چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

رابطه غیراخلاقی مسعود رجوی با زنان سازمان مجاهدین +فیلم

مسعود و مریم رجوی با مجبور کردن زنان و تن دادن آنها به امور غیر اخلاقی باعث خودکشی و فرار آنها می‌شدند.

به گزارش ندای اصفهان، سازمان مجاهدین خلق در سال ۱۳۴۴ با هدف سرنگونی حکومت شاهنشاهی پایه‌گذاری شد  اما بعد از مدتی با تبدیل شدن به سازمانی چپ‌گرا آن هم با هدف‌های شوم برای سرنگونی جمهوری اسلامی ایران به فعالیت خود ادامه داد. اعضای این گروه در سال ۱۳۵۷ به دلیل اختلاف نظر با امام خمینی و دیگر روحانیون علیه ایران فعالیت هایی داشتند و در جریان جنگ تحمیلی در سال ۱۳۶۱ از کشور خارج شدند و با پیوستن به ارتش عراق  در جبهه‌ مقابل ایران جنگیدند.

دولت عراق امکانات رفاهی ویژه‌ای را در اختیار آنها قرار داد. سرکرده مجاهدین خلق شخصی به‌ نام مسعود رجوی بود که با همکاری مریم عضدانلو یا همان مریم رجوی فعلی این سازمان گسترش بیشتری یافت و  توانست افراد زیادی را جذب کند. مسعود رجوی مریم را الگوی زنان قرار داد و او را حلقه وصل آنها به خودش دانست.

در بحبوحه جنگ درست زمانی که جوانان غیور کشورمان با تمام قوا از خاک مقدس این مرز و بوم دفاع می‌کردند سازمان مجاهدین با رهبری مسعود رجوی با ترتیب عملیات هایی از جمله آفتاب, چلچراغ و فروغ جاویدان بسیاری از این جوانان را به شهادت رساند. او نیروهای خود را  به اجبار با نداشتن آمادگی لازم  وارد عملیات کرد. این اجبار فقط در جنگ‌ها و عملیات خلاصه نمی‌شد, سازمان اعضای خود را مجبور به انجام کارهایی همچون: زندگی تشکیلاتی, عشق اجباری, زندگی اجباری, طلاق اجباری و قوانین اجباری کردند.

کد ویدیو

مسعود رجوی دستور طلاق مسئولان را صادر کرد که اولین نفر آنها مریم رجوی بود. با استناد به مستند در آغوش یاران و طبق گفته برخی از افراد حاضر در آن مقر در سازمان مجاهدین خلق؛ ازدواج و بچه دار شدن برای همه جز خودش گناه بود. مریم رجوی در سخنرانی‌هایش به زنان سازمان اعلام کرد که همه‌ی ما یک شوهر داریم و آن مسعود است.

رابطه‌های نامربوط مسعود و شعارهای بی مورد مریم رجوی از داشتن آزادی و نبود استثمار با خشم  برخی از اعضا همراه بود تا جایی که عده‌ای دست به فرار و خودکشی زدند. تنها دلیل برقراری رابطه با مسعود رجوی فقط از روی ترس و حفظ جان بود. بتول سلطانی یکی از افرادی که توانست خودش را نجات دهد و از آنجا فرار کند در این باره می‌گوید: “رابطه مسعود فقط با یک نفر نبود, ما برای حفظ جان خود تن به خواسته‌های او دادیم. رهبران فرقه‌ها دنبال سه چیزند: قدرت, ثروت و شهوت.” بتول سلطانی در سال ۱۳۸۵ به بهانه بیماری و سردرد در اردوگاه اشرف موفق به فرار شد.

نسرین دانی زنی ۳۱ ساله که در مناسبات مجاهدین شرکت می‌کرد و متحمل اجبار و رفتارهای ناشایست رجوی بود در سال ۱۳۸۵ دست به خودکشی زد.

مسعود رجوی کارهای ناشایست دیگری نظیر رابطه نامشروع با زنان سازمان مجاهدین در قرارگاه‌ها، استفاده ابزاری از زن در هر زمینه‌ای و مجبور کردن آنها به ازدواج  با خودش مرتکب می‌شد.

اکنون افراد این سازمان در مقر سیاسی سازمان مجاهدین خلق در اوورسورواز واقع در شمال شرقی پاریس  روزگار می‌گذرانند.

کد ویدیو

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
جشنواره هنر دیجیتال انقلاب اسلامی با جوایز ویژه- برای ارسال آثار کلیک کنید
جشنواره هنر دیجیتال انقلاب اسلامی با جوایز ویژه- برای ارسال آثار کلیک کنید
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز