شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۴

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان مطرح کرد

گرامیداشت 9 دی با شعار «تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی»/ حماسه 9 دی معیاری برای انقلابی و غیر انقلابی بودن

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان شعار محوری مراسم ۹ دی در اصفهان را «تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی» عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، جعفر عسکری پیش از ظهر امروز در نشست رسانه‌ای ستاد برگزاری مراسم 9 دی استان اصفهان در سالن جلسات صدای و سیمای مرکز اصفهان اظهار کرد: در فتنه سال 88 عده‌ای که مدعی برادری و همراهی نظام را داشتند بنا بر دلایل مختلف از ارزش‌های نظام فاصله گرفته و همسو با دشمن فتنه‌ای را برای براندازی نظام به راه انداختند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تأکید کرد: مردم ولایتمدار و ارزشی کشور یک‌بار دیگر خودجوش به صحنه آمدند و آن فتنه را خنثی کردند

وی با بیان اینکه فتنه 88 خسارت‌هایی را برای کشور به دنبال داشت، افزود: حماسه باشکوه 9 دی که توسط مردم ایجاد شد دستاوردهای زیادی را ایجاد کرد.

عسکری با اظهار اینکه دشمن به دنبال موفقیت در کودتای مخملین خود در کشور بود، گفت: سران فتنه همسو با خواسته‌های دشمن به میدان آمدند و مردم با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با بصیرت مثال‌زدنی خود علیه آنان به میدان آمده و آن فتنه را خنثی کردند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه در 9 دی همه مردم جدای از هرگونه گرایشی حضور داشتند، اظهار کرد: مردم در آن فتنه تاکتیک‌های دیگر دشمن را شناختند و بصیرتشان عمیق‌تر شد.

وی غربالگری انقلابیون واقعی را یکی از شاخصه های فتنه 88 و حماسه 9 دی گفت و افزود: منفعل شدن جریان فتنه در 9 دی از دستاوردهای حماسه باشکوه این روز  بوده است.

عسکری با بیان اینکه آن‌ها مدعی علاقه به امام راحل بودند ولی عکس امام (ره) را پاره کردند، اظهار کرد: مدعیان فتنه با تهمت تقلب وجه انقلاب اسلامی را خدشه‌دار کردند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان آشکار شدن خطر نفوذ را از دیگر مسائل در فتنه 88 عنوان کرد و گفت: اگر مراقبت نکنیم نفوذی‌ها به دنبال دستیابی به رده‌های بالای تصمیم‌گیری و تصمیم سازی هستند.

وی با اشاره به لزوم حفظ استقلال سیاسی و به رخ کشیدن آن در حماسه 9 دی، اظهار کرد: رسوا کردن حمایت‌های مالی، مستقیم و غیرمستقیم جبهه استکبار و اذناب آن‌ها از دستاوردهای حماسه 9 دی است.

عسکری از همکاری برخی دشمنان داخلی با دشمنان خارجی در فتنه 88 گفت و افزود: دشمن با حجم انبوهی از انواع رسانه‌ها به دنبال پیگیری خواسته‌های خود در فتنه 88 و خط دهی بود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و چنددستگی در کشور در فتنه بود، اظهار کرد: امیدوار کردن دشمن یکی از خسارت‌های واردشده از سوی فتنه گران به کشور بود.

وی با تصریح اینکه فتنه گران باید پاسخگوی خون‌های به‌ناحق ریخته باشند، گفت: فتنه گران زمینه را برای اعمال فشارهای سیاسی و اقتصادی از سوی دشمنان علیه انقلاب را ایجاد کردند.

عسکری با اشاره به قرارگیری در دهه بصیرت، اظهار کرد: شعار محوری مراسم 9 دی، تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: تجمع مردمی در گرامیداشت 9 دی در اصفهان ساعت 15 در میدان انقلاب اصفهان خواهد بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715