یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
سردار شیروانیان:
 امت اسلامی ایران حافظ دستاوردهای انقلاب است   

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اصفهان گفت: امت اسلامی ایران همواره ملتی هوشیار،‌آگاه و بیدار هستند و پای انقلابی که خود به لطف خدا با هدایت‌های امام راحل ایجاد کردند، در جهت حفظ، بالندگی و پیشرفت آن ایستاده‌اند.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، سرتیپ دوم پاسدار امروز در حاشیه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در اصفهان در جمع خبرنگاران با تبریک این یوم‌الله اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند ۲۲ بهمن عید غدیر دیگری برای ملت ما است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اصفهان با بیان اینکه از ابتدای انقلاب شاهد دشمنی دشمنان علیه ملت ایران بوده ایم، گفت: دشمنان هرگز راضی به این اقتدار، عظمت و پیروزی که ملت در آن روز آفریدند نبودند و مدام اقدام به دسیسه‌چینی علیه نظام جمهوری اسلامی کرده اند.

وی تأکید کرد: امت اسلامی ایران همواره ملتی هوشیار،‌آگاه و بیدار هستند و پای انقلابی که خود به لطف خدا با هدایت‌های امام راحل ایجاد کردند، در جهت حفظ، بالندگی و پیشرفت آن ایستاده‌اند.

سردار شیروانیان با اشاره به توطئه‌هایی که دشمنان در این ۴۰ سال علیه انقلاب اسلامی به کار گرفته‌اند تا به این نظام خدشه وارد کنند، تصریح کرد: علی‌رغم همه فتنه‌آفرینی‌ها، جنگ‌ها، تحریم‌ها و ترورها ملت ما هرروز استوارتر از روز قبل ایستاده و از دستاوردهای انقلابی که خود آفریده‌اند حراست می‌کنند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اصفهان با بیان اینکه ملت همواره حامی منویات امام راحل و رهبر معظم انقلاب بوده و هستند، اظهار کرد: امام راحل فرمودند پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به این مملکت آسیب نرسید، این را مردم ما تجربه کرده‌اند و هر فتنه‌ای که پشت سر ولایت‌فقیه بودند دشمن کاری از پیش نبرد

وی تأکید کرد: ایران اسلامی به لطف خدا، حضور و صلابت مدافعان حرم و شهدای مدافع حرم مقتدرانه در منطقه افتخارآفرینی کرده است.

سردار شیروانیان با بیان اینکه دشمنان نتوانستند این پیروزی را تحمل کنند و به دنبال ایجاد خدعه‌ای جدید برآمدند، گفت: آن‌ها فتنه‌ای را به پا کردند ولی مردم، نوجوانان و جوانان ما کمتر از هشت روز صف خود را از اغتشاشگران، ضدانقلاب، عوامل صهیونیست و استکبار جدا کرده و پشت سر رهبر حضور پیدا کردند و مدافع انقلاب شدند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق