یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۹
مسابقات توکی‌ما جهان در ترکیه
 طلای جهان به گردن جوان اصفهانی آویخته شد   

قهرمان مسابقات جهان توکی‌ما در رده جوانان گفت: حریفان در این دوره از مسابقات از سطح آمادگی بسیار بالایی برخوردار بوده و به لطف خداوند توانستم در وزن ۵۱ کیلوگرم به مدال طلای جهانی دست پیدا کنم.

به گزارش ندای اصفهان،مهدی علیزاده کوپایی  اظهار کرد: با پشتکار، تمرین و تلاش توانستم با ایجاد آمادگی مناسب جسمی و روحی در مسابقات جهانی توکی ما در کشور ترکیه شرکت کنم.

وی افزود: بعد از چندین مسابقه با حریف‌های آماده در فینال مسابقات با حریف روس که  از آمادگی بدنی بالایی برخوردار بود؛ کار سخت و دشوار در پیش داشتم.

قهرمان مسابقات جهان در رده جوانان تصریح کرد: حریفان در این دوره از مسابقات از سطح آمادگی بسیار بالایی برخوردار بوده و به لطف خداوند توانستم در وزن ۵۱ کیلوگرم به مدال طلای جهانی دست پیدا کنم.

وی خاطرنشان کرد:در مسابقات کشوری توانستم نایب قهرمان شوم و این نخستین حضور من در مسابقات جهانی بود؛ اکنون  تمام تمرکز خود را برای المپیک روسیه که در هفته اول فروردین برگزار می‌شود، قرار می‌دهم.

علیزاده گفت: از استاد رسولی سرمربی تیم ملی، رضایی و پدر و مادرم که نقش به‌سزایی برای این موفقیت ایفا کردند کمال تشکر را دارم.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق