شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰

مجمع رهروان امر به معروف استان اصفهان:

شهرداری اصفهان برای تغییرات اساسی هیچ برنامه‌ای ندارد؟

مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با ارسال نامه‌ای به استاندار و دادستان اصفهان خواستار تذکر به شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان برای پیگیری مطالبات اصلی شهروندان اصفهان شد.

به گزارش ندای اصفهان،مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با ارسال نامه‌ای به استاندار و دادستان اصفهان خواستار تذکر به شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان برای پیگیری مطالبات اصلی شهروندان اصفهان شد.

در این نامه آمده است: در جامعه اسلامی  طاعات و عبادات فردی در کنار تقوای اجتماعی یک اصل مهم است رویکرد شورای شهر و شهرداری اصفهان یک روند بی تفاوت را مشاهده کرده ایم که منا فات با اهداف نظام و انقلاب است در این بین اقدامات و گفتارهای عده ای از اعضای شورا این روند بی تفاوتی را تشدید کرده ، و شعارهای ابتدای کار که حاکی از تغییر و ایجاد امید در بین مردم بود متضاد است لیکن گلایه مندی ها و سئوالاتی در بین مردم شهید پرور ایجاد شده که خواستار ورود شما بزرگواران در این امر می باشند .

مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان تأکید کرده است: در زمان کنونی که پایگاه های اصلی انقلاب مساجد و علما بوده و هستند جدایی از این کانونهای ارزشی و نگاه به تشکل های دور از ارزش ها و پرداخت امور به اینگونه افرادکجای اساسنامه شوراهای اسلامی  است؟

در بخش دیگری از این نامه می‌خوانیم: جناب آقای استاندار محترم ، ما از زمان حضور شما تا کنون شاهد تلاش شبانه روزی جنابعالی بوده ایم خصوصا در برطرف کردن نگرانیهای مردم و آب و زاینده رود و از آنجا که یکی از شعارهای این شورا در ابتدای کار زاینده رود بوده به جز برگزاری کنسرت در مقابل پل خواجو و … چه اقدامی عملی انجام داده اند و آیا جایی برای پاسخ به این سوال مهم مردم دارند .

مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان تصریح کرده است: آیا از تغییری که به عنوان یک اصل برای خود گذاشتند و مردم پای صندوق رای آمدند اما امروز هیچ گونه تغییری در روند خدمت که همان عدم تبعیض و پیگیری حق آبه اصفهان، رفع مباحث حاشیه ای شهر و طرح و اجرای پروژه های دقیق عمرانی و نزدیک شدن مسئولان به مردم ، پیگیری مباحث محیط زیست و آلودگی بود را کنار گذاشته اند و فقط تغییر را در روی کار آوردن افراد یک حزب تند رو پرحاشیه قرار داده اند و اسم چند خیا بان را تغییر داده اند آیا یک مدیریت شهری برای تغییرهای اساسی هیچگونه برنامه ای ندارد؟

در این نامه عنوان شده است: مباحثی که حضرت آیت الله طباطبائی نژاد و آیت الله مهدوی در انتقاد از شورا و شهرداری بیان نمودند مورد تایید و حمایت قاطبه  مردم شهید پرور اصفهان است و منتظر پاسخ دقیق و عذرخواهی شورای شهر وشهرداری اصفهان و تغییر رویه در کارها ومدیریت  شهر به دور از مشی سیاسی و حزب خاص به جهت بهره مندی مردم با رویکرد نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب می باشند.

مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان متذکر شده است: آقایان اشتباهات گوناگونی را انجام می دهند و بعد متمسک  به رای مردم می شوند آیا اطلاع از آرای آیت الله طباطبائی نژاد و آیت الله مهدوی در خبرگان ندارند؟ که چندین برابر آنها در یک استان به این دو بزرگوار رای داده اند و علاوه بر مقبولیت مردمی مقبولیت شرعی هم دارند و امروز به عنوان تکیه گاه های محکم مردم در کنار مرجعیت حضرت آیت الله العظمی مظاهری هستند و سخنان  این بزرگواران فصل الخطاب تمام مسئولین در استان باید باشد.

در پایان این نامه اذعان شده است: در پایان از شما دو مقام محترم خواهشمندیم در حیطه وظایف و مسئولیتی که دارید مطالبه گری جدی در این عرصه شده و ضمن تذکر و بازخواست دقیق از شورا و شهرداری اصفهان مانع از هرگونه اقدام انقلابی مردم شوید و ما منتظر پیگیریهای دلسوزانه و مطالبه گری های مدبرانه شما هستیم .

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق