشتی، عیسی بن مریم علیهماالسلام، آیت الله کاشانی، فیض، فارابی، آیت الله مدرس، نور و علی اصغر (ع) دارد.

در حال حاضر بیش از 700 نفر، به عنوان هیأت علمی و حدود 6000 دانشجو، در محیط های آموزشی آن فعالیت دارند. بد نیست بدانید که تصمیمات و سیاست گذاری های دانشگاه، توسط هیئت رئیسة دانشگاه انجام می شود که متشکل از رئیس دانشگاه و معاونین ایشان است.

دانشگاه کاشان

دانشگاه کاشان به عنوان اولین مؤسسة آموزش عالی در منطقة کاشان، در سال 1352 مجوز تأسیس گرفت و در مهرماه 1353 با پذیرش 200 دانشجو در دو رشتة ریاضی فیزیک، در مقطع کارشناسی، با نام مدرسه عالی علوم کاشان به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

در سال 1368 با گسترش رشته های دانشگاهی، به عنوان دانشگاه تربیت معلم کاشان، به صورت مستقل، زیر نظر وزارت علوم، فعالیت خود را ادامه داد؛ تا این که با راه اندازی رشته های مهندسی در سال 1373، جامعیت دانشگاه کاشان به تصویب شورای گسترش رسید و یک سال بعد، دانشکدة معماری و هنر نیز با تأکید بر ضرورت ها، نیازها و هنر و صنایع منطقه، بنیان نهاده شد.

هم اکنون دانشگاه کاشان با حدود 7 هزار دانشجو در بیش از 70 رشته گرایش، در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، با بهره گیری از خدمات علمی و پژوهشی 300 عضو هیئت علمی، به صورت تمام وقت، به حرکت رو به رشد خود ادامه می دهد.

دانشگاه کاشان دارای 10 دانشکده علوم انسانی، مهندسی، معماری و هنر، شیمی، ریاضی، فیزیک، ادبیات و زبان های خارجی، مجازی، مهندسی مکانیک و مهندسی برق و کامپیوتر، واحد خواهران، پردیس دانشگاهی و پژوهشکده های علوم و فناوری نانو و اسانس های طبیعی و دو مرکز تحقیقات نجوم و رشد و دو مرکز پژوهشی فرش و کاشان شناسی است.

دانشگاه هنر اصفهان

دانشگاه هنر اصفهان به عنوان محور آموزش عالی رشته های هنری در استان هنر پرور و خطة هنرخیز اصفهان، در آغاز با نام «دانشکدة پردیس اصفهان» و در سال 1355 با هدف تربیت نیروهای متخصص در زمینة حفظ و نگه داری آثار و بناهای تاریخی، تأسیس شد و به عنوان اولین مرکز آموزش عالی ایران در زمینة مرمت، فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی باستان شناسی، نقاشی، معماری داخلی، ساختمان، شیمی و نساجی را به عنوان دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مرمت ابنیه و کارشناسی ارشد مرمت آثار تاریخی، پذیرش کرد.

این دانشکده که در نخستین دورة فعالیت خود از اقمار دانشگاه فارابی به شمار می رفت، پس از دومین دورة جذب دانشجو، همزمان با انقلاب شکوهمند اسلامی، تعطیل و پس از انقلاب فرهنگی، در سال 1362، بازگشایی شد؛ در این مقطع، دانشکدة پردیس اصفهان به عنوان یکی از دانشکده های مجتمع دانشگاه های هنر، اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های کارشناسی مرمت آثار تاریخی، صنایع دستی و نقاشی نمود و در کنار سایر ارگان های متولی آموزش دانشگاهی هنر، مانند دانشگاه فارابی،صنایع دستی و نقاشی، دانشکدة هنرهای تزئینی و مدرسة عالی موسیقی، به ایفای نقش پرداخت. این دانشکده پس از مدتی فعالیت در آموزش هنر، به تدریج، گسترش یافت؛ تا آن جا که در سال 1379 با دایر نمودن پنج رشته در مقطع کارشناسی هنرهای تجسمی و معماری، یک رشته در مقطع کارشناسی ارشد پیوستة معماری و دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوستة مرمت و جذب امکانات فیزیکی و تجهیزات آموزشی، به عنوان دانشگاه هنر اصفهان، به ایفای نقش پرداخت.

دانشکدة معارف قرآنی اصفهان

با همت و همکاری جمعی از علاقه مندان قرآن کریم و استادان حوزه و دانشگاه، با هدف نشر فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم السلام در سال 1367، دارالقرآن الکریم اصفهان تأسیس شد و گام های مؤثری را در این زمینه برداشت؛ اما همواره برای تشکیل کلاس های آموزش قرآن، با کمبود مربیان و معلمان کارآمد قرآن مواجه بوده است. از این رو، ضرورت ایجاد یک مرکز تربیت معلم قرآن کریم در اصفهان، احساس شد و بدین منظور، با هدف تربیت نیروهای کارآمد و معلمان و مربیان توانا، «مؤسسة آموزش عالی دارالقرآن الکریم» در سال 1368، شکل گرفت و در پایان سال 1383 به دانشکده معارف قرآنی اصفهان، تبدیل گردید.

این دانشکده یک مرکز غیردولتی و غیرانتفاعی است؛ اما تمام قوانین و مقررات آن، مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. این نهاد قرآنی با بهره گیری از یک هیئت علمی مجرب و ده ها استاد حوزوی و دانشگاهی و نیز چهره های شاخص قرآنی کشور، دارای سطح علمی و آموزشی مطلوبی است. این دانشکده به منظور غنا بخشیدن به مطالعات و آموزش های تفسیری و کلامی خود، با دانشگاه های معتبر کشور و حوزة علمیة قم، ارتباط مستمر داشته است و تاکنون بیش از ده هزار دانشجو و دانش پذیر خواهر و برادر، در دوره های مختلف این دانشکده، تحصیل کرده اند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

با تدابیر مسئولین وقت شهرستان نجف آباد در دی ماه 1364، اولین ابلاغ رسمی به نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، بر جریدة تاریخ ثبت شد و در پی آن بود که فرهیختگان نجف آباد با تأسی به سخنان امام راحل، دست در دست هم و با وحدت کلمه، دانشگاهی ساختند که امروزه موجب عزت و افتخار نجف آباد و نجف آبادی هاست.

شهر خون و شهادت، شهر ایثار و حماسه، برگی دیگر بر افتخارات خود افزود و میعاد گاه دانشجویان و دانش دوستان شد؛ به گونه ای که اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، یکی از پیشروترین و مطرح ترین دانشگاه ها در سطح استان و کشور می باشد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در حال حاضر، میزبان حدود 20 هزار دانشجو در 81 رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای و دکتری تخصصی است.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان

تأسیس واحد خوارسگان در ۳/۸/۱۳۶۶ به تصویب هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی رسید ودر روز جمعه دوم بهمن ماه ۱۳۶۶، اولین آزمون ورودی این واحد، همراه با تعدادی دیگر از واحدهای دانشگاهی، توسط مرکز آزمون برگزار شد و با پذیرش ۵۱۰ دانشجو در چهار رشته مهندسی کشاورزی، حقوق قضایی، علوم تربیتی در مقطع کارشناسی و عمران در مقطع کاردانی، کار خود را آغاز کرد.

این واحد دانشگاهی، مدت ۵ سال از مکان های استیجاری و فضاهای آموزشی آموزش و پرورش و دانشگاه اصفهان، استفاده می کرد و در سال ۷۱، بخش اول ساختمان آموزشی این واحد در یک زمین ۵۲ هکتاری، مجاور فضای سبز بزرگ شرق اصفهان، مورد بهره برداری قرار گرفت و از آن پس، با تلاش فراوان، طرح جامع این واحد دانشگاهی، تهیه و عملیات ساختمانی فضاهای مورد نیاز آن از محل درآمدهای دانشگاه و جذب کمک های مردمی، آغاز شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهررضا

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، در اسفند ماه 1367، به عنوان یکصد و یکمین واحد دانشگاهی به تصویب هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی رسید و فعالیت خود را از نیمسال اول تحصیلی 69-68 آغاز نمود. در سال 1368، 21 هکتار زمین، در جنوب شهر فرهنگی- تاریخی شهرضا خریداری شد. و اکنون یکی از واحد های بسیار بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و بزرگ ترین قطب آموزش عالی شهرضا می باشد. این واحد دانشگاهی، با هدف توسعة آموزش عالی در منطقه و برقراری ارتباط پویا و همه جانبه با صنعت، در زمینة تربیت نیروی متخصص مورد نیاز کارخانجات و صنایع و همچنین توسعة پژوهش های علمی کاربردی، ارتقاء سطح فناوری و بسط فرهنگ اسلامی فعالیت می کند. این دانشگاه، در بخش آموزش عالی تحقیقات و فن آوری، با استفاده از اساتید مجرب و تجهیزات کارگاهی، آزمایشگاهی، در جهت حل مشکلات صنعت، از طریق کاربردی نمودن پروژه های تحقیقاتی، دستیابی به فناوری های جدید و بومی سازی فناوری ها و… با بیش از هفتاد هزار متر مربع فضای آموزشی، پژوهشی، ورزشی، فرهنگی و رفاهی، یکی از پیشروترین و مطرح ترین دانشگاه ها در سطح استان و یکی از واحد های بسیار بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین

در سال 1367، با حداقل امکانات، فعالیت آموزشی خود را با پذیرش 140 دانشجو، در دو رشته کارشناسی روانشناسی عمومی و کاردانی برق و الکترونیک، در ساختمانی استیجاری به مساحت 400 متر مربع آغاز نمود و اکنون ضمن احراز درجة بزرگ در تقسیم بندی درجاتی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بر حسب امتیازات لازم، با 1500 دانشجو، 61 کارمند، 45 نفر عضو هیئت علمی تمام وقت، 306063 متر مربع زمین های ملکی، 28000 متر مربع زیر بنا بیش از 8000 مترمربع فضای آموزشی، شامل 3 دانشکده و دو مجتمع کارگاهی و آزمایشگاهی، چهار خوابگاه ملکی، با مجموع زیربنای 11000مترمربع، سلف سرویس مجهز، با زیربنای 2150 مترمربع و دیگر امکانات نسبی قابل توجه پژوهشی فرهنگی و رفاهی، در 25رشته تحصیلی و چهار مقطع، مشغول به فعالیت علمی و آموزشی بوده و به عنوان مهم ترین مرکز تعلیم شهر نایین در فاصله 145 کیلومتری شرق اصفهان، آماده خدمت رسانی علمی و فرهنگی به مشتاقان علم و دانش می باشد.

از 45 نفر عضو هیئت علمی تمام وقت 4 نفر دارای مرتبه استادیاری بوده و 11 نفر دکترای تخصصی در شرف ارتقای مرتبه علمی هستند.

تا کنون از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین بیش از 7400 نفر فارغ التحصیل شده اند که 20 درصد آنان در مقاطع بالاتر دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی پذیرفته شده یا در خارج از کشور به ادامه تحصیل مشغولند.

دانشگاه های اصفهان+لیست و نشانی+تلفن

شهرستان نام مدير/موسس آدرس تلفن
گلپايگان دانشگاه پيام نور مركز گلپايگان آقاي دكتر سيد رضا ميرمهدي گلپايگان 3723240072
اصفهان دانشگاه غيرانتفاعي شيخ بهايي اصفهان دکتر علي دانايي
اصفهان دانشگاه آزاد اسلامي خوراسگان دکتر احمد علي فروغي ابري
اصفهان دانشگاه صنعتي اصفهان دكتر محمد اسماعيل همداني گلشن خ امام خميني – فلكه دانشگاه صنعتي – بلوار دانشگاه صنعتي اصفهان – پرديس دانشگاه صنعتي اصفهان 3912210
اصفهان دانشگاه دولتي اصفهان دکتر محمد حسين رامشت اصفهان – خ هزار جريب – دانشگاه اصفهان
اصفهان دانشگاه دولتي پيام نور اصفهان دکتر علي اصلاني
نجف آباد دانشگاه علمي كاربردي علويجه
نجف آباد دانشگاه پيام نور علويجه
برخوار دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد دكتر مرتضي كشاورز
شاهين شهر و ميمه دانشگاه پيام نوروزوان سيدعلي ضابط زاده
نجف آباد پيام نور دهق مهدي ابراهيمي
اصفهان دانشگاه جامع علمي كاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 سيد عليرضا حسيني
شاهين شهر و ميمه آزاداسلامي واحدميمه دکترمرتضي کشاورز
نائين علامه ناييني دكتر حسن حسني
اردستان دانشگاه آزاداسلامي زواره آقاي مهندس سيد عليرضا ميرصالح زواره – دانشگاه آزاد اسلامي زواره
شاهين شهر و ميمه دانشگاه آزاداسلامي مرکزشاهين شهر علي ضامن مسعودي
دهاقان دانشگاه آزاداسلامي واحددهاقان دکتراحمدآذين
فلاورجان دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان دکترسيدمحسن خليفه سلطاني
لنجان دانشگاه پيام نور واحد فولاد شهر دکتر محمد حميدي
كاشان پيام نور کاشان دكتر عباس علي فراهتي
شهرضا دانشگاه پيام نور شهرضا علي اکبر تاکي
اردستان پيام نورواحداردستان محسن کاوياني
لنجان موسسه آموزش عالي صنعتي فولاد دکتر علي آهون منش
گلپايگان آموزش عالي پيام گلپايگان دکتر محمد علي ابراهيمي
سميرم پيام نورمرکزسميرم سيدمحمدرضاطباطبائي
فريدونشهر دانشگاه پيام نور دکترساسان طهماسبي
تيران و كرون دانشگاه علمي کاربردي مسعودکثيري
نجف آباد موسسه آموزش عالي نجف آباد دکتر پرويز نيساري
شاهين شهر و ميمه موسسه آموزش عالي بزرگمهر-گز سيدحسن آزرمي
گلپايگان پيام نور گلپايگان سيد مهدي شريعت
فريدن دانشگاه پيام نور بوئين مياندشت نادرمقصودي افوسي
خوانسار دانشگاه پيام نورخوانسار مصطفي جوزي
لنجان مرکز آموزش عالي علمي کاربردي زرين شهر مهندس فضل ا… جلالي
نائين پيام نور احمد بنيادي ناييني
نجف آباد دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد دکتر سيد محمد اميري
گلپايگان علمي کاربردي گلپايگان محمد جنور
تيران و كرون پيام نورواحدتيران محمودحاج علي خاني
لنجان دانشگاه آزاد اسلامي واحد سده محمد علي عشي
نطنز دانشگاه آزاد اسلامي مرکز بادرود 1384
نطنز دانشگاه پيام نور مرکز نطنز شيخ اسلامي
لنجان دانشگاه پيام نورمرکززرين شهر ابراهيم اديبي
اردستان دانشگاه آزاداسلامي اردستان مهندس عمادي اردستان – دانشگاه آزاد اسلامي اردستان
نائين آزاد اسلامي واحد نايين دکتر مهران مجلسي
مباركه پيام نور مبارکه نصير ملت
شهرضا دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرضا شريف زاده
خميني شهر موسسه آموزش عالي فيض الاسلام دکترمجيدصادقي
نجف آباد پيام نور مرکز نجف آباد محمدرضا فروزنده مهر
دهاقان پيام نوردهاقان عباسعلي زينعلي
مباركه آزاد اسلامي واحد مجلسي محمدحسن قيصريان
آران و بيدگل دانشگاه علمي و کاربردي دكتر حسين عظيمي آراني-مرکز آران و بيدگل مهندس عليجان ديانت پور
فريدن دانشگاه آزاداسلامي فريدن علي احمدي داراني
لنجان غير انتفاعي امين دکتر عليرضا انصاري
فريدن دانشگاه پيام نور واحد داران ابراهيم کاملي
كاشان آزاد اسلامي مهندس تقي مهندس
نطنز دانشگاه آزاد اسلامي واحد نطنز نرگيان
كاشان دانشگاه علوم پزشکي وخدمات بهداشتي درماني دكتر محمدرضا نيكبخت
خميني شهر دانشگاه آزاداسلامي واحدخميني شهر دكتر سيد محسن خليفه سلطاني خميني شهر- دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر
سميرم دانشگاه آزاداسلامي مرکزسميرم احمدآقايي
لنجان دانشگاه پيام نور باغبادران رضا مختاري
مباركه آزاد اسلامي دکتر حميدعليان
مباركه علمي کاربردي مبارکه مهدي کياني
آران و بيدگل دانشگاه پيام نور مرکز آران وبيدگل دکتر رضا رمضاني آراني
لنجان دانشگاه پيام نور واحد زاينده رود محسن نصر اصفهاني
تيران و كرون آزاد اسلامي تيران ابوالفضل خدايي
نجف آباد مرکز آموزش علمي کاربردي نجف آباد احمد کرباسي
گلپايگان دانشگاه آزاد اسلامي گلپايگان مجتبي صفايي
چادگان پيام نورچادگان سيدابوالقاسم سيدفتاحي
كاشان دانشگاه کاشان حسن دقيق
شاهين شهر و ميمه دانشگاه پيام نورمرکزشاهين شهر مهندس سيدنصرالله صداقت
نائين پیام نور خوروبیابانک ابوالقاسم شیبانی
فلاورجان پيام نور فلاورجان دكتر بيژن شمس
خميني شهر پيام نور خميني شهر علي رضائي
شاهين شهر و ميمه دانشگاه صنعتي مالك اشتر
فلاورجان پيام نور قهدريجان مجيد فروزان
فلاورجان پيام نور پيربكران حسين طالبي
آران و بيدگل دانشگاه پيام نور واحد نوش آباد آقاي محمد توكلي پور
اصفهان دانشگاه غيرانتفاعي المهدي اصفهان دکتر محمد علي چلونگر
اصفهان دانشگاه غير انتفاعي بزرگمهر دكتر محمد علي جعفريان
اصفهان دانشگاه غير انتفاعي جهاد دانشگاهي اصفهان مهندس محمد باقر عطايي
اصفهان دانشگاه غير انتفاعي دانش پژوهان دکتر علي محمد مومني
اصفهان دانشگاه غير انتفاعي راغب اصفهاني دکتر کريم آذربايجاني
اصفهان دانشگاه غيرانتفاعي سپهر اصفهان دکتر حسن علي بختيار نصر آبادي
اصفهان دانشگاه غير انتفاعي شهيد اشرفي دکتر رضا انشائي
اصفهان دانشگاه غيرانتفاعي صبح صادق دکتر زهره کسائيان
اصفهان دانشگا غير انتفاعي صفاهان دکتر محمد جواد لياقت دار
اصفهان دانشگاه غير انتفاعي علوم و فن آوري سپاهان دکتر محمد باقر توکلي
اصفهان دانشگاه غير انتقاعي نقش جهان دکتر فقيهان
اصفهان دانشگاه غير انتفاعي معارف قرآني اصفهان حجه الاسلام مهدي مظاهري
اصفهان دانشگاه غير انتفاعي سنائي مهندس مهدي طحاني زاده
اردستان پيام نور زواره عبدالرضا سلامي زواره
شاهين شهر و ميمه پيام نور گز محمود شريفيان
شاهين شهر و ميمه موسسه آموزش عالي عقيق دكتر امير تائبي
برخوار پيام نور مرکز دولت آباد مهندس مجيدتوانپور
كاشان موسسه آموزش عالي سينا دكتر حسن خالقي
كاشان موسسه آموزش عالي علامه فیض کاشانی دکتر رضا فرشاد نیا
كاشان مركز آموزش علمي – كاربردي خانه كارگر واحد 17 كاشان محمدرضا ياسميان
كاشان موسسه آموزش عالي مهد علم كاشان سيد عليرضا جمال
اردستان مركز علمي كاربري شهرداري مهاباد محمودخورشيدي
اصفهان دانشگاه علوم پزشكي اصفهان دكتر شاهين شيراني اصفهان – ميدان آزادي- خيايان هزار جريب -دانشگاه علوم پزشكي اصفهان 6680048-6680042
اصفهان پيام نور مرکز اصفهان آقاي دکتر محمد جواد عطايي خيابان اشرفي اصفهاني نبش خيابان نبوي منش دانشگاه پيام نور مرکز اصفهان 3522055
لنجان پيام نور واحد فولادشهر آقاي نعمت اله صالحي فولادشهر محله ب 1 دانشگاه پيام نور واحد فولادشهر
فريدونشهر پيام نور مركز فريدونشهر ظهراب اداوي فريدونشهر – خيابان شریعتی – میدان خلیج فارس – خیابان دانشگاه – دانشگاه پیام نور مركز فریدونشهر 03725222097 و 8
كاشان دانشگاه پيام نور واحد برزك عباس صالحي زارعي برزك-خيابان شهيد رجايی دانشگاه پیام نور برزك 3623473535
كاشان پيام نور واحد کاشان آقاي دکتر عباسعلي فراهتي کاشان بلوار امام رضا ع خيابان پيام دانشگاه پيام نور واحد کاشان 3615425252
برخوار پيام نور واحد گز و برخوار آقاي جلال رجائي زاده گز و برخوار ابتداي بلوار معلم طبقه فوقاني ساختمان شهرداري دانشگاه پيام نور واحد گز و برخوار 3125721980
مباركه پيام نور واحد مبارکه آقاي مهدي ارجمندفر مبارکه صفائيه بلوار امام خميني ره دانشگاه پيام نور واحد مبارکه 3355273381
نائين پيام نور مرکز نائين آقاي سيد احمد بنيادي نائيني نائين بلوار امام رضا ع مقابل پل هوايي دانشجو دانشگاه پيام نور مرکز نائين 3232252208
نجف آباد پيام نور مرکز نجف آباد آقاي دکتر محمد رستمي نجف آباد بلوار شهيد طالقاني جنب شهرداري دانشگاه پيام نور مرکز نجف آباد 3312727121
نطنز پيام نور مرکز نطنز آقاي حسين عدالتي نطنز خيابان اميريه دانشگاه پيام نور مرکز نطنز 3624246791
برخوار پيام نور مرکز وزوان آقاي دکتر محسن سقايي وزوان شرق جاده اصفهان تهران دانشگاه پيام نور مرکز وزوان 3124224141
اصفهان پيام نور واحد هرند آقاي حجه الاسلام مصطفي رباني اصفهان هرند جنب شهرداري دانشگاه پيام نور واحد هرند 3126333900
فلاورجان پيام نور واحد فلاورجان آقاي دکتر بيژن شمس فلاورجان خيابان کمربندي جنوبي مقابل تأمين اجتماعي هنرستان دکتر احمد کياني دانشگاه پيام نور واحد فلاورجان 3123130718
اصفهان دانشگاه پيام نور واحد بهارستان آقاي مهدي ابراهيمي اصفهان – بهارستان – خيابان شمشاد شرقي – دانشگاه پیام نور واحد بهارستان 6825250
خوانسار پيام نورمرکز خوانسار آقاي رسول کافي موسوي خوانسار خيابان دانشگاه دانشگاه پيام نور مرکز خوانسار 3712225000
اصفهان پيام نور واحد جرقويه عليا آقاي اصغر كامران جرقويه عليا شهر حسن آباد جنب اداره آموزش و پرورش دانشگاه پيام نور واحد جرقويه عليا 7533636
نائين پيام نور واحد تودشك محمد رضا دهقان كليشادي استان اصفهان -شهر تودشك -خيابان شهرداري -روبروي شهرداری -دانشگاه پیام نور واحد تودشك 3126373471
فريدونشهر پيام نور واحد بوئين و مياندشت آقاي علي اسرافيليان بوئين و مياندشت بلوار فرهنگ دانشگاه پيام نور واحد بوئين و مياندشت 3724523740
اصفهان پيام نور مركز کوهپايه مهدي جعفري كوهپايه – بلوار دانشگاه – دانشگاه پيام نور مركز كوهپايه 03126223002 و 3
سميرم پيام نور مرکز سميرم آقاي سيد احتشام الدين امامي سميرم بلوار دانشگاه دانشگاه پيام نور مرکز سميرم 3223226414
چادگان دانشگاه پيام نور واحد چادگان سيد ابوالقاسم سيد فتاحي چادگان -خيابان شهداء-بعد از گلزار شهداء- دانشگاه پیام تور چادگان 5- 03724004
شاهين شهر و ميمه پيام نور مرکز شاهين شهر آقاي دکتر سيد رامين غفاري شاهين شهر خانه کارگز فاز 3 انتهاي بلوار دانشگاه پيام نور مرکز شاهين شهر 3125200810
اصفهان پيام نور واحد خوراسگان مصطفي رباني اصفهان- خيابان مشتاق سوم – بعد از بيمارستان چمران – نرسیده به سه راه پینارت – كوچه گل نرگس – كوچه سرو – کد پستی 8166174853 03115319131 و 8
لنجان پيام نور واحد زرين شهر رسول سليماني زرين شهر – بلوار توحيد – دانشگاه پيام نور مركز زرین شهر 03342233991 و 4
نائين پيام نور واحد خور و بيابانک آقاي ابوالقاسم شيباني خور و بيابانک خيابان بهارستان ساغر يغمايي دانشگاه پيام نور واحد خور و بيابانک 3244223720
اصفهان دانشگاه پيام نور واحد ورزنه رضا تقيان ورزنه اصفهان – ورزنه- شهرك امام جعفر صادق (ع)- خيابان البرز 3126482010
اردستان پيام نور مركز اردستان مجيد دروديان اردستان – بلوار معلم – ابتداي جاده نائين – دانشگاه پيام نور مركز اردستان 03625230481 الي 6
لنجان پيام نور واحد زاينده رود مجيد فروزان اصفهان شهر زاينده رود صندوق پستي 347-84715 3342666660
نجف آباد پيام نور واحد دهق آقاي مهدي ابراهيمي دهق بلوار حضرت ولي عصر عج دانشگاه پيام نور واحد دهق 3324224800
تيران و كرون پيام نور مركز تيران آقاي دكتر حميد دهقان زاده تيران -روبروي دادگستري-خيابان دانشگاه-صندوق پستي85315/184 03323225592 و 3
كاشان دانشگاه پيام نور واحد نوش آباد امير لقمان شهرستان آران وبيدگل-شهر نوش آباد- بلوار ايثارگران 3622825353
دهاقان دانشگاه پيام نور واحد دهاقان ابوالفضل باغباني دهاقان – بلوار جهانگيرخان قشقايي- ابتدای جاده بروجن -دانشگاه پیام نور واحد دهاقان 322262234
نجف آباد دانشگاه پيام نور واحد علويجه سيد محمود رضويان اصفهان -علويجه -خیابان شهید بهشتی -دانشگاه پیام نور علویجه 03324244911 و 12
اصفهان دانشگاه پيام نور واحد دولت آباد علي زماني دولت آباد- كيلومتر 1 بلوار معلم- دانشگاه پيام نور دولت آباد 3125828001
شهرضا دانشگاه پيام نور مركز شهرضا علي قاسم پوردهاقاني شهرضا بلوار امام حسين (ع) جنب پارك شهيد بهشتی ص پ 147-86145 3212236565
فلاورجان دانشگاه پيام نور واحد قهدريجان رضا همائي قهدريجان-فلكه شهرداري -ابتداي بلوار طالقاني- جنب شهرداري-دانشگاه پيام نور 3117506054
آران و بيدگل دانشگاه پيام نور مركز آران و بيدگل رضا رمضاني شهرستان آران و بيدگل – بلوار دانشگاه- دانشگاه پيام نور مركز آران و بيدگل 3622752652
خميني شهر دانشگاه پيام نور واحد خميني شهر عباسعلي آروين خميني شهر – فلكه كوزه 3614522
لنجان دانشگاه پيام نور واحد باغبهادران محمد ابراهيم ايرج پور اصفهان _ باغبهادران_ بلوار ولي عصر(عج) جنب هلال احمر 03356225093 و 6
فلاورجان دانشگاه پيام نور واحد پير بكران حامد سيفي اصفهان-پيربكران-خواانسارك-دانشگاه پيام نور 03117214250 و 3
اردستان دانشگاه پيام نور واحد زواره عبدالرضا سلامي زواره زواره – ابتداي شهر – بلوار جانباز – دانشگاه پيام نور واحد زواره 3625375271
فريدن دانشگاه پيام نور واحد داران آقاي محسن نوري داران – خ دكتر شريعتي 3724228161
كاشان پيام نور واحد قمصر محمد جواد مهدوي قمصر خيابان انقلاب دانشگاه پيام نور قمصر 3623624005

 آدرس سایت دانشگاههای اصفهان

دانشگاه اصفهان

اttp://www.ui.ac.ir

دانشگاه صنعتی اصفهان

http://www.iut.ac.ir

دانشگاه صنعتی مالک اشتر

http://www.mut.ac.ir

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان

http://www.mui.ac.ir

دانشگاه کاشان

http://www.kashanu.ac.ir

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

http://www.kaums.ac.ir

دانشگاه هنر اصفهان

http://www.aui.ac.ir

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق اصفهان

http://85.185.128.26/webserver/index.aspx

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان

http://www.khuisf.ac.ir

دانشگاه پیام نور استان اصفهان

http://isfpnu.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

http://www.iaun.ac.ir

دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اصفهان

http://www.esfahan-uast.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی المهدی اصفهان (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.unialmahdi.ir

مؤسسه آموزش عالی امین اصفهان (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.amin.ac.ir

مؤسسه آموزش عالي بزرگمهر

http://www.bozorgmehr-ihe.ac.ir

مؤسسه آموزش عالي پیام گلپایگان (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://gpu.ir

مؤسسه آموزش عالي جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان

http://www.jdiut.ac.ir

آموزش عالي راغب اصفهانی (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://raghebisf.ac.ir

مؤسسه آموزش عالي سپهر (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://sepehr.ac.ir

مؤسسه آموزش عالي سنایی (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.sanaee.ac.ir

مؤسسه آموزش عالي سینا (کاشان)

http://www.sina.ac.ir

مؤسسه آموزش عالي شهید اشرفی اصفهانی (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.ashrafi.ac.ir

دانشگاه شیخ بهایی (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.shbu.ac.ir

مؤسسه آموزش عالي صبح صادق (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.sosa.ac.ir

مؤسسه آموزش عالي صنعتی فولاد (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.fit.ac.ir

مؤسسه آموزش عالي فیض کاشانی (کاشان)

http://www.feiz.ac.ir

موسسه آموزشی علوم و فناوری سپاهان

http://www.sepahan.ac.ir

دانشکده معارف قرآنی اصفهان

http://www.icqt.ac.ir

مؤسسه آموزش عالي صفاهان (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.safahan.ac.ir

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اصفهان

http://www.uswr.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی فرزانگان (غیرانتفاعی – غیردولتی)

http://www.farzanegan.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی مهد علم کاشان

http://www.mahdeelm.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی فيض الاسلام (غيرانتفاعي)

http://www.feizoleslam.ac.ir

انتهای پیام/

منبع : هنر برتر – کریاس

برچسب‌ها: , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

  1. Hosseintaji گفت:

    دانشگاه دولتی شهرضا را منظور نمایید

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
 توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715