یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان:

بیشترین بارش ۲۴ ساعت گذشته استان در شرق اصفهان ثبت شد +‌ میزان بارش‌ها در نقاط مختلف استان

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گفت: بیشترین بارش ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ صبح امروز در ورزنه (شرق اصفهان) ثبت شده است.

حسن خدابخش در گفتگو با خبرنگار ندای اصفهان، با اشاره به آخرین وضعیت جوی استان اصفهان، اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار برای امروز و فردا بر روی استان است.

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه بر همین اساس امروز در اکثر نقاط شاهد آسمانی صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد و در شمال و شرق‌ استان بارش پراکنده باران خواهیم بود، گفت: در سیستمی که اخیراً بر روی استان فعال شده بود شاهد بارش در اکثر نقاط استان بودیم.

وی با اظهار اینکه در ۲۴ ساعت ابتدایی فعالیت این سامانه از ۲۹ تا سی اُم دی‌ماه بارش‌ها از چادگان، خوانسار، داران، سمیرم، فریدون شهر و بویین میاندشت گزارش شده بود، خاطرنشان کرد: فریدون شهر ۲۰ سانتی متر، بویین میاندشت ۱۵ سانتی متر، خوانسار ۱۳ سانتی متر، داران ۹ سانتی متر و چادگان پنج سانتیمتر برف و باران را شاهد بودند.

خدابخش با بیان اینکه در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ صبح امروز (یکم بهمن ماه) در خود شهر اصفهان شاهد ۳٫۱ میلی‌متر بارش بودیم، گفت: بیشترین بارش استان در این مدت ۲۴ ساعت در ورزنه با ۱۸٫۵ میلی‌متر ثبت شد همچنین اردستان ۸٫۴ میلی‌متر، خور و بیابانک ۷٫۸ میلی‌متر، نائین هفت میلی‌متر در رده‌های بعدی قرار گرفتند و کمترین بارش‌ها در همین مدت در منطقه کاشان و آران و بیدگل ثبت شده است.

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ورود موج ضعیفی از روز سه شنبه به استان خبر داد و اظهار کرد: این موج بیشتر بر روی نواحی شمالی استان عمل خواهد کرد که خود را به صورت افزایش ابر و بارش‌های پراکنده در نقاط غربی، شمالی و شمال شرقی استان نشان خواهد داد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق