شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان:
 آغاز کار هواپیمای شناسایی برای عکس‌برداری از منطقه دنا کوه/ ۱۱۰ تیم تخصصی جستجوی کوهستان در حال فعالیت هستند   

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به حضور هواپیمای شناسایی برای عکس‌برداری از منطقه، گفت: عکس‌هایی گرفته‌شده به‌صورت آنلاین برای پایش تصویری روی مانیتورها قرارگرفته و اطلاعات به‌دست‌آمده در اختیار تیم‌های جستجوی زمینی و هوایی گذاشته می‌شود.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، منصور شیشه‌فروش صبح امروز پس از آغاز سومین روز عملیات جستجو برای یافتن نشانه‌هایی از هواپیمای سقوط کرده تهران-یاسوج در منطقه دنا کوه اظهار کرد: از ساعت اولیه صبح امروز این عملیات با حضور تمام نیروهای حاضر در منطقه آغاز شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه شامگاه گذشته با حضور تیم‌های هوافضا، سازمان هواپیمایی کشوری و بهره‌گیری از اطلاعات بلدهای محلی جلسه ویژه‌ای تشکیل شد، گفت: نکات و تصمیمات لازم برای انجام عملیات شناسایی امروز اتخاذ و مختصات مشخص شد.

وی با اشاره به انجام ارزیابی‌های دقیق بر روی ۵۰۰ عکس و ۲۰ فیلم گرفته‌شده توسط پهپادها توسط تیم تخصصی هواپیمایی کشوری و هوافضا، خاطرنشان کرد: اطلاعات احصا شده در اختیار تیم‌های امداد و نجات قرار گرفت و اکنون نیز تیم‌ها از شیارهای شرقی و غربی منطقه کوه دنا به‌صورت زمینی و هوایی عملیات خود را آغاز کرده‌اند.

شیشه‌فروش با بیان اینکه ۱۱۰ تیم تخصصی کوه‌پیمایی با تجهیزات کامل از شیارها در حال صعود هستند، گفت: شب گذشته نیز تعدادی از تیم‌ها در کوه ماندگاری داشتند و با همراهی بلدهای محلی بخشی از شیارها را مورد جستجو و پایش زمینی قراردادند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از انجام عملیات جستجو پایش زمینی توسط تیم‌های امداد و نجات کهگیلویه و بویراحمد نیز خبر داد و اظهار کرد: آن‌ها هم همزمان از سمت دیگر ارتفاعات منتهی به این قسمت کوه را آغاز کرده‌اند.

وی با اشاره به حضور هواپیمای شناسایی برای عکس‌برداری از منطقه، گفت: عکس‌هایی گرفته‌شده به‌صورت آنلاین برای پایش تصویری روی مانیتورها قرارگرفته و اطلاعات به‌دست‌آمده در اختیار تیم‌های جستجوی زمینی و هوایی گذاشته می‌شود.

شیشه‌فروش با بیان اینکه هفت فروند بالگرد هلال‌احمر و هوانیروز نیز به‌صورت تخصصی دو منطقه را با توجه به‌ عکس‌های دریافتی مورد پایش قرار می‌دهند، تأکید کرد: عوامل مدیریت بحران سپاه، نیروی انتظامی، ارتش، هلال‌احمر، فوریت‌های پزشکی، دادگستری، قوه قضائیه و سایر تیم‌ها وظایف خود را می‌دانند و در حال انجام اقدامات لازم هستند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز