گفتنی است (+) امروز سه‌شنبه نمایشنامه “ترانه‌های انقلاب” به نویسندگی و کارگردانی عاطفه تقوی از ساعت ۱۵ در سالن کوچک تالار هنر خوانش می‌شود، همچنین از ساعت ۱۶ نمایش خیابانی “ذبیح” به نویسندگی و کارگردانی بهمن گرامی در محوطه تالار هنر اجرا می‌شود.

نمایش “قوی‌تر” از کوروش نیک پیام از ساعت ۱۶‌:۱۵ در تالار هنر به روی صحنه می‌رود، همچنین نمایش خیابانی “مرزهای بی نشان” کاری از سید یدالله موسوی در روز نخست جشنواره تئاتر روح‌الله در محوطه تالار هنر اجرا می‌شود.

مجتمع فرهنگی هنر فرشچیان در نخستین روز جشنواره تئاتر روح‌الله از ساعت ۱۶:۱۵ نمایش “این راه که می‌روی” به نویسندگی مصطفی جعفری و کارگردانی محمد هاشم‌زاده را در سالن اصلی به روی صحنه دارد که این نمایش از ساعت ۱۹ تکرار می‌شود.

از ساعت ۱۸:۱۵ تئاتر خیابانی “بذر امید” به نویسندگی امیر رجب‌پور و کارگردانی پویا امامی در مجتمع فرشچیان اجرا می‌شود.

چهارشنبه ۴ بهمن ماه و در دومین روز از نخستین جشنواره تئاتر و نمایش‌نامه نویسی روح‌الله، نمایشنامه “او آمد” به نویسندگی علی شیرزادی و کارگردانی محسن احمدی نیک از ساعت ۱۵ در سالن کوچک تالار هنر خوانش می‌شود، همچنین تئاتر خیابانی “نقل امروز” به نویسندگی و کارگردانی کوروش نیک پیام از ساعت ۱۶ در محوطه تالار هنر اجرا می‌شود.

تالار هنر در دومین روز از جشنواره نمایش “حر دیگر” به نویسندگی و کارگردانی سید روح‌الله فهیمی اصفهانی را از ساعت ۱۶:۱۵ به روی صحنه می‌برد که در ساعت ۱۸ این نمایش تکرار می‌شود و در محوطه این تالار نیز نمایش خیابانی “شیرین و فرهاد مدل ۵۷” به کارگردانی مریم دوستی اجرا می‌شود.

مجتمع فرشچیان نیز در دومین روز از جشنواره تئاتر خیابانی “یارا چیریکه” به نویسندگی مصطفی جعفری و کارگردانی عیلرضا شمس در محوطه این مجتمع اجرا می‌شود و نمایش “خوب‌ترین غلط” به کارگردانی محمد جواد طاهری در سالن اصلی فرشچیان به روی صحنه می‌رود.

در سومین روز از نخستین جشنواره تئاتر و نمایشنامه‌خوانی روح‌الله، از ساعت ۱۵ نمایشنامه “صدای مرگ” به کارگردانی احمد نیک پیام” در سالن کوچک تالار هنر خوانش می‌شود، همچنین از ساعت ۱۶ نمایش خیابانی “باقرآباد” به کارگردانی آدینه رحیم‌نژاد در محوطه تالار هنر اجرا می‌شود.

سالن کوچک تالار هنر در این روز نمایش “ترور نافرجام” به کارگردانی محمدعلی عمادی را از ساعت ۱۶:۱۵ به روی صحنه دارد و نمایش خیابانی “”روز خون” به کارگردانی مجتبی خلیلی در محوطه این تالار اجرا می‌شود.

مجتمع فرشچیان نیز در سومین روز از جشنواره نمایش خیابانی “خرداد رخ داد” به نویسندگی مصطفی جعفری و کارگردانی نسا سلیمانی را اجرا می‌کند و سالن اصلی این مجتمع نیز میزبان نمایش صحنه‌ای “آن شب که ستاره افتاد” به کارگردانی شمس‌الله اکبری خواهد بود.

گفتنی است در روز پنجشنبه کارگاه بازیگری با حضور کریم اکبری مبارکه و روز جمعه کارگاه ادبیات نمایشی با حضور نصرالله قادری در محل نگارستان امام خمینی‌(ره) برگزار می‌‌شود.

آیین اختتامیه این جشنواره نیز روز جمعه از ساعت ۱۸ در سالن اتاق بازرگانی اصفهان همراه با تجلیل از عوامل نمایش‌های برگزیده برگزار می‌شود.

انتهای پیام/