پنج شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
 سامانه ارتباطی مردم با شهردار اصفهان رونمایی شد   

در جریان نشست خبری شهردار اصفهان، سامانه ارتباطی در بستر فضای مجازی برای ارسال پیام شهروندان به صورت متنی، صوتی و تصویری معرفی و رونمایی شد.

به گزارش ندای اصفهان، در حاشیه نخستین نشست خبری شهردار اصفهان سامانه ارتباطی در بستر فضای مجازی برای ارسال پیام شهروندان به صورت متنی، صوتی و تصویری معرفی و رونمایی شد.

مدیرکل ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری اصفهان در این نشست گفت: وب سایت شهردار اصفهان به آدرس www.new.isfahan.ir  برای ثبت نظرات و پیشنهادات و نیز اقدامات صورت گرفته آغاز به کار کرد، همچنین مردم می‌توانند از طریق سامانه ارتباطی ۲۰۰۰۰۱۳۷ مشکلات و پیشنهادات خود را به صورت پیامک برای شهرداری ارسال کنند.

ایمان حجتی بیان کرد: شهروندان اصفهانی می‌توانند با عضویت در ربات تلگرامی به آدرس  isfahan137bot@ به صورت مستقیم با شهردار اصفهان در ارتباط باشند، برای ما پیام ارسال کنند یا به عنوان یک شهروند خلاق پیشنهادها و ایده‌های خود را با ما در میان بگذارند، همچنین می‌توانند از این طریق با اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان ارتباط برقرار کنند.

وی اضافه کرد: همچنین شهروندان می‌توانند با عضویت در این ربات تلگرامی و ثبت نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود کدپیگیری دریافت کنند تا از به نتیجه رسیدن نظر خود مطلع شوند.

 از سامانه و ربات تلگرامی و وب سایت شهردار اصفهان در حاشیه نشست خبری دیروز با اصحاب رسانه رونمایی شد.

انتهای پیام/

منبع:خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق