دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۵:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۱

به صورت آتش به اختیار برخورد مقتضی را با هرگونه رفتار ضد ارزشی انجام خواهیم داد

بیانیه یاوران حزب الله اصفهان در واکنش به تغییر نام احتمالی خیابان سید ابوالحسن اصفهانی

درحالی که کلان شهر اصفهان با مسائل عدیده زیست محیطی و حقوق های معوقه کارمندان و مشکلات شدید ترافیکی و... رو به رو است، شورای شهر اصفهان به مصوباتی می پردازد که هیچ گونه رافع مشکلات شهر و مردم نیست

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، اخیرا شورای شهر اصفهان تغییر نام خیابان «آیت الله سید ابوالحسن اصفهانی» مرجع تقلید بزرگ شیعه به نام «باغ کاران» و خیابان «مقداد»، صحابی پیامبر اکرم(ص) و امیرالمومنین(ع) به نام «آتش» را در دستور کار خود قرار داده است که این حرکت دهن کجی آشکار به روحانیت و ارزشهای اسلامی است.

پیش از این نیز در دوره جدید مدیریت شهری اصفهان نام چندین خیابان از جمله خیابان‌های «قائم مقام فراهانی (امیرکبیر)» به «سپه سالار» و خیابان «ابوذر» به «آذر» تغییر کرده بود.
این اقدام ناشایست واکنش های مختلفی را در رسانه ها به دنبال داشت. متن زیر بیانیه یاوران حزب الله اصفهان در این زمینه است.

***

بسم الله الرحمن الرحیم
در حالی که یک سال از انتخابات می گذرد و جریان تزویر با شعارهای پوپولیستی و ترویج بی بند و باری و عبور از حدود الهی و وعده های مذاکره با شیاطین بزرگ و کوچک و… توانستند بر مسند قدرت بنشینند و هم اکنون در کمتر یک سال از شروع به کار دولت دوازدهم و شوراهای شهر پنجم متاسفانه هم در سطح کلان و شخص اول قوه مجریه با کنایه و متلک های گستاخانه شعائر الهی و حدود الهی را مورد خطاب قرار می‌دهند و در سطح شورا و شهرداری ها نیز با الگو قرار دادن شخص اول دولت هر روز وقیحانه مصوباتی را به مرحله اجرا در می آورند که نه دغدغه عموم مردم است و نه نیاز معیشتی مردم.
مع الاسف درحالی که کلان شهر اصفهان با مسائل عدیده زیست محیطی و حقوق های معوقه کارمندان و مشکلات شدید ترافیکی و… رو به رو است، شورای شهر اصفهان به مصوباتی می پردازد که هیچ گونه رافع مشکلات شهر و مردم نیست و شهرداری اصفهان به اجرای آن مصوبات و نیز انتصاب افراد مسئله دار و غیر شایسته و هزینه های سنگین جهت برگزاری کنسرت و تغییر نام بعضی از خیابان های شهر به اسامی طاغوتی در شهر ولایت مدار اصفهان و…مشغول است.

این گونه رفتار شدیداً در تقابل با ارزش های معنوی و الهی است که باعث جریحه دار شدن قلوب مردم مومن و انقلابی شهر اصفهان شده است. لذا یاوران حزب الله اصفهان قاطعانه به بزرگان جریان اصلاحات متذکر می‌شود هرچه سریع تر نسبت به اصلاح روند اشتباهی که فرزندان و نوچه های خود در شورای شهر و شهرداری اصفهان در پیش گرفته اند اقدام و در سبک و سیاق مصوبات تجدیدنظر کنند وگرنه جریان متدین و ارزشی شهر به صورت آتش به اختیار، برخورد مقتضی را با هرگونه رفتار ضد ارزشی انجام خواهد داد.

فان حزب الله هم الغالبون

یاوران حزب الله اصفهان
انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق