شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۳

در اجرای برجام ضمانت های لازم را به مردم بدهید؛

نامه سرگشاده جمعی از بسیجیان شهر اصفهان خطاب به رییس جمهوری

در همه عرصه ها به ویژه صنعت هسته ای، استکبارجهانی مقاصد شومی را در سر می پروراند که بحمدلله به حول و قوه الهی با شکست روبرو شده اند، امید است در اجرای برجام به گونه ای عمل شود که پس از پایان دوره هشت ساله، کشور عزیزمان به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای دارای علم و فناوری صلح آمیز هسته ای شناخته شود...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، جمعی از بسیجیان شهر اصفهان خطاب به ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر حسن روحانی در نامه ای از نگرانی های خود در اجرای برجام و عدم اعتماد به دشمن سخن گفته اند. متن این نامه به شرح ذیل است.

سلام علیکم؛
پس از سلام و صلوات خداوند متعال، خالق و رازق انسان ها و بر حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) آخرین فرستاده الهی، ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) که در راه عزت و سربلندی اسلام عزیز از تمام دارایی هایش گذشت تا اکنون ما در سایه این عزت حسینی سرافراز و عزتمندانه زندگی کنیم را به شما تسلیت گفته و اعلام می داریم جوانان ایران اسلامی و به ویژه بسیجیان شهر شهیدپرور اصفهان تا بر افراشته شدن پرچم توحید در بلندای جهان و تشکیل دولت حقه امام عصر (عج)، با درس گرفتن از مکتب حسینی پادر رکاب ولایت بوده و خواهند ماند.

جناب آقای رییس جمهور
این نامه در روز عاشورای حسینی سال ۱۴۳۷ هجری قمری (مصادف با دوم آبان ماه ۱۳۹۴) از طرف جمعی از بسیجیان و نخبگان بسیجی شهر اصفهان به عنوان خادمین و نمایندگان ۴۵۰هزار بسیجی خواهر و برادر شهر شهیدان خرازی و ردانی ها، خطاب به شما و همکاران محترمتان نوشته شده و امیدواریم این نامه که فقط از سر صدق و دلسوزی و برای مجد و عظمت و بالندگی ایران اسلامی است را اجازه ندهید، عده ای حمل بر افراطی گری و تندروی معرفی نموده و روحیه و انگیزه انقلابی جوانان خداجو و مومن و دلسوز اصفهانی را سرکوب و منکوب نمایند.

جناب آقای رییس جمهور
همانطور که می دانید انقلاب اسلامی ایران میراث و خون بهای بیش از ۲۲۰ هزار شهید و سه میلیون رزمنده، جانباز و آزاده و همچنین صدها هزار خانواده شهیدی است که از خود گذشتند تا فقط و فقط اسلام عزیز را حفظ و عزیز بدارند و انتظار می رود رییس جمهور آن نیز، میراث دار چنین خون بهای ارزشمندی باشد.

گرچه گاهی سلایق ما با رفتار و رویکرد دولت مردان محترم تفاوت هایی دارد، اما برای حفظ وحدت و همدلی سعی نمودیم تا در همه امور با کمک و همکاری در پیشبرد اهداف دولت بکوشیم و از هیچ تلاشی دریغ نکنیم چرا که همراهی و همگامی با دولت را مایه رشد و سربلندی ایران اسلامی و سرزمین عزیزمان می دانیم.
در همین راستا تقاضا داریم در خصوص اجرای برجام موارد ذیل را به دقت ملاحظه نموده و در اجرای عزتمندانه آن، بر مبنای منشور ۲۸ گانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و قانون اساسی و سیاست های نظام جمهوری اسلامی، کلیه مجریان را تشجیع و راهنمایی فرموده و خودتان نیز به عنوان رئیس قوه مجریه، در عرصه بین المللی، چنان با گام های استوار قدم بردارید که دیگر دولتمردان هم با تأسی از رفتار شما حرکت قابل قبولی داشته و تصویری صحیح از اقتدار نظام اسلامی ایران که امید مظلومان و ملت های ستم دیده جهان است را به ملت ها و مظلومان عالم نشان دهند. ان شاء الله.

از همین رو از شما در خواست می کنیم:

1- از آنجا که بهانه تراشی و زیرپا گذاشتن عهد و پیمان (دبه کردن) رویه دشمنان ما است، در زمان اجرایی کردن برجام، اگر جایی مشاهده نمودید که دشمنان زیاده خواهی می کند و قول ها و تعهدات خود را به بهانه های مختلف نقض می نمایند، بدانید و آگاه باشید که ملت با عظمت ایران به هیچ عنوان از عزت و عظمت خود نخواهد گذشت و این آمادگی وجود خواهد داشت که حتی با وجود دو سال تلاش شبانه روزی تیم مذاکره کننده و دولت خدمتگزار و صبر و تحمل ملت، مسیر قبلی غنی سازی را از سر گرفته شود و با اتکا بر قدرت لایزال الهی و تکیه بر توان و ظرفیت های خودمان فناوری بومی هسته ای را در مسیر اهداف صلح طلبانه ادامه دهیم و دشمن را در آرزوی نفوذ و بی تحرکی ایران اسلامی منکوب و رسوا نماییم.

2- از آنجا که انجام مذاکرات صرفا به منظور برداشته شدن تحریم های غیرقانونی و غیر انسانی دشمنان بوده، اجرای برجام زمانی قابل قبول خواهد بود که تمامی تحریم ها به صورت یک جا برداشته شود و خلاف آن زیر پا گذاشتن حقوق کل امت اسلامی است.
از این رو این که گفته شود: “دشمن حقوق ملت ایران را پذیرفته” و یا اینکه “پرونده ایران به آژانس برگشته است” و یا اینکه ” پیش از این کشور ایران به عنوان تهدید صلح و امنیت جهان معرفی می شده و اکنون خلاف آن ثابت شده است” از دستاوردهای حداقلی برجام است و باید یقین داشت که دشمن قابل اعتماد نبوده و در ادامه راه نیز دشمن مسیر قبلی خود را دنبال خواهد کرد.

3- از آنجا که قرار بود همزمان با امضای توافق نامه کلیه تحریم ها به صورت یک جا لغو شود ولی این امر متاسفانه محقق نشد، و لذا لازم است، حتما تعهد و تضمین حقوقی قابل قبول و کتبی از رییس جمهور آمریکا و ریاست اتحایه اروپا اخذ نموده تا بعد از اجرای تعهدات ایران، حتما کلیه تحریم ها لغو شود و در غیر این صورت ملت ایران از اجرای ابتدایی ترین قدم های برجام، جلوگیری خواهند نمود.

4- از آنجا که رویه دشمن فریب کاری و خدعه است، باید آمادگی داشته باشیم تا در صورت کوچکترین نقض عهد از طرف دشمن بلافاصله تمامی فعالیت های انجام شده در خصوص برجام را متوقف و به حالت قبل بازگردانیم و از شما خواهشمندیم برای اجرای صحیح و بدون مشکل این امر، ضمانت هایی را به ملت ایران بدهید.

5- در همه عرصه ها و به ویژه صنعت هسته ای، استکبار جهانی مقاصد شومی را در سر می پروراند که بحمدلله به حول و قوه الهی با شکست روبرو شده اند، امید است در مورد اجرای برجام به گونه ای عمل شود که پس از پایان دوره هشت ساله، کشور عزیزمان به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای دارای علم و فناوری صلح آمیز هسته ای شناخته شود و امکان حرکت جدی در این مسیر برای کشور وجود داشته باشد.

6- از آنجا که هیچ اعتمادی به سیاست ها و سیاستمداران آمریکا نیست و به فرموده معمار بزرگ انقلاب، آمریکا شیطان بزرگ است، لازم است دولتمردان ایران به صدای خرد شدن استخوان های استکبار به دست مستضعفین عالم که در سایه نهضت انقلاب اسلامی روز به روز گسترده تر می شود بیشتر گوش کنند، و با اقتداری در شان ملت ایران اسلامی در برابر دولت های مستکبر بایستید و مطمئن باشید که وعده الهی نزدیک است (ان تنصروا الله ینصروکم و….) و ان شاء الله با نابودی آمریکا، مظلومین جهان ، به حقوق مسلم خود خواهند رسید.

در پایان خاطر نشان می سازد ، آحاد مردم ،بسیجیان و جوانان انقلابی شهر اصفهان،آمادگی خود را برای حمایت از تیم مذاکره کننده تا اجرایی شدن متن توافق نامه و منویات و منشور رهبر معظم انقلاب و جلوگیری نمودن از زیاده خواهی های دشمنان مستکبر اعلام و آماده فدا کردن جان و هستی خود برای مهد دلیران و اجرای با عزت برجام خواهیم بود.

والسلام علیکم و رحمت الله
جمعی از بسیجیان شهر اصفهان

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715