دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
کانون فرهنگی هنری بنی فاطمه برگزار می کند؛
 مسابقه کتابخوانی «تحریفات در واقعه تاریخی کربلا» ویژه ماه محرم و صفر   

علاقمندان جهت ثبت نام و تهیه کتاب «تحریفات در واقعه تاریخی کربلا» می توانند هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء و جمعه ها بعد از دعای ندبه به آدرس "خوراسگان، خیابان شریعتی، شریعتی۸، کانون فرهنگی هنری بنی فاطمه واقع در مهدیه خوراسگان" مراجعه نمایند...

به گزارش ندای اصفهان، مجید علی قاسمی، مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری بنی فاطمه در گفتگو با رسانه ها گفت: با توجه به توصیه های مکرر در رابطه با مطالعه کتاب های شهید مطهری، این کانون طرح بزرگ کتابخوانی ویژه ماه محرم و صفر با محوریت آثار شهید مطهری راه اندازی کرده است.

وی در رابطه با این طرح عنوان کرد: علاقمندان می توانند کتاب «تحریفات در واقعه تاریخی کربلا» نوشته شهید مرتضی مطهری را تهیه کنند و در آزمون کتبی ما شرکت کنند و اگر نمره لازم را کسب کردند، در قرعه کشی شرکت داده می شوند.

وی افزود: علاقمندان جهت ثبت نام و تهیه کتاب می توانند هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء و جمعه ها بعد از دعای ندبه به آدرس “خوراسگان، خیابان شریعتی، شریعتی۸، کانون فرهنگی هنری بنی فاطمه واقع در مهدیه خوراسگان” مراجعه نمایند.

مدیر مسئول این کانون در پایان خاطر نشان کرد: زمان و محل برگزاری آزمون کتبی ۲۷ آذرماه و زمان اعلام نتایج، قرعه کشی و اهدا جوایز چهارم دی ماه می باشد.

کانون فرهنگی بنی فاطمه

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق