چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
بالاخره کسی به جک استراو واکنش داد؛
 ورود جک استراو به دانشگاه هنر اصفهان ممنوع شد   

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه هنر اصفهان تاکید کرد: به انتظامات دانشگاه ابلاغ شده نه برای بازدید بلکه با هیچ عنوانی اجازه ورود جک استراو به دانشگاه را ندهند.

 به گزارش ندای اصفهان حجت‌الاسلام سید محمد تقی ابطحی امروز در گفتگویی در رابطه با حضور جک استراو در دانشگاه هنر اصفهان اظهار کرد: ظاهرا وی در اصفهان حضور دارد ولی بحث حضور ویژه‌اش در دانشگاه نبوده و گفته شده که قرار است استراو بازدیدی از این دانشگاه داشته باشد.
وی افزود: بحث حضور ویژه وی در این دانشگاه به کلی مطرح نبوده و صرفا قرار بر بازدید جک استراو از این دانشگاه بود که بر اساس اعلام مسئولان حراست دانشگاه مجوزی برای ورود این فرد به دانشگاه هنر اصفهان صادر نشده است.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه هنر اصفهان در ادامه تاکید کرد: به انتظامات دانشگاه ابلاغ شده نه برای بازدید بلکه با هیچ عنوانی اجازه ورود جک استراو به دانشگاه را ندهند.
فارس در پایان نوشت: ابطحی در رابطه با اینکه پیش از این چه گروهی هماهنگی حضور وی در دانشگاه هنر را انجام داده، تصریح کرد: هیچ هماهنگی با دانشگاه انجام نشده و بحثی در رابطه با حضور وی مطرح نشده است، فقط قرار بوده استراو به عنوان یک توریست از ساختمان‌های تاریخی دانشگاه هنر بازدید کند که این مسئله نیز منتفی است.

مطالب مرتبط

  1. شقایق داغدار گفت:

    مردم غیور تشکر که بیرونش کردید اما چه کسانی دعوتش کردند وراهش دادند این جاسوس متنفر از ایران را؟؟؟؟
    0    0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق