چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
13940410000229_PhotoA
 رونمایی از آهنگ جدید حامد زمانی در کنگره ملی شهیده شاخص سال در اصفهان   

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان استان اصفهان گفت: آهنگ جدید حامد زمانی ۲۵ آبان‌ماه جاری در کنگره ملی شهیده واعظی رونمایی می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان عذرا حسینی امروز در اصفهان با بیان اینکه کنگره ملی شهیده طیبه واعظی ۲۵ آبان‌ماه جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود اضافه کرد: سخنران این کنگره سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این مراسم از آهنگ جدید حامد زمانی که محتوای آن برگرفته از پیام رهبر انقلاب به کنگره ۷ هزار شهیده زن است، رونمایی خواهد شد.

وی افزود: رونمایی از دو جلد کتاب پیرامون زندگی شهیده واعظی از دیگر برنامه‌های کنگره ملی شهیده طیبه واعظی است.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان استان اصفهان با اشاره به جزئیات دو کتاب نوشته شده ادامه داد: کتاب «وقتی عشق می‌بارد» را لیلا علوی در تیراژ ۱۰ هزار نسخه از لحظه دستگیری تا شهادت شهیده واعظی در قالب داستان‌های کوتاه برای نوجوان کتابت کرده است و زهرا ترکان خاطرات زندگی کوتاه این شهیده را به رشته تحریر درآورده است.

حسینی اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه با عنوان نقش زنان شهیده در تمدن‌سازی اسلامی و همایش چند هزار نفری دختران ۲۰ ساله در سالن ورزشی پیروزی از دیگر برنامه‌های جانبی کنگره ملی شهیده واعظی است.

به گزارش فارس، شهیده طیبه واعظی، شهید شاخص امسال و از مبارزین انقلابی گروه مهدوی در سن ۲۰ سالگی به همراه همسر و برادر خود به دست رژیم طاغوت زندانی و یک سال پیش از انقلاب در زیر شکنجه سفاکان ساواک به شهادت رسیدند.

این شهیده در مورد حجاب جمله ماندگاری دارد که در حین دستگیری توسط ساواک گفت: «مرا بکشید ولی حجابم را بر ندارید»./فارس

 

FacebookTwitterGoogle+TelegramWhatsAppLineYahoo MessengerLinkedInPinterestTumblr

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
جوان انقلابی
جوان انقلابی
انقلابی شدن
انقلابی شدن
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق