دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۵

مردم همانند حضور در راهپیمایی‌ها در حمایت از کالای ایرانی قدرت‌نمایی کنند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری مردم را به صحنه سنگین مبارزه با استکبار جهانی در بخش رشد تولید داخلی دعوت کرده‌اند و مردم نیز باید مثل حضور پرشور در ۲۲ بهمن‌ها و انتخابات در این زمینه نیز با حضور پرشور قدرت‌نمایی کنند.

به گزارش ندای اصفهان،حجت‌الاسلام احمد سالک با بیان اینکه باید به خاطر قدرت و اقتدار، مدیریت و آینده‌نگری مقام معظم رهبری خدا را شکر کنیم اظهار داشت: مقام معظم رهبری امسال را سال “حمایت از کالای ایرانی” نام‌گذاری کردند که این اسم خود شامل پنج محور است.

وی با بیان اینکه در ابتدا دولت باید ریل‌گذاری‌های لازم برای رشد تولید ملی براساس 24 سیاست ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری را انجام دهد گفت: از سویی دیگر دولت باید از مجموع ظرفیت‌های داخلی در راستای رشد کالای ایرانی استفاده کند تا به نوعی از کالای ایرانی حمایت کرده ‌باشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سومین نکته در زمینه شعار سال لزوم ریل‌گذاری مجلس و رفع موانع قانونی در راستای تحقق این شعار است، چهارمین محور شعار امسال جلوگیری واردات بی‌رویه و مقابله شدید با قاچاق کالا است و نکته آخر این که باید همه موانع موجود بر سر راه تولید داخلی باکیفیت و قابل رقابت با مشابه خارجی برطرف شود.

وی با بیان اینکه در فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون شعار سال هم مردم و هم مسئولان مورد خطاب قرار گرفتند تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند دولت‌مردان باید سیاستگذاری‌های لازم برای حمایت از کالای ایرانی را انجام دهند و از هر گونه اقدامی که در تولیدات داخلی ایجاد خلل می‌کند پرهیز کنند.

سالک خاطرنشان کرد: از سویی دیگر در شرایط کنونی مثل اوایل انقلاب که حضرت امام‌خمینی (ره) مردم را به صف مقدم دعوت می‌کردند مقام معظم رهبری مردم را به صحنه سنگین مبارزه با استکبار جهانی در بخش رشد و رونق تولید داخلی دعوت کردند و مردم نیز باید مثل حضور پرشور در 22 بهمن‌ها و انتخابات که خود بزرگ‌ترین رفراندوم سیاسی است در این زمینه نیز با حضور پرشور قدرت‌نمایی کنند.

وی با بیان اینکه نکته‌ای که در سخنرانی ابتدای سال رهبری قابل تأمل بود این است که ایشان از جریانات عبور و این نکته را مطرح کردند که انقلابی‌گری می‌تواند کالای داخلی را در عرصه جهانی به برتری رساند گفت: البته مسلماً در این راه موانعی نیز وجود دارد و دست‌هایی در درون کشور با کمک عیادی خارج نشین تصمیم به ایجاد خلل در اقتصاد کشور دارند که باید با قاطعیت این دست‌ها قطع شوند تا حمایت از کالای ایرانی محقق شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دلیل ابلاغ 24 سیاست اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری جلوگیری از فلج شدن اقتصاد کشور بود گفت: دشمنان و به ویژه صهیونیست بر این باورند که فلج شدن اقتصاد ایران، تسلیم شدن در برابر آن‌ها را در پی خواهد داشت، به همین منظور دسیسه‌ها و توطئه‌هایی در این زمینه داشته‌اند که خوشبختانه با ابلاغ این 24 سیاست عملاً اکثر این دسیسه‌ها خنثی شد.

وی پیرامون وظیفه مردم در قبال تحقق شعار سال گفت: در ابتدا مردم باید عمق فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را درک کنند و سپس با وجود برخی اشکالات کیفیتی موجود در برخی کالاها باید با خرید کالای ایرانی مبارزه منفی با استکبار جهانی و کشورهایی که اقتصاد ما را در تولید تصاحب کرده‌اند انجام دهد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715