چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
 شرایط عادی در جایگاه‌های سوخت اصفهان/ مشکل نفت‌کش‌ها مرتفع شد   

اعتصاب روز گذشته رانندگان نفت‌کش‌ها به دلیل مشکلات صنفی مربوط به نحوه پرداخت کرایه این افراد رخ داد که به تشکیل صفوف طولانی در ورودی برخی از جایگاه‌های شهر منجر شد.

به گزارش ندای اصفهان،بعد از ظهر روز چهارشنبه به دلیل اعتراض رانندگان نفت‌کش‌ها در اصفهان، در برخی از جایگاه‌های سوخت صفوف طولانی مشاهده شد و مردم برای تأمین سوخت موردنیاز خود برای مدت بیشتری در صف انتظار قرار گرفتند.

این روند تا ساعت‌های پایانی شب ادامه داشت و در برخی مناطق شهر نیز به دلیل اتمام ظرفیت سوخت جایگاه‌ها و تقاضای بیش‌ از حد مردم که در پی شنیده شدن این خبر به وقوع پیوست، به توقف فعالیت جایگاه داران منجر شد و تابلوهای اتمام ظرفیت در ورودی این جایگاه‌ها نصب شد.

در پیگیری‌هایی که صبح امروز از مسؤولان شرکت پالایش نفت اصفهان به عمل آمد، اعتصاب روز گذشته رانندگان نفت‌کش‌ها به دلیل مشکلات صنفی مربوط به نحوه پرداخت کرایه این افراد عنوان شد و هرگونه جنبه سیاسی این اعتصاب از سوی مسؤولان رد شد.

به گفته مسؤولان شرکت پالایش نفت اصفهان این مشکل در حال حاضر مرتفع شده و اعتصاب رانندگان نفت‌کش‌ها نیز به پایان رسیده است و در شرایط فعلی کمبودی از بابت عرضه سوخت در جایگاه‌های فعال سطح شهر وجود ندارد.

به گزارش فارس، بنابر آمار موجود روزانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر بنزین در سطح کلان‌شهر اصفهان توزیع می‌شود که در روز گذشته این میزان به ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر رسیده است و در حال حاضر نیز مشکلی در رابطه با کمبود سوخت در این کلان‌شهر وجود ندارد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق