سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان خبر داد؛
 افزایش سه برابری اعتبارات مناطق محروم اصفهان   

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان از افزایش سه برابری اعتبارات مناطق محروم شهر اصفهان در پیش‌بینی بودجه سال آینده این شهر خبر داد.

به گزارش ندای اصفهان، عبدالرسول جان‌نثاری با اشاره به اینکه درآمد برخی از مناطق شهرداری اصفهان پاسخگوی نیازهای آنان نیست، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر اصفهان برای حل این معضل در برنامه‌ریزی بودجه شهرداری اصفهان راهکارهایی را پیش‌بینی کرده است.
وی افزود: شورای اسلامی شهر از سال‌ها قبل با در نظر گرفتن بودجه‌ای با عنوان محرومیت‌زدایی از ردیف‌های خاص به توسعه هر چه بهتر مناطق کمتر برخوردار شهر کمک می‌کند.
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان خاطر نشان کرد: با وجود اینکه بودجه‌های محرومیت‌زدایی از قدیم‌الایام به مناطق محروم اختصاص می‌یافته است اما غبار محرومیت همچنان در برخی از این مناطق وجود دارد و با حداقل‌های توسعه و امکانات فاصله دارند.
وی از سه برابر شدن بودجه مناطق محروم شهرداری اصفهان در پیش‌بینی بودجه سال جاری شهرداری اصفهان خبر داد و گفت: شورای اسلامی شهر اصفهان در صدد است که ادبیات و لفظ «بالای شهر، پایین شهر» را از دایره لغات شهروندان پاک کند.
جان‌نثاری با اشاره به اجرای طرح‌های توسعه زیرساخت‌های برخی از مناطق محروم همچون منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان اظهار کرد: اجرای خیابان اصلی منطقه محمودآباد به عنوان یکی از اساسی‌ترین خواسته‌های مردم این منطقه ‌از جمله این طرح‌ها است.
وی با بیان اینکه این خیابان هر ساله باعث داغدار شدن خانواده‌های زیادی در این منطقه می‌شد، افزود: یکی دیگر از طرح‌های قابل توجه در این منطقه، اجرای میدان استقلال در ورودی شهر اصفهان است.
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان خاطر نشان کرد: اجرای این طرح در این منطقه باعث برکات و اثرات مثبت فراوانی خواهد شد.

ایمنا/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز