پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
11:02 - 1401/08/13

ایران جدید ایران قوی

موشک هایمان دیگر به گفته رسانه هایشان کاغذی نیستند و پهبادهای ایرانی از فتوشاپ به واقعیت تبدیل شده اند. با تمام دست و پا زدنشان در نابودی اقتصادی ایران از شعب ابی طالب عبور کرده و به اقتصاد بیست و یکم دنیا تبدیل شده ایم، نخبگی اسلامی معنا پیداکرده و نسل جدیدی از مدیران جوان انقلابی پا به میدان گذاشته اند

ندای اصفهان- مهدی بصراوی

قرار بود کمرمان را در زیر فشار تحریم ها خرد کنند. فکر جوانان ایرانی را به تهاجم فرهنگی به بیراهه ببرند، چشم هایمان را کور و گوش هایمان را کر کنند، پاهایمان را در راه رسیدن به اهداف متعالی انقلاب اسلامی ناتوان و دل هایمان را سیاه کنند تا دیگر تمدن ایرانی اسلامی بر اساس مشی علوی شکل نگیرد. شاید تجربه دولت صفوی در بیرون راندن پرتغالی ها و شکست عثمانی ها و تبدیل شدن به یک قدرت بین المللی برایشان گران بوده است، استعمار غربی قجر پسند است و مجذوب وابستگی پهلوی است.

اما ایران جدید همچون ققنوس از میان آتش جنگ، نفاق، تحریم و نفوذ دوباره متولد شده است.

موشک هایمان دیگر به گفته رسانه هایشان کاغذی نیستند و پهبادهای ایرانی از فتوشاپ به واقعیت تبدیل شده اند.

با تمام دست و پا زدنشان در نابودی اقتصادی ایران از شعب ابی طالب عبور کرده و به اقتصاد بیست و یکم دنیا تبدیل شده ایم، نخبگی اسلامی معنا پیداکرده و نسل جدیدی از مدیران جوان انقلابی پا به میدان گذاشته اند. امروز روزگار جدیدی است که دوران دفاع مقدس را در ذهن های بیدار و بصیر تداعی کرده و ایستادگی رهبر معظم ایران اسلامی یاد رهبر کبیر انقلاب اسلامی را زنده می نماید.

اما گاهی نیاز به تلنگری داریم تا فراموش نکنیم سیره علوی متفاوت است از شیوه اموی؛

پیرسالاران مصلحت اندیش سیاسی به دنبال جانشین پروری رفته و تعدیل به نفع طبقه مرفه را جایگزین رفاه محرومین کرده اند. بازی دموکراسی را برای یک گروه عافیت طلب به راه انداخته و واردات را بر تفکر، نوآوری و کارآفرینی ترجیح می دهند. از تخصیص مدبرانه منابع جهت استحصال به موقع منافع روی برگردانده و منفعت طلبی را انتخاب کرده اند، چنان مرعوب سراب غرب شده اند که ایران قوی را در تفکرشان دیگر جایی ندارد.

اما

در روزگای که برای جلوگیری از رشد انقلاب اسلامی جنگ در اندازه های جهانی بر این سرزمین تحمیل کردند اما در هیاهوی جنگ از روسیه تا یمن و از افغانستان تا مدیترانه نفوذ کردیم.

در فکر نفوذ منطقه ای ایران بودند که در «انرژی هسته ای» به خودکفایی نزدیک شدیم. تا گفتند «اتمی»، در «صنعت موشکی» شگفت زده شان کردیم، تا به خود آمدند «پهپاد»هایمان را بالای سرشان دیدند.

در زمین هم که غیور مردان نظامی ایران زمین با پیروی از شهدای کربلا از بوسنی تا سوریه چنان بر دشمنان اسلام درس رزم و سلحشوری داده اند که حماسه آفرینی شان کابوس ژنرال های پنج ستاره آمریکایی شده است.

13 آبان را فراموش نکنید؛ هم روز اخراج استکبار آمریکا است و هم روز قدرت نمایی نوجوانان این مرز و بوم است اما متفاوت است سیزدهم آبان ماه 1401 که به فرمایش مقام معظم رهبری روز میلاد ایران جدید خواهد بود.

هیاهوی این روزگار را هم بگذارید برای آتشی که قدرت جمهوری اسلامی ایران بر خرمن توهم آنان زده است.

اما ما خون دل ها خورده ایم تا ایران، ایران شود.

تاریخ میلاد ایران جدید را به خاطر بسپارید که روز انقلاب سوم خواهد بود.

مهدی بصراوی

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
 توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715