پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
20:48 - 1401/05/22

قانون جذب چیست؟

حتی جذب اتفاقات خوب نیز نیاز به کمی زمان برای فکر کردن و تصمیم گیری دارند. گاهی تصور می شود داشتن یک اتومبیل بزرگ و لوکس عالیست اما با کمی تامل متوجه می شویم قبل از خرید چنین اتومبیلی نیاز به فراهم کردن پارکینگی برای نگه داری آن و از همه مهمتر گرفتن گواهینامه است

ندای اصفهان- آگهی/

چشمان خود را ببندید و تصور کنید به یک قدرت مغناطیسی دست یافته اید. هر آنچه در ذهنتان تصور کنید را بلافاصله به سوی خود جذب می کنید. اگر به یک خانه بزرگ فکر کنید، به سرعت به سوی خود جذب می کنید. به یک میلیارد تومان پول فکر میکنید و چند لحظه بعد آن را در حساب خود دریافت می کنید. اگر به  بیماری دچار هستید، کافیست در ذهنتان خود را سالم و سلامت ببینید، بلافاصله دردها و آسیب ها از بدنتان خارج شده و سالم و سلامت خواهید شد.

در حقیقت ما هم اکنون نیز از چنین موهبتی برخورداریم. یعنی اگر خانه بزرگ، پول، سلامتی و هر چیز دیگری که بتوان تصور کرد را بخواهیم، می توانیم به راحتی به زندگیمان جذب کنیم. با این تفاوت که سرعت آن از حالتی که در بالا تصور کردیم کندتر است. این کند بودن دستیابی به رؤیاها یک ایراد نیست. بلکه تصور کنید اگر به جای فکر کردن به یک اتفاق خوب ناخودآگاه به یک اتفاق بد فکر میکردیم نیز، به همان سرعت به زندگیمان جذب می شدند. پس این نه تنها بد نیست بلکه یک موهبت است.

حتی جذب اتفاقات خوب نیز نیاز به کمی زمان برای فکر کردن و تصمیم گیری دارند. گاهی تصور می شود داشتن یک اتومبیل بزرگ و لوکس عالیست اما با کمی تامل متوجه می شویم قبل از خرید چنین اتومبیلی نیاز به فراهم کردن پارکینگی برای نگه داری آن و از همه مهمتر گرفتن گواهینامه است.

بدین منظور قانون جذب کائنات به شکلی توسط خداوند طراحی شده است که هر فرد برای دستیابی به هر خواسته ای، باید برای آن از آمادگی کامل برخوردار باشد. این آمادگی به این معنیست که قبل از دستیابی به هر آرزویی، باید به اندازه کافی در مورد اهمیت و ضرورت آن اندیشیده باشید. به اندازه کافی احساس لیاقت برای دریافت آن در شما وجود داشته باشد. به این باور رسیده باشید که میتوانید این خواسته را دریافت کنید و به طور کلی تک تک سلول های شما آماده ی ورود آن خواسته به زندگیتان باشد. اگر در چنین وضعیتی قرار بگیرید، کائنات خواسته شما را در بهترین زمان ممکن و زمانی که از آمادگی کامل برخوردارید، به شما می رساند.

برای فعال سازی قانون جذب در زندگیتان برای هر خواسته ای که داشته باشید اعم از استفاده از قانون جذب در ازدواج، یا قانون جذب پول و ثروت و… کافیست سه مرحله که در ادامه معرفی می شود را رعایت کنید تا آن خواسته به سرعت در زندگی شما محقق شود.

  • تعیین هدف
  • باور داشتن
  • پذیرا بودن

تعیین هدف

داشتن هدف شما را از گمراهی می رهاند. به شما کمک می کند بفهمید که واقعا خواسته ای دارید یا تنها هوسی گذراست. گاهی به یک کنسرت می رویم و از دیدن یک نوازنده لذت می بریم و در دل آرزو می کنیم کاش می توانستیم مانند او بنوازیم. اما اگر عمیقا در این مورد تفکر کنیم، متوجه خواهیم شد که واقعا علاقه ای به نوازنده بودن در ما وجود ندارد. اما در آن شب تحت تاثیر حس خوب و مهارت آن نوازنده در کنسرت قرار گرفته ایم و آرزو کردیم ای کاش ما نیز می توانستیم موسیقی بنوازیم.

با توجه به آنچه گفته شد، لازم است قبل از هرگونه تعیین هدف، زمانی برای تفکر در مورد آن اختصاص دهیم و در نهایت تصمیم بگیریم که آیا می خواهیم در مسیر جدید قدم برداریم یا خیر؟

پس از اینکه تصمیم به حرکت در مسیری مشخص گرفتیم، ابتدا باید مقصد را به خوبی بشناسیم. ما باید قبل از حرکت دقیقا مشخص کنیم که هدف چیست و به کجا قرار است برسیم. اگر پول و ثروت می خواهیم، باید مقدار دقیق آن مشخص باشد. اگر سلامتی میخواهیم، باید کاملا مشخص باشد که میخواهیم به چه وضعیت جسمانی دست پیدا کنیم. این کار هم به خود ما کمک می کند که بدانیم دقیقا چه می خواهیم و هم به کائنات کمک می کنیم تا نیروهای خود را بهتر و دقیق تر برای کمک به ما بسیج کند.

باور داشتن

تا باور نداشته باشید که می توانید به هدفتان برسید، هر چقدر برای رسیدن به آن تلاش کنید به آن نمی رسید. حتی اگر در مورد رسیدن به هدفی مردد هم باشید، باز هم از آن دور خواهید ماند. دستیابی به اهداف نیاز به یک باور قدرتمند دارد. باوری که هیچ دلیل و اما و اگر را نمی پذیرد و هدف را تحت هر شرایطی محقق شده می پندارد. برای رسیدن به چنین باور قدرتمندی در مورد اهداف ابتدا باید قوانین کائنات را به خوبی بشناسید سپس افکار و عقایدی که از گذشته در درونتان شما را ناتوان می کنند را شناسایی و از بین ببرید.

هر چه با افراد قدرتمند و موفق صحبت کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید، باورهای شما نیز قدرتمندتر خواهند شد و هرچه با افراد ضعیف با باورهای نامناسب ارتباط برقرار کنید، شخصیت شما نیز تبدیل به یک شخصیت ترسو و شکست خورده مبدل می شود.

باورسازی باید همیشه و هر روز انجام شود. تا زمانی که نیاز به موفقیت دارید باید آن را انجام دهید. اما میزان لازم برای تحقق یک هدف جاییست که باورهای شما، شما را به مرحله ای برسانند که عمیقا نسبت به یک موضوع حس و حال خوبی داشته باشید.

پذیرا بودن

پذیرا بودن یعنی در خود تمایلی برای کسب هدف نشان بدهید. این به معنی فیلم بازی کردن و یا نشستن و منتظر ماندن نیست. بلکه برای دریافت هدف باید کاری صورت بدهید. در مسیر رسیدن به آن حرکت کنید. همیشه وقتی هدفتان مشخص می شود، وقتی کمی بر روی تقویت باورهای مناسب زمان صرف می کنید، ناگهان ایده ای در ذهنتان روشن می شود که اولین قدم برای رسیدن به هدفتان را به شما نشان می دهد. ممکن است این ایده اولیه تنها مطالعه یک کتاب یا گشت و گذار در اینترنت و کسب اطلاعاتی در زمینه ای خاص باشد. شاید تلفن زدن به یک فرد برای دریافت راهنمایی باشد. مهم نیست این ایده چیست. مهم این است که بلافاصله پس از اینکه به ذهنتان خطور کرد، آن را محقق سازید.

قدم ها یکی پس از دیگری در ذهن شما روشن می شوند و وظیفه شما این است که یک به یک آنها را اجرائی کنید. منتظر نباشید که از ابتدا، تا انتهای مسیر را ببینید و سپس حرکت کنید زیرا هیچگاه چنین اتفاقی نمی افتد.

برای دریافت نعمت ها و اهدافتان دست به اقداماتی بزنید که شما را برای دریافت آنها آماده می کند. اگر میخواهید یک موتور سیکلت داشته باشید، براسی گرفتن گواهینامه اقدام کنید و سپس یک کلاه کاسکت بخرید.

اگر میخواهید ازدواج کنید، تصویر دختر رویاییتان را نقاشی کنید. برای شب عروسیتان از همین حالا که هنوز با دختری آشنا نشده اید یک کت و شلوار فوق العاده خریداری کنید.

خداوند در کتاب مقدس به افرادی که در بیابان برای باریدن باران دعا میکرد دستور داد گودال هایتان را حفر کنید و سپس به انتظار باران بنشینید. زمانی که کندن گودالها به پایان رسید، باران شروع به باریدن کرد. شما با یک تصمیم جدی و ایجاد آمادگی در خود، کائنات را وادار میکنید تا هر چه سریعتر به خواسته هایتان پاسخ دهد.

منبع: گروه تحقیقاتی یکشو – مقاله قانون جذب چیست و چگونه کار میکند؟

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
دوره جامع آموزش خبرنگار کوله پشتی/ ثبت نام تا 30 تیر/ کلیک کنید
 توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715