پنج شنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تشریح کرد؛
 جزئیات ضرب و شتم کادر درمانی بیمارستان فارابی اصفهان توسط همراهان متوفی   

جهان پور جزئیات ضرب و شتم پزشک و کادر درمانی بیمارستان فارابی توسط خانواده یکی از بیماران فوت شده در این بیمارستان را تشریح کرد.

به گزارش ندای اصفهان، کیانوش جهان پور مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تایید ضرب و شتم پزشک، سوپروایزر و پرستار بیمارستان فارابی توسط خانواده یکی از بیماران فوت شده در این بیمارستان اظهار کرد: متاسفانه این حادثه عصر روز گذشته اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه بیمار فوت شده فردی ۶۵ ساله بوده که از استان خوزستان برای درمان در بخش روانپزشکی این بیمارستان بستری بود، مطرح کرد: این متوفی که دارای ۱۱ فرزند بوده در ادامه روند درمان مشکوک به “آمبولی ریوی” شد که برای تشخیص و پیگیری درمان به بخش داخلی منتقل شده و علی رغم همه اقدامات صورت گرفته و تلاش پزشکان و ویزیت و مشاوره متعدد با توجه به مشکلات جسمانی دچار ایست قلبی و ریوی شد و پس از عدم پاسخگویی بدنش به عمل احیا جان باخت.

حال عمومی پزشک و کادر پزشکی بیمارستان  مساعد است

جهان پور تصریح کرد: این بیمار در زمان بستری بودن در بخش داخلی چهار بار توسط متخصص ویزیت شده است، همراهان پس از اطلاع یافتن از مرگ وی به کادر بیمارستان از جمله پزشک، سوپروایزر و پرستار بیمارستان فارابی حمله کرده و علاوه بر وارد آوردن آسیب جسمانی به این کادر درمانی بخش زیادی از تجهیزات بخش از جمله دستگاه الکتروشوک و استیشن پرستاری خسارات زیادی را وارد کردند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: حال عمومی پزشک و کادر پزشکی بیمارستان در حال حاضر مساعد است، باید توجه داشت که در گذشته نیز چنین اتفاقاتی وجود داشته که به دلیل رافت و عطوفت پزشکان و پرستاران اغلب تا انتها پیگیری نمی شده و این بار از دستگاه قضایی و انتظامی درخواست داریم تا برخورد جدی در این زمینه داشته باشند و بیمارستان و دانشگاه پیگیر جدی موضوع خواهند بود.

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق