یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
11:09 - 1394/02/24

حسین سیستانی معاون استاندار اصفهان:

برخی جریان ها به دنبال سیاه‌نمایی و نشان دادن نارسایی های دولت

حسین سیستانی با اشاره به اینکه برخی جریانات به دنبال سیاه‌نمایی و نشان دادن ضعف‌ها و نارسایی‌های دولت هستند، افزود: بهبود سیاست خارجی و داخلی، طرح تحول نظام سلامت و کنترل تورم از موفقیت‌های دولت فعلی است.

 

به گزارش ندای اصفهان، حسین سیستانی عصر چهارشنبه در همایش نقش روابط عمومی‌ها در تحقق شعار سال 94 با اشاره به اینکه در طول چند سال قبل، مسائل و مشکلاتی بر جامعه حاکم شده بود که امروز کشور را در وضعیتی خاص قرار داده است، اظهار کرد: باید تدبیر و نگاه امیدوارانه را بر جامعه حاکم کرد تا مردم بتوانند با همدلی و مشارکت، رهبران جامعه را در رسیدن به اهداف اصلی خود، یاری کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی جریانات به دنبال سیاه‌نمایی و نشان دادن ضعف‌ها و نارسایی‌های دولت هستند، افزود: بهبود سیاست خارجی و داخلی، طرح تحول نظام سلامت و کنترل تورم از موفقیت‌های دولت فعلی است.

* روابط عمومی ادارات، حلقه واسط همدلی بین دولت و مردم هستند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اصفهان با اشاره به نامگذاری سال 94 به «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، عنوان کرد: روابط عمومی ادارات، حلقه واسط همدلی بین دولت و مردم هستند که باید نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

وی گفت: اگر روابط عمومی‌ها، روابط خود را با یکدیگر تنظیم کنند و با یکدیگر تبادل اندیشه‌ها داشته باشند، نتایج خوبی حاصل می‌شود که منجر به پویایی سازمان‌ها می‌شود.

سیستانی بیان کرد: آموزش به مثابه خون تازه در سازمان است که منجر به تغییر نگرش در رفتار سازمانی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با وجود به‌کارگیری مدیریت نوین، هنوز سایه مدیریت سنتی بر اداره سازمان‌ها حاکم است، اظهار کرد: تبدیل شیوه‌های مدیریت سنتی به نوین و مدیریت منابع انسانی از مهم‌ترین وظایف هر سازمان است.

* روابط عمومی موفق اثر اقناعی، تفاهمی دارد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اصفهان با اشاره به اینکه روابط عمومی موفق، دستگاهی است که اثر اقناعی، تفاهمی داشته باشد، گفت: نقش تکنولوژی و فضای مجازی هم در این بین نقش مؤثری است.

وی بیان کرد: صرف استفاده از رسانه و شیوه‌های مجازی، همدلی و همزبانی را میسر نمی‌کند، بلکه درک متقابل با ارتباط چهره به چهره هم مورد نیاز است.

سیستانی با اشاره به اینکه روند توسعه کشور با داشتن برنامه‌های کوتاه، میان و بلندمدت امکانپذیر است، اضافه کرد: البته در برخی برهه‌ها، بحث‌های کارشناسی و پژوهش در اداره کشور پررنگ نبوده و به همین دلیل استان اصفهان، دچار ایستایی نسبی شده بود.

منبع:فارس

نارسایی های دولت

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
 توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715