یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
خدابخش در گفتگو با ندای اصفهان:
 شرق اصفهان شاهد بارش نزولات آسمانی است/ فردا دما به‌طور محسوس کاهش پیدا می‌کند   

رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: امروز و امشب شاهد نزول بارش رحمت الهی در مناطق مختلف استان و حتی شرق شهر اصفهان هستیم.

حسن خدابخش در گفتگو با خبرنگار ندای اصفهان اظهار کرد: با بررسی نقشه‌های هواشناسی که امروز انجام‌گرفته بود شاهد فعالیت سامانه بارشی در مدت امروز و فردا بر روی استان اصفهان خواهیم بود.

رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه بر همین اساس امروز در اکثر نقاط شاهد آسمانی نیمه تا تمام ابری، گاهی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید همراه با بارش باران و برف، در نواحی غربی و جنوبی بارش برف و در برخی نواحی کولاک برف هستیم، گفت: شدت بارش‌های امروز برای نواحی غربی استان پیش‌بینی‌شده بود ولی در مناطق دیگر خصوصاً شرق شهر اصفهان و خود شهر اصفهان نیز شاهد بارش نزولات آسمانی به‌صورت برف و باران نیز هستیم.

وی با بیان اینکه امروز نسبت به روز گذشته شاهد افزایش دو تا سه‌درجه‌ای دما بودیم، اظهار کرد: اما بر اساس پیش‌بینی‌هایی که داشتیم در ۲۴ ساعت آینده دمای هوا در اکثر نقاط استان ۶ تا هشت درجه کاهش خواهد داشت.

خدابخش ادامه داد: از فردا تا روز دوشنبه از شدت این سامانه جدید در اصفهان کاسته خواهد شد ولی در روزهای آینده بازهم سامانه‌های دیگر در سطح استان فعال خواهند شد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق