دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۸

در دیدار مدیر مخابرات منطقه اصفهان با خبرنگاران معلول اصفهان عنوان شد

بیش از چهار میلیون و 800 هزار تلفن همراه دراستان فعال است

حیدری زاده مدیر مخابرات منطقه اصفهان با جمعی از معلولان خبرنگار دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان،  ششمین روز از دهه مبارک فجر در جهت انجام مسئولیت های اجتماعی با دیدار جامعه خبرنگاران معلول اصفهان و کی دیگر از مسولان شهر همراه بود،در این روز حیدری زاده مدیر مخابرات منطقه اصفهان به همراه جمعی از مدیران این مجموعه از ( باشگاه خبرنگاران معلول) بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیتهای آنان قرار گرفت.
وی در این دیدار ضمن تشریح فعایتهای مخابرات منطقه اصفهان در عرصه ارتباطات با اشاره به اینکه استان اصفهان بر اساس آخرین سرشماری سال 95 دارای پنج میلیون و 120 هزار نفر جمعیت است. در حال حاضر در این استان بیش از چهار میلیون و 800 هزار تلفن همراه و دومیلیون و 800 هزار تلفن ثابت فعالیت دارند که نشان دهنده ضریب نفوذ بسیار بالای خدمات مخابراتی در بین مردم اصفهان میباشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر توانمندی های جامعه معلولان در عرصه های مختلف اجتماع افزود: بایستی جامعه معلولان با تکیه بر شعار “معلولیت محدودیت نیست” در همه عرصه های جامعه حضور فعال داشته و به تناسب علاقه و استعداد خود امکان رشد بیش از پیش خود را فراهم کنند.
حیدری زاده تعهد سازمان ها به انجام مسئولیت های اجتماعی را جزء وظایف ذاتی آنان در برابر جامعه خود دانست و گفت : ما مفتخریم که در مجموعه ای هستیم که بخشی قابل توجهی از آنان را معلولین و جانبازان دفاع مقدس تشکیل داده اند و افتخار ما انجام مسئولیت های اجتماعی خود و خدمت موثر به این قشر از جامعه بوده و خواهد بود.
منصور گلناری، فعال رسانه ای و پیشکسوت عرصه خبر نیز در این دیدار اظهار کرد: در هر جامعه طبق استاندارهای جهانی بین هشت تا ده درصد افراد دچار معلولیت‌های مختلف هستند.
گلناری با اشاره به اینکه افراد معلول به لحاظ ذهنی و فکری تفاوتی با دیگر افراد ندارند، گفت: باید به‌جای مظلوم‌نمایی برای فعال شدن معلولان فعالیت جدی انجام داد و ما در همین راستا پس از برگزاری کلاس‌های آموزش روزنامه‌نگاری، خبرنگاری و نویسندگی باشگاه خبرنگاران معلول بانام “آسنا نیوز” را تأسیس‌ کردیم و امروز شاهدیم که در این باشگاه خبرنگاران معلول همانند سایر خبرنگاران در جلسات خبری سطح شهر حضور یافته و به پوشش خبری برنامه‌ها می‌پردازند.

در پایان این دیدار مهندس حیدری زاده از فعالیتهای اعضای این باشگاه خبرنگاری تقدیر و تجلیل کرد.

عکاس اصغر فخاری

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
بازی ایرانی منحصر به فرد سفیر عشق
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715