سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹

حریق در انبار مواد غذایی

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از آتش‌سوزی در یک انبار مواد غذایی در چهارباغ عباسی خبر داد که طی یک عملیات ۳.۵ ساعته اطفا شد.

به گزارش ندای اصفهان،محمد شریعتی  اظهار کرد: حدود ساعت ۲۲ شب گذشته بعد از مشاهده دود از پشت یکی از مغازه‌های چهارباغ عباسی توسط شهروندان و تماس با آتش‌نشانی، نزدیک‌ترین ایستگاه که ایستگاه شماره ۱۴ بود به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به بسته بودن مسیر به دلیل عملیات‌های عمرانی چهارباغ دسترسی به محل حادثه امکان‌پذیر نبود که طی هماهنگی مسیر برای خودروهای آتش‌نشانی باز می‌شود.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان ادامه داد: سقف مغازه چوبی بود و منجر به گسترش آتش شد به همین دلیل از ایستگاه شماره یک و ۵ نیروهای بیشتر به محل اعزام می‌شوند.

شریعتی با بیان این که در بررسی اولیه مشخص شد دود، ناشی از حریق در یک انبار مواد غذایی است، تصریح کرد: مالک در محل نبوده و حریق از داخل این انبار اتفاق افتاده بود، به دلیل خطرات احتمالی مغازه قاب‌فروشی در کنار این انبار بود که تخلیه شد.

وی یادآور شد: نیاز به تخریب دیوار پشتی بود تا به مواد غذایی انتهای این انبار هم دسترسی داشته باشند به همین دلیل عملیات طولانی و پس از ۳٫۵ ساعت تلاش آتش‌نشانان حریق به طور کامل اطفا شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: دلیل حادثه در دست بررسی است اما با توجه به این که سقف مغازه چوبی بوده و در انبارداری نکات ایمنی رعایت نشده بروز حادثه امکان‌پذیر است.

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق