دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۳۰

در جلسه امروز شورای اداری استان اصفهان؛

مدیر کل جدید اطلاعات استان اصفهان معرفی شد/ وزیر اطلاعات: مردم با امید‌ به نظام‌ از همراهی ‌اغتشاشگران پرهیز کردند

وزیر اطلاعات گفت: مردم به خاطر امیدهایی که به نظام دارند از همراهی با اغتشاشگران پرهیز کردند اما دشمنان و بدخواهان نظام با بزرگنمایی آشوب‌ها درصدد انتشار اغتشاشات به همه کشور بودند.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات، حجت‌الاسلام والمسلمین ‌سیدمحمود علوی امروز ‌در جلسه شورای اداری استان اصفهان با گرامی داشت یاد و خاطره سه شهید سرباز گمنام امام زمان (عج ) در شمال غربی کشور و خدمه کشتی نفتکش سانچی اظهار داشت: حضور سرمایه‌گذاران در عرصه اقتصادی موجب برطرف شدن مشکل بیکاری و تقویت اقتصاد کشور خواهد شد و لازمه فعالیت بخش خصوصی نیز تأمین امنیت است.

‌وی با بیان اینکه در مبارزه با تروریست‌ها، مغز آنان را هدف قرار می‌دهیم، تصریح کرد: ‌برخورد با مفاسد اقتصادی با دیگر مسائل متفاوت است و باید با اقدام‌های مناسب و شایسته جلوی فرار سرمایه‌ها را گرفت تا از افزایش بیکاری در کشور جلوگیری شود.

وزیر اطلاعات ‌با انتقاد از عملکرد افرادی که موجب دامن زدن به احساس ناامیدی در جامعه می‌شوند، افزود:  باید با انسجام و همدلی، ریشه کمبودها را خشکاند.

‌علوی، وجود امنیت بی‌بدیل در کشور را ثمره همدلی و همکاری همه دستگاه‌ها و ثبات و مشروعیت سیاسی حاکمیت را بسته به حمایت مردم دانست و گفت: حمایت مردم نشأت گرفته از رضایت مردم است و به میزان نارضایتی شاهد کاهش حمایت و مشروعیت خواهیم بود.

وزیر اطلاعات با بیان برخی مشکلات و زمینه نارضایتی‌ها از قبیل مسائل قومیتی، معیشتی و ریزگردها در کشور گفت: مشکلات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی می‌تواند به جامعه آسیب بزند اما با سرمایه‌گذاری و راهکارهای عاقلانه می‌توان این مشکلات را برطرف کرد.‌

وی افزود: برخی مواقع، اینگونه کاستی‌ها را به حکومت نسبت می‌دهند که در نتیجه آن، مسائل اجتماعی به مسائل سیاسی تبدیل می‌شود.

‌علوی افزود: دشمنان درصدد ایجاد انگیزه برای اقدام علیه حکومت هستند تا نارضایتی‌ها به مسائل امنیتی بدل شود که در این صورت می‌توان با فعالیت و رفع کمبودها، تلاش‌های دشمنان را ناکام گذاشت.

‌وزیر اطلاعات، جلب رضایت توده‌های مردم، اجرای عدالت و برقراری امنیت را وظیفه حکومت اسلامی دانست و گفت: تأمین رضایت مردم با امکانات مادی مقدور نیست اما می‌توان با خوشرویی و حُسن خُلق، آن را بدست آورد.

‌وی مسئولان و مدیران را امانتداران و خادمان مردم دانست و افزود: قرآن کریم، پیامبران و ائمه اطهار(ع) برای مردم هستند و جمهوری اسلامی و مسئولیت‌ها نیز برای مردم است و بواسطه آن باید از مشکلات مردم گره گشایی کنیم.

‌علوی افزود: در پرتو حکومت اسلامی جلوی تجاوز دشمنان گرفته و امنیت در جامعه مستقر خواهد شد و مسلمان و غیرمسلمان، زندگی آسوده ای خواهند داشت بنابراین همه آحاد جامعه باید از امکانات نظام اسلامی بهره مند شوند.

‌وزیر اطلاعات با اشاره به آیات و روایات گفت: مسئولان باید دلهایشان لبریز از محبت و عطوفت به مردم باشد و امیال سیاسی و حزبی را در ارائه خدمات به آنان لحاظ نکنند.

‌وی گفت: باید به عنوان خدمتگزاران مردم همه توان خود را به کار گیریم تا دل شکسته ای را شاد کنیم و در این صورت می توان رضایت الهی را هم جلب کرد.

‌علوی با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: نقطه شروع بحران از اقدامات دشمنان نبود بلکه دامن زدن به نارضایتی‌ها موجب بروز حوادث شد که البته همکاری و همدلی دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی، آن را برطرف کرد.

وی اضافه کرد: مردم به خاطر امیدهایی که به نظام دارند از همراهی با اغتشاشگران پرهیز کردند اما دشمنان و بدخواهان نظام با بزرگنمایی آشوب‌ها درصدد انتشار اغتشاشات به همه کشور بودند اما پایان یافتن این اتفاقات در مدت چهار تا پنج روز، مایه اقتدار جمهوری اسلامی ایران شد.

‌وزیر اطلاعات در این مراسم با تقدیر از عملکرد اداره کل اطلاعات استان اصفهان، مدیرکل جدید این اداره را معرفی و منصوب کرد.

انتهای پیام/ تسنیم

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

 1. مرتضی قاضی گفت:

  مرتضی قاضی.به شماره شناسنامه […] تاریخ تولد ۱۳۷۰آماده خدمت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشم

 2. محسن ابدالی گفت:

  سلام برای کشف جرم واطلاع دادن ان به مراجع ایا امکان استخدام شخص وجود دارد

 3. [...] پورفریدونی گفت:

  با سلام و عرض ادب احتراما، به استحضار مقام محترم ریاست محترم ستاد کل خبری اصفهان می رساند.
  فردی با هویت […] به شماره موبایل : […]
  خودرا مامور اداره اطلاعات ، کارمند دادستانی تهران و وکیل معرفی می نماید
  به آدرس : اصفهان میدان قدس […]

  به عنوان شر خر و کار چاقکن برای مردم دردسر درس میکند و طبق کلام الله مجید از خود بنده بابت چک هایی که پول آنها را به فردی بنام […] به صورت کارت بکارت پرداخت نموده بوده ام مجدد اقدام قضایی نموده است و مبلغ ۳۱ میلیون تومان را از حساباینجانب برداشت نموده است. (در ضمن ایشان همجا رابط دارد و به گفته خودش تمامی حکم ها را میتواند با پارطی بشکند و همکار از دستش بر میاد اینو راست میگوید زیرا در شهر […] همکار کرد زیرا قضات بدون مطالعه پرونده علیه اینجانب کیفر خواست صادر کردند)

  لذا برای رضای خداوند و جلوگیری از بقارت بردن حق مردم استدعا دارم دستورات لازم و شایسته در مورد بر خورد قاطع شرخر و کارچاقکن حسین بی غمیان را صادر و پیگیری نمایید.

  یا حق

  با احترام […]

 4. محمدامین رحمانی گفت:

  درودخدابرهمه مجاهدان که نام و نشان در گمنامی گرفته اند.این مدال بربازوان شما چون خورشیددرنزد صاحبان حکمت می درخشد.

 5. ایمان عباسی گفت:

  سلام ایااینکه یه بنده خدایه تعدادماشین صفر توانبارجمع کرده واگهی داده احتکارمحسوب نمیشه

 6. احمدرضا گفت:

  سلام خوب هستید من احمدرضا خشگه ای هستم ببخشید من میتوانم استخدام بشم در وزارت اطلاعات

 7. حسن سلیمانی خشویی گفت:

  سلام:حسن سلیمانی خشویی هستم دراستانه سی سال کاردروزارت آموزش وپرورش هستم،هرچندتعلیم وتربیت کارسخت وطاقت فرسا می باشد اما تلاش شمادرحفظ نظام ستودنی می باشد ،به عنوان یک ایرانی ودوست دارولایت ازشماعزیزان کمال تشکررادارم پایدار وسرافرازباشید اجرتان باخداوندمنان(ازوقتی خودم راشناختم عاشق فعالیت شمابودم وهستم،وآماده هرگونه همکاری درراستای حفظ نظام جمهوری اسلامی و ولایت خواهم بود

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
جشنواره هنر دیجیتال انقلاب اسلامی با جوایز ویژه- برای ارسال آثار کلیک کنید
جشنواره هنر دیجیتال انقلاب اسلامی با جوایز ویژه- برای ارسال آثار کلیک کنید
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز