ندای اصفهان

گریه‌های آرمیتا و علیرضا را فراموش نکرده‌ا‌یم/ هدف حضور زاده روباه پیر ایران‌گردی نیست

کدخبر: 9625
۳ آبان ۱۳۹۴ در ساعت ۳:۰۷ ب.ظ

به گزارش ندای اصفهان حسین صادق، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد در رابطه با حضور جک استراو در اصفهان گفت: در این مسئله توجه به سه نکته ضروری به نظر می‌رسد.

وی افزود: ابتدا باید شناخت کاملی نسبت به جک استراو داشته باشیم، چراکه وی وزیر خارجه اسبق انگلستان و از نقش آفرینان اصلی در فتنه ۸۸ است.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب درباره موضع جمهوری اسلامی ایران در قبال مذاکره با کشورهای دنیا با تأکید بر اینکه ایران هیچ مخالفتی با اصل مذاکره با کشورها، اعم از اروپایی و غیراروپایی ندارد، تصریح کردند: «اما در مورد آمریکا موضوع متفاوت است زیرا آنها تعریفی که از مذاکره با جمهوری اسلامی ایران کرده اند، به معنای نفوذ و باز کردن راه برای تحمیل است»، از سخنان مقام معظم رهبری ساده ترین برداشت که می توان داشت این است که آمریکا به هر راهی متوسل می‌شود تا به اهداف خود در ایران برسد و این زاده روباه پیر از افرادی است که در راستای اهداف آمریکا قدم برمی‌دارد.

صادق با تاکید بر اینکه دلیل این سفر بر انسان روشنفکر پوشیده نیست، بیان داشت: متاسفانه این تصور که از برخی سایت‌ها تحلیل‌گرانی برای درج خبر خود دارند، درست نبود و بعضی از رسانه ها خیلی ساده لوحانه و در عین ناباوری، سفر این زاده روباه پیر را ایران‌گردی جلوه دادند.

وی ادامه داد: از طرفی بعضی از سیاستمداران اصلاح طلب با نامه مقام عظمای ولایت در مورد موضوع رعایت موازین هسته ای دچار وهم و خیال شدند و چنین پنداشته اند که به ارث پدری خود رسیده اند و تمام حرمت ها و اعتقادها قابل مذاکره است که به زیر پا بگذارند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد بیان داشت: ما جوانان انقلابی، بدون هیچ رو  در بایسی و خجالت و هراس از هرگونه تهدید و ناملایمات با بغض در سینه و فریادی عاشورایی و جان ناقابلی که فدای رهبرمان کنیم و کشوری که زمانه های عاشورایی زیادی به خود دیده است، اعلام می‌کنیم هر گونه فکری مبنی بر ورود این زاده روباه پیر در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد را در نطفه خود خفه می‌کنم چه برسد به حضور در دانشگاه.

صادق با تکید براینکه هدف حضور این زاده روباه پیر ایران گردی نیست، ادامه داد: هدف این مسئله به خاطر انتخابات و یک دست کردن اصلاح‌طلبان و تغذیه فکری جدید و بعضا قول همکاری روباه پیر(انگلستان) با تمام قوا و آماده به کار شدن جهت انتخابات مجلس است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر گریزی به گذشته بزنیم، می‌بینیم که چه بر سر این جوانان آب و خاک آمده، گریه های آرمیتا و علیرضا، حرمت شکنی در عاشورای ۸۸، و دوباره حرمت شکنی دیگری این بار از نوع ایران گردی در راه است./دانشجو