یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
امیر آذر افروز:
 حضور گسترده مردم عامل دلگرمی به مسئولان است   

ارشد نظامی آجا در منطقه اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری به حضور باشکوه و گسترده مردم در مراسم امروز اشاره و تأکید کرد: همواره حضور مردم در ۳۹ سال گذشته بوده که به مسئولان و سربازان خود در نیروهای مسلح دلگرمی داده است.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، امیر سرتیپ دوم ستاد محسن آذر افروز امروز در حاشیه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در اصفهان در جمع خبرنگاران با تبریک این روز و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا، اظهار کرد: بدنه ارتش در ابتدای انقلاب جوانانی برومند از خانواده‌های مسلمان معتقد بودند که همگام با ملت انقلابی ایران به ندای آسمانی رهبر کبیر انقلاب اسلامی پاسخ دادند و در تسریع روند پیروزی انقلاب اثرگذار شدند و این افتخاری برای ارتش جمهوری اسلامی است.

ارشد نظامی آجا در منطقه اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری با اشاره به بیعت تاریخی کارکنان نیروی هوایی در ۱۹ بهمن ۵۷، گفت: این بیعت از سوی آن‌ها به نیابت از سایر کارکنان ارتش با حضرت امام (ره) انجام گرفت و افتخاری دیگر برای ارتش شد.

وی به حضور باشکوه و گسترده مردم در مراسم امروز اشاره و تأکید کرد: همواره حضور مردم در ۳۹ سال گذشته بوده که به مسئولان و سربازان خود در نیروهای مسلح دلگرمی داده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق