جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

حجت‌الاسلام سالک:

اعتراف آمریکا درباره نتیجه طرح 25 ساله علیه ایران

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار یک قیچی دو لبه ای را علیه ملت ما به دست گرفته که یکی جنگ اقتصادی علیه کشور و دیگری جنگ شدید فرهنگی علیه فرهنگ دینی و انقلابی است.

به گزارش ندای اصفهان،حجت‌الاسلام احمد سالک اظهار کرد: با بررسی دقیق و عمیق از اوضاع داخل کشور، منطقه و جهان به یک نتیجه بسیار مهمی می‌رسیم و آن نتیجه این است که استکبار جهانی در طول این 40 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هرگونه نقشه و طرح را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی و انداختن ستون خیمه اسلام یعنی ولایت فقیه به کار گرفته است.

وی افزود: در بعد نظامی دشمن به دنبال جنگ تحمیلی 8 ساله، کودتای نوژه، تشویق منافقین به ترور رجال مملکت، تلاش برای فروش سلاح‌های کشتار جمعی به عربستان سعودی و کشورهای همجوار که علیه مردم یمن، بحرین، سوریه و … استفاده شده است و همچنین راه‌اندازی جریان طالبان، القاعده و داعش که هدف اصلی آن‌ها در بعد نظامی براندازی بود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در بعد سیاسی تلاش‌های گسترده‌ای در تقویت جریانات اپوزوسیون در داخل و خارج، در بعد اقتصادی 40 سال است تحریم را انجام دادند تا اینکه به نتیجه رسیدند با تنظیم قراردادهایی در داخل کشور وارد شوند.

وی ادامه داد: در همین راستا قراردادهای خطرناکی نظیر FATF که کل نقل و انتقالات مالی کشور در کنترل آن‌ها خواهد بود، امضای سند 2030 که امروز شاهد این مساله در گوشه و کنار کشور هستیم، امضای سند IPC  و سایر مسائل که در این دو دولت به امضا رسیده است.

سالک با بیان اینکه در تمام این صحنه‌ها آمریکا و رژیم صهیونیستی شکست خورد، بیان کرد: آمریکایی ها گفتند طرح 25 ساله برای ایران ریخته‌ایم که به اهداف شیطانی خود برسیم و اشاره کردند که باید نیروهای مسلح را تضعیف کرده و بین مردم اختلاف و شکاف ایجاد کنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هدف دیگر دشمنان این بود تا ناکارآمدی جمهوری اسلامی را به رخ بکشند و به این طریق مردم نسبت به نظام انزجار پیدا کرده و به خیابان آمده و دشمنان به اهداف شوم خود برسند.

وی افزود: آمریکایی‌ها گفتند جمهوری اسلامی در 5 سال، تمام طرح‌های ما را خنثی کرد و این یعنی اعتراف دشمنان به اقتدار جمهوری اسلامی، اعتراف به قدرت امام خامنه‌ای، اعتراف به وحدت امت حول محور ولایت و اعتراف به ضعف و شکست و خودشان.

سالک بیان کرد: استکبار یک قیچی دو لبه ای را علیه ملت ما به دست گرفته که یکی جنگ اقتصادی علیه کشور و دیگری جنگ شدید فرهنگی علیه فرهنگ دینی و انقلابی است که ملت ایران با کمک و تدبیر رهبر معظم انقلاب این دو لبه تیز این قیچی را در هم خواهند کوبید.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به بصیرت و هوشیاری مثال زدنی مردم ایران اسلامی در خنثی کردن همه توطئه‌ها علیه کشور، اظهار کرد: در 22 بهمن امسال نیز هم‌چون سال‌های گذشته شاهد بودیم ملت بزرگ ایران مشت محکمی به دهان طراحان استکبار جهانی و عوامل داخلی آن‌ها زد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
نمایشگاه مجازی/ نوشت افزار جذاب ایرانی اسلامی/ کلیک کنید
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
موسسه انشا؛ مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی، طب اسلامی، تربیت فرزند 34468558
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715