یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
استاندار اصفهان در جمع خبرنگاران:
 جمع شدن مدارس کانکسی از نان شب واجب‌تر است/ وابستگی به دلارهای نفتی برای امروز قابل توجیه نیست   

استاندار اصفهان با بیان اینکه برای بنده قابل قبول و تحمل نیست که در اصفهان به‌عنوان یکی از آبادترین، صنعتی‌ترین و توسعه‌یافته در ابعاد مختلفی شاهد مدارس کانکسی باشیم، گفت: جمع شدن همین تعداد محدود مدارس کانکسی از نان شب واجب‌تر است.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان،‌ محسن مهرعلیزاده ظهر امروز در حاشیه همایش سراسری شوراهای آموزش و پورش استان اصفهان در جمع خبرنگاران با تقبیح وابستگی به دلارهای نفتی، اظهار کرد: تکیه به دلارهای نفتی در چهار دهه گذشته وجود داشته است شاید در زمان جنگ و سازندگی پس از آن این مسئله قابل قبول بود ولی الآن امروز دیگر قابل توجیه نیست.

استاندار اصفهان با اشاره به مشکلاتی که دولت در وصول درآمدهای نفتی دارد، گفت: راه‌حل چنین مشکلاتی تکیه به توانمندی مردم اعم از تولید داخلی، کمک‌ها و جلب مشارکت مردم به‌صورت سازمان‌یافته است.

وی با اشاره به وجود شوراهای آموزش‌وپرورش، تأکید کرد: این شوراها نیز به‌منظور افزایش مشارکت مردم در برنامه‌های آموزشی و پرورشی ارتقا دهد ایجاد شد که ترکیب این شورا را هم به‌صورت مناسب دیده شده است.

مهرعلیزاده با بیان اینکه این شورای آموزش و پرورش برای دادن کمک فکری به رییس این اداره دیده نشده است، گفت: این شورا در حدود ۸۰ درصد مسئولیت برنامه‌ریزی و ارتقای سطح را بر عهده دارد.

استاندار اصفهان اظهار کرد: سرپرست اداره آموزش پرورش استان باید از شوراهایی شهرستانی خود بخواهد در یک زمان‌بندی مشخص در فاز زمانی محدود یک برنامه زمان‌بندی معین برای اتکای به مردم و امکانات خود بیان کنند.

وی با تصریح اینکه باید شوراهای شهرستانی باید این موضوع را به‌صورت پروژه‌ای ببینند نه یک فرآیند اداری طولانی‌مدت، گفت: در برنامه زمان‌بندی مشخص می‌توان اهداف را تعریف و در یک زمان‌بندی معین به آن‌ها برسیم.

مهرعلیزاده در ادامه در رابطه باوجود مدارس کانکسی در استان اصفهان، تصریح کرد: برای بنده قابل قبول و تحمل نیست که در اصفهان به‌عنوان یکی از آبادترین و صنعتی‌ترین و توسعه‌یافته در ابعاد مختلفی شاهد مدارس کانکسی باشیم.

استاندار اصفهان جمع شدن همین تعداد محدود مدارس کانکسی را از نان شب واجب‌تر دانست و گفت: به هر صورت و از هرجایی کمک خواهیم کرد تا این موضوع تحقق پیدا کند و برای افزایش سطح کیفی و کمی مدارس طرح جامعی نیز باید صورت بگیرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق