سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۵
حجت‌الاسلام باطنی:
 آیت‌الله عبودیت (ره) انقلابی و ولایتمدار بود   

جانشین مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان گفت: آیت‌الله عبودیت (ره) درعین‌حالی که استاد برجسته و مبرز حوزه علمیه بودند فردی انقلابی و ولایت مدار نیز بودند.

حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا باطنی در گفتگو با خبرنگار ندای اصفهان در خصوص ابعاد شخصیتی آیت‌الله عبودیت (ره) اظهار کرد: حوزه علمیه اصفهان این روزها یکی از مفاخر، چهره های علمی و عامل به علوم اهل بیت را از دست داد.

جانشین مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه شما کمتر کسی را از فضلای حوزه علمیه اصفهان می‌شناسید که ارتباط و شناختی نسبت به مرحوم آیت‌الله عبودیت نداشته باشید، گفت: تواضع، مردم‌دار بودن، سخن گفتن با مردم به اندازه درک آن‌ها و حضور در محافل مختلف از جمله خصائص و ویژگی های بارز این استاد گران‌قدر بوده است.

وی تأکید کرد: آیت‌الله عبودیت (ره) همواره در جایگاه یک استاد برجسته مباحث علمی، مسائل اخلاقی را یادآوری می‌کردند.

حجت‌الاسلام باطنی با اشاره به آیه شریف «کلم الناس علی قدر عقولهم» اظهار کرد: ایشان هر موقع با مردم صحبت می‌کردند مفاهیم ژرف دینی را با بیانی ساده و روان به آن‌ها انتقال می‌دادند.

جانشین مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان یادآور شد: آیت‌الله عبودیت (ره) همیشه در فرمایشاتشان افراد را به ارتباط با خدا داشتن و به یاد خدا بودن سفارش می‌کردند.

وی افزود: ایشان در عین حالی که استاد برجسته و مبرز حوزه علمیه بودند فردی انقلابی و ولایت مدار نیز بودند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق