شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۹

مهرعلیزاده در آغاز سال ۹۷:

شعار «حمایت از کالای ایرانی» بهترین راهنمای عمل برای همه است/ «اقتصاد مقاومتی» مدنظر برنامه‌ریزان باشد

استاندار اصفهان با تأکید بر توجه به درون و امکانات داخل کشور که رهبر معظم انقلاب به آن تصریح دارند، اظهار کرد: اگر برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در اولویت‌های برنامه‌‌ریزی مسئولانی که طراح حرکت‌های اقتصادی و اجتماعی هستند باشد، مطمئناً بسیاری از مشکلات ازجمله مسائل اقتصادی، معیشتی و اشتغال جوانان قابل‌رفع است.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، محسن مهرعلیزاده امشب در ویژه‌برنامه آغاز سال ۹۷ در گلستان شهدای اصفهان اظهار کرد: سال نو را به همه مردم عزیز اصفهان و ایران که مقارن با آغاز ماه رجب است را تبریک عرض می‌کنم.

استاندار اصفهان با اشاره به حلول سال نو، گفت: امیدواریم سالی سرشار از شادکامی‌ها، معیشت خوب، آرامش روح و جسم و موفقیت‌های خوب برای مردم داشته باشیم.

وی با اشاره به شعار سال ۹۷ که رهبر معظم انقلاب آن را «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری نمودند، تأکید کرد: چنین نام‌گذاری در سال جاری می‌تواند به‌عنوان یک راهنمای عمل خوب برای همه ما باشد.

مهرعلیزاده با بیان اینکه اصفهان صنعتی‌ترین استان کشور است، گفت: این استان در ابعاد مختلف آمیزه‌ای از هنر، خلاقیت و نوآوری و صنایع در رده‌های مختلف اعم از سنگین، نیمه سنگین و سبک و نساجی از دیرباز بوده است.

استاندار اصفهان با تأکید بر توجه به درون و امکانات داخل کشور که رهبر معظم انقلاب به آن تصریح دارند، اظهار کرد: اگر این مسئله و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در اولویت‌های برنامه‌های مسئولانی که طراح حرکت‌های اقتصادی و اجتماعی هستند، باشد مطمئناً بسیاری از مشکلات ازجمله مسائل اقتصادی، معیشتی و اشتغال جوانان قابل‌رفع است که امیدواریم در سال ۹۷ بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به برخی از برنامه‌هایی که برای بهبود وضعیت اقتصادی در نظر دارد، گفت: از چند سال گذشته ستاد تسهیل رفع موانع تولید ایجاد شد تا به نحوی مؤثر از تولیدکننده داخلی حمایت شود که در قالب این ستادها حتی شرکت‌هایی که دارای مشکلاتی بودند با تصویب این ستاد بدون هیچ‌گونه مشکلی برای چرخاندن کار و سرمایه در گردش، پول دریافت کنند و تسهیلات قانونی در اختیار آن‌ها قرار بگیرد.

مهرعلیزاده حمایت از استارتاپ‌ها و جوانان را از دیگر رویکردهای خود به‌عنوان استاندار اصفهان بیان کرد و گفت: این حمایت‌ها برای ورود آن‌ها به بازار کسب‌وکار است، اصلاً برخی از کارها تنها از عهده جوانان برمی‌آید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
اولین سررسید هوشمند دانش آموزی؛ به جای پول «همکلاسی» عیدی بدهیم!
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق