شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
از سوی پایگاه اطلاع رسانی بعثه‌ مقام معظم رهبری:
 فراخوان فیلم و عکس فاجعه منا اعلام شد   

پایگاه اطلاع رسانی بعثه‌ مقام معظم رهبری به منظور تهیه مستند جامع از فاجعه منا فراخوان عمومی اعلام کرد.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام روزبه ‌برکت رضایی، مدیر پایگاه اطلاع رسانی بعثه مقام معظم رهبری، ضمن تسلیت مجدد فاجعه منا به خانواده‌های بازماندگان، اظهار داشت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران حج، مبنی بر اینکه« فاجعه منا به هیچ وجه نباید فراموش شود»، به همین منظور فراخوان عمومی از سوی بعثه مقام معظم رهبری جهت تهیه و گردآوری مستندات این واقعه اعلام شد.

وی افزود: نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت و سرپرست حجاج ایرانی تاکید کرد که باید در این خصوص به صورت گسترده و جامع اقدامات شایسته‌ای انجام گیرد و مستندات از زایران و کارگزاران حج که در این فاجعه حضور داشتند گردآوری شود.
مدیر پایگاه اطلاع رسانی بعثه مقام معظم رهبری تصریح کرد: به همین منظور از حجاج، کارگزاران، عوامل اجرایی،‌مدیران، روحانیون و افرادی که در این فاجعه حضور داشته‌اند در خواست می‌کنیم، تصاویر و فیلم‌های خود در این خصوص را برای جمع آوری بانک جامع و ثبت تاریخی ارسال کنند تا بتوانیم از راه‌های قانونی و دیپلماسی پیگیری‌های لازم را انجام دهیم.
وی ادامه داد: همان گونه که رهبر انقلاب فرمودند، «فاجعه تلخ منا یک مسئله سیاسی نیست بلکه بحث بر سر هزاران مسلمانی است که در حال عبادت و انجام مناسک حج و با لباس احرام جان باختند و این مسئله باید به صورت جدی دنبال شود.» به همین منظور بعثه مقام معظم رهبری این موضوع را به صورت جدی پیگیری خواهد کرد.
حجاج می‌توانند مستندات خود را به روش‌های مختلف همچون پست الکترونیک به نشانی hojaj94@gmail.com ، پیامک به شماره ۵۰۰۰۲۶۹۱۴ و یا به نشانی قم، خیابان سمیه، نبش کوچه ۲۸، پژوهشکده حج وزیارت، پایگاه اطلاع رسانی بعثه مقام معظم رهبری ارسال کنند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به شماره ۳۷۷۴۰۸۰۰ – ۰۲۵ داخلی ۱۵۴ از ساعت ۸ تا ۱۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز