جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
استاندار اصفهان:
 کمک به نیازمندان و محرومان جامعه وظیفه همگانی است/ مسئولان فرصت خدمت به مردم را مغتنم بدانند   

مهرعلیزاده استاندار اصفهان گفت: وظیفه آحاد جامعه کمک‌رسانی به کسانی است که به هر دلیلی محروم و نیازمند کمک هستند و بهزیستی به‌صورت مشخص وظیفه بسترسازی در این زمینه را دارد.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان‌، محسن مهرعلیزاده ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیرکل بهزیستی استان اصفهان اظهار کرد: پست‌های و موقعیت‌های اداری امانت‌هایی دست مسئولان است و باید با امانت‌داری صحیح و به کار بستن همت خود در تمام ابعاد با همه جدیت این فرصت را مغتنم دانسته و در خدمت مردم باشیم.

استاندار اصفهان مدیریت خوب، کوشش، تلاش، نظم و انضباط را از ویژگی‌های صادقی مدیرکل سابق بهزیستی استان اصفهان بیان کرد و گفت: خانم فرشاد مدیرکل جدید بهزیستی استان اصفهان نیز دارای ویژگی‌هایی ازجمله تلاشگری، مدیریت و تجربیات خوب هستند.

وی بهزیستی را کمک کردن به اقشار خاص محترم و بزرگی از جامعه عنوان و اظهار کرد: کمک به کسانی که به هر دلیلی محروم و نیازمند کمک هستند وظیفه همه آحاد جامعه است که به آن‌ها امدادرسانی کنند و اما بهزیستی به‌صورت مشخص وظیفه بسترسازی در این زمینه را دارد.

مهرعلیزاده با اشاره به وجود بیش از ۸۰۰ خیریه در اصفهان، گفت: استان اصفهان ازنظر فعالیت خیران در کشور سرآمد است، جامعه به سمتی در حال پیش رفتن است که توجه به مسئولیت‌های اجتماعی در حال افزایش است که یکی از پارامترهای رشد جوامع است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه در دیدار با رییس سازمان بهزیستی عنوان شد تا بهزیستی فقط در نقش سیاست‌گذار و ناظر عمل کند، اظهار کرد: با این عمل کاهش وابستگی مالی و افزایش تفکر و روحیه خیررسانی در جامع انجام می‌گیرد.

وی تأکید کرد: هرچقدر مسئولیت اجتماعی در جامعه بیشتر شود به همان میزان جامعه نسبت به هم مهربان و درصدد کمک به هم رفتار خواهند کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز