پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۷
سخنی با هواداران؛
 اگر محرم نویدکیا تیمش را دوست می داشت قهر نمی کرد!   

آقای باقریان فرکی لای منگنه می باشد و به نوعی در سپاهان هیچ کاره است. آقای نویدکیا شما در بیانیه خود اعلام خداحافظی نمودید، چه عاملی باعث شد که از این تصمیم بگذرید؟ اگر شما خواسته هواداران را دلیل برگشت می دانید، پس چرا این تیم را ترک کردید؟

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، سپاهان در ایستگاه هشتم لیگ برتر فوتبال کشور مقابل سیاه جامگان مشهد تن به تساوی داد. طلایی پوشان اصفهانی در این ۸ هفته برگزار شده در ۶ بازی میزبان بوده اند که از ۲۴ امتیاز ممکن تنها ۱۵ امتیاز کسب شده و در سه هفته اخیر تنها دو امتیاز را به اندوخته های خود اضافه کرده اند. شاگردان فرکی در سه بازی نخست که میزبان بودند، به ترتیب مقابل تیم های استقلال خوزستان، ذوب آهن و پرسپولیس به پیروزی رسیدند. سپاهان مقابل فولاد خوزستان تن به تساوی یک بر یک داد. تیم سایپا را در کرج با نتیجه ۲ بر یک شکست داد. تراکتورسازی تبریز در اصفهان سپاهان را بدون گل متوقف نمود، در شهر مقدس قم تیم صبا با یک گل نماینده اصفهان را از پیش روی برداشت و در هفته هشتم، سپاهان در فولادشهر مقابل سیاه جامگان با یک امتیاز زمین مسابقه را ترک کرد.

چیزی که مورد بحث است اینکه حسین فرکی در چندین نوبت عنوان نموده که سپاهان با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند که این سرمربی بیشتر به برنامه ریزی تیم ملی و مدیریت کی روش انتقاد داشت. اما باید گفت مشکلات سپاهان فراتر از برنامه ریزی فدراسیون است و مهمترین آن قهر و رفتن محرم نویدکیا و ناپدید شدن وی بود که پس از مدتها روز پنجشنبه سر تمرینات سپاهان آفتابی شد.

محرم نویدکیا

نویدکیایی که مدتی است هواداران سپاهان را به نوعی به سخره گرفته و تماشاگران سپاهان مدام در ورزشگاه ها محرم را مورد تشویق قرار دادند و می دهند که این حرکت تمرکز فرکی را به هم می ریزد. هواداران سپاهان باید بدانند که اگر محرم تیمش را دوست می داشت قهر نمی کرد و خیلی زودتر سر تمرینات حاضر می شد. در این اوضاع هوادار سپاهان از روی منطق به مسئله نگاه نمی کنند و از روی احساس در ورزشگاه شعار می دهند. در حاشیه بازی سپاهان و سیاه جامگان عکس های محرم نویدکیا در بین تماشاگران توزیع شد و لیدرهای این باشگاه خیلی مایل بودند که اینکار را خودجوشانه جلوه بدهند اما باید گفت کدام تماشاگر حاضر می شود بیش از ۱۰۰۰ عکس رنگی از محرم نویدکیا چاپ کند و بین هواداران تقسیم کند؟!

آقای نویدکیا چرا شما باید سپاهان را بی اجازه ترک کنید؟ مگر حرفه ای پول نمی گیرید؟ آقای نویدکیا شما سیستم باشگاهی سپاهان را زیر سئوال برده اید؟ آقای باقریان مدیر عامل سپاهان آیا شما نباید این بازیکن را با جریمه مالی مواجه کنید؟ با آمدن نویدکیا، حسین فرکی دیگر آن اختیار تام در حیطه مربیگری را نخواهد داشت و این مربی به جای هدایت تیمش باید مواظب حواشی مختلف باشد! آقای باقریان فرکی لای منگنه می باشد و به نوعی در سپاهان هیچ کاره است. آقای نویدکیا شما در بیانیه خود اعلام خداحافظی نمودید، چه عاملی باعث شد که از این تصمیم بگذرید؟ اگر شما خواسته هواداران را دلیل برگشت می دانید، پس چرا این تیم را ترک کردید؟ از دیگر بد بیاری سپاهان می توان به رفتن احسان حاج صفی به تیم نه چندان مطرح آلمانی و همچنین بازی نکردن پریرا و پادوانی دو بازیکن خارجی این تیم اشاره کرد. فرکی در کنفرانس بعد از بازی با سیاه جامگان از نظر روحی به هم ریخته بود و واقعا نمی دانست چرا این اتفاقات در تیم سپاهان رخ داده است. از دیگر مشکلات عدم نتیجه گیری که به بحث فنی برمی گردد این است که شاگردان فرکی خیلی مایلند از جناحین برای باز کردن دروازه حریفان توپ هایی را ارسال کنند اما بهترین راه برای رسیدن به دروازه رقیبان پاس توی عمق نیز می باشد. باید منتظر هفته های آینده بود که آیا سپاهان به روزهای اوجش باز می گردد! آیا محرم نویدکیا دوباره قهر نمی کند؟!

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز