پنج شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگی
چاپ خبر
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۸

نامه گروهی از فرهنگیان به وزیر آموزش و پرورش

گروهی از فرهنگیان در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اجرای پنهانی سند ۲۰۳۰ در مدارس کشور هشدار دادند.

به گزارش ندای اصفهان، گروهی از فرهنگیان در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اجرای پنهانی سند ۲۰۳۰ در مدارس کشور هشدار دادند.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وزیر محترم آموزش و پرورش

جناب آقای محمد بطحایی

با سلام و احترام؛ پس از گذشت حدود ۷ سال از تصویب سند تحول بنیادین در شورای عالی انقلاب فرهنگی و تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم اجرای سند تحول بنیادین ما همچنان شاهد حرکت بطئی اجرای این سند در سطح کلان هستیم و بعد از گذشت این سال ها ما هنوز نتوانسته ایم به اهداف پیش بینی شده تا به این جای کار دستیابیم. سندی که سال ها جهت تدوین آن تلاش شده و قدرتمندترین و جامع ترین برنامه جهت رسیدن به حیات طیبه دانش آموزان در آن گنجانده شده است.

ما شما را به عنوان نیرویی خدوم در جهت اعتلای فرهنگ کشور می شناسیم، فردی که به گفته خود ۳۵ سال در حوزه آموزش و پرورش کار کرده اید.

شما و مدیرانتان بارها در مصاحبه های خود اعلام کرده اید که در مقابل اجرای سند۲۰۳۰ ایستاده اید و عنوان نموده اید از همه کسانی که مصادیقی درباره اجرایی شدن این سند دارند درخواست می کنم گزارش خود را ارائه دهند تا بلافاصله جلوی آن را بگیریم و قول پیگیری تخلف را داده اید.

اکنون اما جناب وزیر دم خروس بیرون زده! فردی از بنیاد راه خود در برنامه زنده پرمخاطب تلویزیونی اعلام می کند که ما در سراسر ایران در مدارس و مهد کودک ها و حتی در مدارس روستاهای دور افتاده حضور یافته به دانش آموزان آموزش مسائل جنسی می دهیم!

یک فرد غرب نشین با کدام مجوز می تواند وارد مدارس ما شده و کودکان معصوم سرزمینمان را مملو از اطلاعاتی کند که عینا اجرای سند۲۰۳۰ است، در صورتیکه ما به عنوان یک معلم اگر بخواهیم در مدرسه ای غیر از مدرسه خودمان یک آموزش ساده هم بدهیم نیاز به طی مراحل اداری،نامه،بخشنامه و پروسه های اداری طاقت فرسا را داریم اما افرادی از یک بنیاد معلوم الحال(انتشاردهندگان اصلی کتاب لک لکی در کار نیست،ایجاد مجموعه قایم باشک و…) می توانند به راحتی برای آموزش های جنسی (در قالب ایدز،hpv )در مدارس ما حضور یابند. چگونه این افراد بدون ترس و واهمه ای فریاد می زنند که ما در حال آموزش در مدارس شما هستیم،عکس های آموزش های خود را منتشر می کنند،اقدامات خود را علنا اعلام می کنند و آشکارا به عملکرد خود افتخار می کنند.آیا ظن به داشتن پشتوانه ای محکم  گمانی نا به جاست؟

در  صورتیکه مقام معظم رهبری بارها بارها تاکید نموده اند که”جلوی آموزش جنسی در مدارس را بگیرید …قطعا آموزش در شرف ازدواج یک حرف است ،آموزش در مدارس و دبیرستان و دانشکده یک حرف دیگر ،آن مطلقا قابل قبول نیست به آن طرف حرکت نکنید” آقای وزیر شما به دنبال تخلفات جزئی پنهانی ازسند ۲۰۳۰ جهت پیگیری بودید این هم یک تخلف بزرگ آشکار! این گوی و این میدان
از طرف دیگر در بین مدیران سلامت و تندرستی شما،آموزش ایدز یکی از اصلی ترین اولویت های بهداشتی و سلامت دانش آموزان محسوب شده و با مناسبت و بی مناسبت کلاس های آموزشی جهت مراقبین سلامت و معلمین برگزار می گردد،آموزشیار ایدز تربیت می شود و همواره نظر ویژه ای به ایدز وجود دارد. شما خود بهتر می دانید اکنون دانش آموزان ما از سبک زندگی نادرست اعم از عادات غذایی غلط،چاقی،عدم آگاهی در زمینه بهداشت روان ،بهداشت دهان و دندان و ده ها اولویت بهداشتی دیگر رنج می برند اما مگر چند دانش آموز مبتلا به ایدز در کل کشور داریم که این قدر اهمیت یافته که حتی دانش آموزان ابتدایی نیز نباید از این آموزش ها بی بهره بمانند. بهتر نیست به جای آموزش ایدز و مسائل جنسی به دانش آموزان خود تقوا،خویشتن داری و مهارت های زندگی بیاموزیم!
آقای بطحایی ما به عنوان قشر فرهنگی عاجزانه از شما خواهشمندیم اقدامات لازم را در زمینه مقابله با آموزش های سکولار و غربی مبذول فرمائید و با توان هر چه تمام تر سعی در اجرای سند تحول بنیادین بنمایید.

ما فرهنگیان نیز با مدد امام زمان (عج) هر چه در توان داریم در جهت رسیدن دانش آموزان به حیات طیبه در طبق اخلاص گذاشته و در این مسیر تمام قد از شما حمایت میکنیم.

و من الله توفیق

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری مهر

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق