پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
تشكل‌هاي دانشجويي و هيآت فرهنگي اصفهان:
 حضور جک استراو در پرتو سیاست‌های سهل‌اندیشانه خارجی دولت تدبیر است   

تشكل‌هاي دانشجويي و هيآت فرهنگي اصفهان در بیانیه‌ای تاکید کردند: جك استراو در حالي در پرتو سياست‌هاي سهل‌انديشانه خارجي دولت تدبير! پا به خاك شهيدان مي‌گذارد كه مردم ايران، با فشار و تحريم ظالمانه انگليس و ديگر هم پيمانانش، رنج‌هاي فراواني را براي استقلال و عزت خود به جان خريدند.

 

به گزارش ندای اصفهان تشکل‌های دانشجویی و هیات فرهنگی شهر اصفهان خطاب به مسئولان، خواص و نخبگان و مردم عاشورایی شهر اصفهان بیانیه‌ای صادر کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مسئولان محترم، خواص و نخبگان و مردم عاشورایی:

در این ایام که دل داغدار مومنین، متوجه عزاداری سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان است، باز هم در یک واقعه کاملا اتفاقی!!، وزیر خارجه اسبق دولت انگلیس، در پوشش تفریح خانوادگی، در ایران اسلامی حضور یافته و بعد از سفر به استان های یزد و شیراز، اکنون، بار اقامت در شهر شهیدان، اصفهان افکنده است.

این حضور مشکوک که اهداف واقعی و پشت پرده آن بعدها مشخص خواهد شد، در حالی است که پیکر ایران عزیز، همچنان از زخم های ۲۰۰ ساله روباه پیر رنجور است و حافظه ملت انقلابی ایران، دخالت مستقیم آقای جک استراو در ماجرای تعلیق فعالیت های علمی و هسته ای جمهوری اسلامی در اوایل دهه ۸۰ را از یاد نبرده است.

واقعا مسئولان سیاست خارجی، که بر اساس کتاب خاطرات آقای جک استراو، پاسخ منفی و تحقیرآمیز همین فرد به درخواست وزیر خارجه وقت ایران در دوران اصلاحات به باقی ماندن تنها ۲۰ سانتریفیوژ را در دستشویی از وی دریافت کردند، امروز چگونه زیر پای وی فرش قرمز پهن می کنند؟

عنصر برجسته دولت انگلیس، در حالی در ایام عاشورا در شهر شهیدان و در بهترین هتل ها با استقبال مسئولان دولتی پذیرایی می شود که دخالت مستقیم دولت انگلیس در ماجرای عاشورای سال ۸۸ و اهانت به مقدسات حسینی(ع) و فتنه ۸۸ به اثبات رسیده و خیل عظیم عزاداران مومن حسینی، در سال‌های اخیر از توطئه انگلیسی ها در تقویت فرقه های تشیع لندنی، منزجر و متنفرند.

آقای جک استراو در حالی در پرتو سیاست های سهل اندیشانه خارجی دولت تدبیر! پا به خاک شهیدان می گذارد که مردم ایران، با فشار و تحریم ظالمانه همین کشور انگلیس و دیگر هم پیمانان مستکبر، رنج‌های فراوانی را برای استقلال و عزت خود به جان خریدند.

فلذا با عنایت به این که ملت بزرگ ایران و مردم غیور اصفهان، با حضور بی نظیر خود در عزاداری قیام عاشورا، ذلت ناپذیری و استقامت و عدم آشتی با مظاهر استکبار را با فریادی رسا بیان نمودند و از آنجا که آحاد مردم بصیر، گوش به فرمان رهبر و مقتدای خود، هرگز اجازه پیاده شدن پروژه نفوذ و استحاله جمهوری اسلامی را به عوامل داخلی و خارجی نخواهند داد، با جدیت از مسئولان امر خواستاریم، هر چه سریع‌تر، نسبت به خروج کارگزار دولت منحوس انگلیس از شهر شهیدان و از خاک مطهر ایران اسلامی اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم توجه به این خواست مشروع، مردم غیرتمند اصفهان، به وظیفه انقلابی خود در این زمینه عمل خواهند نمود.

والسلام علی من اتبع الهدی

امت حزب الله اصفهان، تشکل‌های دانشجویی و هیآت فرهنگی اصفهان/دانشجو

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز