یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۲
حسین، واژه ای که فکرها را با خود به چالش می کشد
 دسته های عزاداری در میدان امام اصفهان/ تصاویر   

مردم شهیدپرور اصفهان، عاشورای حسینی را با حضور و عرض ارادت نسبت به پیشگاه حق تعالی، در میدان امام خمینی(ره) برپا کردند. حضوری که از صبح تا اذان ظهر، با حضور هیئات مختلف از جای جای اصفهان، در اجتماع بزرگ عاشورایی به طول انجامید...

السلام علیک یا اباعبدالله
به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، امروز دهم محرم و آخرین روز دشت کربلاست. روزی که حسین ابن علی (علیهم السلام) جان خویش را برای دین اسلام و احیای امت جدش فدا کرد و با این کار تا ابد درس ولایت و آزادگی را زنده نگه داشت. مردم شهیدپرور اصفهان، عاشورای حسینی را با حضور و عرض ارادت نسبت به پیشگاه حق تعالی، در میدان امام خمینی(ره) برپا کردند. حضوری که از صبح تا اذان ظهر، با حضور هیئات مختلف از جای جای اصفهان، در اجتماع بزرگ عاشورایی به طول انجامید. شوری که همراه با شعور حسینی در هم آمیخته بود و دل ها را به سوی آسمان سوق می داد. در نهایت جمع حاضر با اقامه نماز ظهر عاشورا به امامت آیت الله سیدابوالحسن مهدوی و صرف نهار به میزبانی خیرین و ارگان های دولتی اصفهان به پایان رسید.
اما این پایان راه نیست. حضور امروز مردم اصفهان نشانه ای از دل هایی است که حسین را درک کرده اند و برای زنده نگه داشتن راه او از هیچ چیز و هیچ کس هراس ندارند و همواره پیرو راه ولایت هستند.
»»» لطفا بر روی تصاویر زیر کلیک کنید
// عکس از الیاس رضایت

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق