جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۹
حجت الاسلام حاجی‌صادقی در تجمع ۹ دی مردم اصفهان:
 استکبار خواسته خود برای خاموش کردن نور انقلاب اسلامی را به گور می‌برد/ دشمن بداند شعار ملت ما «هیهات من الذله» است   

استاد حوزه و دانشگاه گفت: دشمن در فتنه ۸۸ به دنبال خاموش کردن نور انقلاب بود ولی ملت مؤمن ایران در ۹ دی حماسه‌ای را به رخ دشمن کشیدند تا بداند این خواسته خود را باید به گور ببرند.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله حاجی صادقی عصر امروز در میدان انقلاب اصفهان در گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی با اشاره به طرح‌ریزی جدی دشمن در سال ۸۸ برای خاموش کردن نور انقلاب، اظهار کرد: ملت مؤمن ایران در ۹ دی حماسه‌ای را به رخ دشمن کشیدند تا بداند این خواسته خود را باید به گور ببرند.

* ۹ دی روز عاشورایی امت اسلامی ایران بود

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه غیرت دینی مردم در ۹ دی دوباره متجلی شد، گفت: ۹ دی روز عاشورایی امت اسلامی ایران بود، آن‌ها به دنبال بودند تا بین مردم و ولایت فاصله بیندازند، می‌خواستند همچون صدر اسلام بین مسلمانان تفرقه بیندازند ولی در ۹ دی بار دیگر این مردم وحدت خود را به رخ آن‌ها کشیدند.

وی خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی تصریح کرد: خیال کردید با چند حرکت با کمک عوامل خودفروخته دنیاپرست خود می‌توانید این نظام برآمده از قدرت مردم و اسلام را زمین‌گیر کنید.

حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه همیشه اسلام با دشمنی دشمنان روبرو بوده است، گفت: البته از دشمن جز دشمنی کردن انتظاری نیست ولی این بصیرت و هوشیاری مردم با تبعیت از ولایت هست که آن‌ها دررسیدن به خواسته‌هایشان ناکام می‌گذارد.

* تقابل جبهه حق با جبهه باطل تمام‌شدنی نیست

این استاد حوزه و دانشگاه بار دیگر خطاب به جبهه استکبار در رأس آن آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش اسراییل تاکید کرد: تقابل جبهه حق با جبهه باطل تمام‌شدنی نیست و انقلاب اسلامی نیز از مقابله با شما دست نمی‌کشد.

وی یادآور شد:‌ دشمن برای اجرای فتنه ۸۸ در ایران بیش از ۱۰ سال طرح‌ریزی کرد، بیش از ۱۶۰ موسسه علمی و مطالعاتی خود را برای فروپاشی انقلاب اسلامی به کار گرفت.

حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه آن‌ها تصور نمی‌کردند که این نقشه شومشان در ایران به شکست برسد، اظهار کرد: سناتور آمریکایی چهار سال قبل از ظهور فتنه در ایران در کنگره‌شان گفته بود ما ایران با جنبش سبز نابود خواهیم کرد، این نشان از کلید زدن فتنه توسط آمریکایی‌ها است.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: روسای جمهور فرانسه، رژیم منحوس صهیونیستی، آمریکا و جاهای دیگر از هم برای حمایت از اجرای این طرح پیشتازی می کردند ولی آن‌ها هرگز حساب فرهنگ عاشورایی امت اسلامی ما را نکرده بودند.

وی تصریح کرد: مردم ما به حضرت ابوالفضل (ع) نگریستند که در دفاع از مولای خود فرمودند «و الله ان قطعتموا یمینی انی احامی ابدا عن دینی» و به میدان دفاع از ولایت و انقلاب آمدند.

* فریاد ملت ما در برابر زیاده‌خواهی استکبار را شعار «هیهات من الذله»  است

حجت الاسلام حاجی صادقی فریاد ملت ما در برابر زیاده‌خواهی استکبار را شعار «هیهات من الذله» بیان و خاطرنشان کرد: اگر آن‌ها بخواهند در برابر اسلام و انقلاب اسلامی بایستند در برابر دنیای آن‌ها خواهیم ایستاد.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه دشمنان دو عامل رهبری و تبعیت مردم از ولایت را مایه شکست خود در فتنه عنوان می‌کنند، اظهار کرد: امت ایران در ۹ دی نشان دادند پای ولایت ایستاده‌اند و مانند اهل کوفه نیستند که امام خود را تنها بگذارند.

* مسئولان فراموش نکنند سکان‌دار نظام اسلامی ایران ولایت است

وی خطاب به مسئولان در نظام گفت: فرصت خدمتگزاری به این امت را قدر بدانید؛ مطالبه ملت از شما این هست که فراموش نکنید سکان‌دار این نظام اسلامی ولایت است.

حجت الاسلام حاجی صادقی خطاب به مستکبران عالم، گفت: بمیرید و بدانید این امت شهید داده، جان و آبرو می‌دهند ولی لحظه‌ای از رهبر خود جدا نمی‌شوند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز