ندای اصفهان

برنامه کنسرت‌های آخر سالی در نصف‌جهان

کدخبر: 94091
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ در ساعت ۱۰:۱۷ ق.ظ

به گزارش ندای اصفهان، روزهای پایانی سال خوانندگان مطرح کشور را به تکاپو انداخته تا برای اجرای کنسرت در شهرهای دیگر اقدام کنند، مخاطبان اصفهانی هم با استقبال از این کنسرت‌ها بازار موسیقی روزهای پایانی سال را رونق بخشیده‌اند.

* گروه چارتار ۲۱ و ۲۲ اسفند ماه در دو سانس در سالن رودکی اصفهان با همکاری شرکت نوای صبا اسپادانا به روی صحنه می رود و علاقه‌مندان برای شرکت در این کنسرت که زمان خرید بلیت آن تمدید شده می‌توانند به سایت www.iranconcert.com مراجعه کنند.

* سالن شیخ بهایی نجف‌آباد هم ۲۶ اسفند ماه میزبان امیرعباس گلاب خواهد بود که رهبری ارکستر آن به عهده مهیار رضوان است و خرید اینترنتی بلیت آن از طریق سایت Exirconcert.com ممکن خواهد بود.

* ۲۳ اسفند ماه هم سالن شیخ بهایی نجف‌آباد میزبان کنسرت پازل بند خواهد بود که برای اولین بار در اصفهان برگزار می‌شود و خرید بلیت آن در سایت Iranconcert.com تمدید شده است.

* رسیتال پیانو کلاسیک ایرانی هم ۲۴ اسفند ماه در سالن هنرسرای خورشید به روی صحنه می‌رود که تک نوازی پیانو آن به عهده کاوه صالحی خواهد بود و خرید بلیت آن در سایت Navayemehr.ir ممکن است.

* فرزاد فرزین هم ۲۳ اسفند ماه برای علاقه‌مندان خود در سالن سیتی سنتر اصفهان اجرا خواهد داشت تا آخرین کنسرت خود در سال ۹۶ را برگزار کرده باشد، خرید بلیت این کنسرت از طریق سایتSororconcert.com میسر است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , ,