جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۱

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان:

تشکل‌های اصولگرایی روحیه مطالبه‌گری خود را تقویت کنند/ مراقب باشیم انقلاب اسلامی دست نااهلان نیفتد

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان با بیان اینکه مطالبه‌گری نقطه قوت دلسوزان نظام و انقلاب است، گفت: در جلسات آینده مجمع از مسئولان استانی و کشور دعوت به عمل خواهد آمد تا توسط اعضای این مجموعه مورد پرسشگری و مطالبه گری قرار بگیرند تا بدانند آحاد جامعه نسبت به مسائل حساس و ریزبین هستند.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا باطنی صبح امروز در جمع اعضای مجمع اصولگرایان اصفهان در حسینیه شهید منصوری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران مختلف انقلاب اسلامی، با اشاره به برگزاری جلسات متعدد توسط شورای هماهنگی مجمع اصولگرایان در سال جاری، اظهار کرد: در این جلسات بیشتر به آسیب‌شناسی وقایع رخ‌داده دقت نظر شد.

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان با بیان اینکه برای فرصت‌های آتی برنامه‌ریزی بهتری انجام بگیرد، گفت: باید همچون گذشته به ارزش‌های نظام، اسلام و منویات رهبر معظم انقلاب توجه کرده و با ایستادگی بر سر اصول و پافشاری بر آرمان‌های انقلاب اجازه افتادن انقلاب اسلامی به دست نااهلان داده نشود.

وی با تأکید بر اینکه مجمع اصولگرایی پایبند به ارزش‌های والای اسلام و انقلاب است،‌ تأکید کرد: هرزمانی که وحدت و یکپارچگی‌ها از بین برود قطعاً شاهد نتایج غیر مطلوب خواهیم بود.

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان با بیان اینکه مطالبه گری نقطه قوت دلسوزان نظام و انقلاب است، گفت: در جلسات آینده از مسئولان استانی و کشور دعوت به عمل خواهد آمد تا توسط اعضای این مجموعه مورد پرسشگری و مطالبه گری قرار بگیرند تا بدانند آحاد جامعه نسبت به مسائل حساس و ریزبین هستند.

وی با اشاره به فعالیت برخی از کارگروه‌های مجمع اصولگرایان اصفهان، اظهار کرد: چون این مجموعه ارزشی متشکل از تشکل‌های مختلف است لازم هست همه آن‌ها فعالیت‌های خود را با جدیت و قوت بیش‌ازپیش دنبال کنند.

حجت‌الاسلام باطنی یادآور شد: جلسات مختلف و متعددی نیز با تشکل‌ها و مجموعه‌های ارزشی و معتقد به اصول و مبانی انقلاب اسلامی برای انجام همکاری‌ها بیشتر برای پیشبرد اهداف این مجمع برگزارشده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715