یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
رفیعی:
 آثار بخش نمایشنامه‌نویسی «روح‌الله» امروز داوری می‌شوند/ جشنواره نمایشنامه‌نویسی و تئاتر روح‌الله قصد رقابت با هیچ جشنواره‌ای را ندارد   

دبیر هنری نخستین جشنواره نمایشنامه‌نویسی و تئاتر روح‌الله با اشاره به دریافت ۱۳۸ اثر در بخش نمایشنامه‌نویسی از سراسر کشور گفت: دواران جشنواره آثار رسیده در این بخش را امروز مورد ارزیابی قرار داده و نفرات برتر معرفی خواهند شد.

به گزارش خبرنگاری ندای اصفهان، محمدرضا رفیعی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاحیه نخستین جشنواره نمایشنامه‌نویسی و تئاتر روح‌الله اصفهان اظهار کرد: هنرمندان زیادی در طول زمان برنامه‌ریزی و شکل‌گیری این جشنواره حضور و مشارکت داشتند که برای ما افتخاری است.

وی گفت: قدردان حمیت و دلسوزی هنرمندان برای این جشنواره هستیم، این جشنواره ویژه و خاصی است چراکه جشنواره موضوعی ناب است.

رفیعی از دریافت ۱۳۸ اثر در بخش نمایشنامه‌نویسی از سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: دواران این بخش از جشنواره امروز آثار رسیده را بررسی و مورد ارزیابی قرار داده و نفرات برتر معرفی خواهند شد.

دبیر هنری نخستین جشنواره نمایشنامه‌نویسی و تئاتر روح‌الله اصفهان تأکید کرد: این جشنواره قصد رقابت با هیچ جشنواره‌ای را ندارد، به نظر بنده این جشنواره یادآور و ارتباط‌گیری نسل‌های جدید انقلاب با گفتمان، آرا و اندیشه‌های حضرت امام (ره) است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق