شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴

سردار شیروانیان اعلام کرد؛

تدفین پیکر شهید در یکی از پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان حتمی است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: طی جلسه‌ای که در یکی دو روز آینده انجام خواهد گرفت هماهنگی‌های نهایی برای برگزاری مراسم تشییع و تدفین پیکر شهدا در پردیس‌های این دانشگاه انجام خواهد گرفت

به گزارش ندای اصفهان، سردار مجتبی شیروانیان در گفتگو با خبرنگار ما، در خصوص آخرین جزییات تدفین پیکر شهدای گمنام در دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: بنا بر تصمیم و هماهنگی‌های قبلی یکی از پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان میزبان پیکر پاک و مطهر شهدا خواهد بود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان با بیان اینکه مسئولان این دانشگاه فرصتی را برای برنامه‌ریزی‌های داخلی خود درخواست کرده بودند، گفت: طی جلسه‌ای که در یکی دو روز آینده انجام خواهد گرفت هماهنگی‌های نهایی برای برگزاری مراسم تشییع و تدفین پیکر شهدا در پردیس‌های این دانشگاه انجام خواهد گرفت.

وی با اشاره به وجود مراکز و پردیس‌های متعدد دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان، خاطرنشان کرد: یکی از پیشنهادهای ارائه‌شده این است تا به‌جای پردیس شهید باهنر اصفهان که پیش‌ازاین برای تدفین دو پیکر مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در نظر گرفته‌شده بود در یکی دیگر از پردیس‌ها این موضوع انجام بگیرد و در مرحله‌ای دیگر در پردیس باهنر انجام شود ولی همچنان تصمیم در این خصوص اتخاذ نشده و ان‌شاءالله در جلسه هماهنگی که به‌زودی برگزار می‌شود این موضوع مشخص خواهد شد.

سردار شیروانیان با بیان اینکه پردیس‌ها مختلف این دانشگاه تقاضای خاک‌سپاری شهدای گمنام را دارند، خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده دو شهید به این دانشگاه اختصاص داده‌شده بود ولی ممکن هست این دو شهید در دو پردیس یا اگر شرایط مهیا باشد هر دو پیکر در یکی از پردیس‌ها به خاک سپرده شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان تأکید کرد: خاک‌سپاری شهدای گمنام در پردیس‌های این دانشگاه انجام خواهد پذیرفت و دانشجو معلمان از وجود معنوی این شهدا بهره‌مند خواهند شد.

وی یادآور شد: طبق درخواست‌های قبلی و جانمایی‌هایی که صورت پذیرفته این شهدا به دانشگاه فرهنگیان اختصاص داده‌شده و به خواست خدا در جلسه‌ای که یکی دو روز آینده برگزار خواهد شد مکان دقیق تدفین پیکرهای شهدا مشخص خواهد شد.

به گزارش ندای اصفهان، طبق اخبار قبلی که اعلام شده بود، قرار بود تا دانشگاه فرهنگیان شعبه برادران اصفهان میزبان پیکر یک شهید ۲۲ ساله از عملیات رمضان در منطقه شرق بصره و یک شهید ۲۵ ساله از عملیات خیبر در مجنون باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام دبستان پسرانه طاها
ثبت نام دبستان پسرانه طاها
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز