شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
سنندجی:
 اتوبوس‌ها به اینترنت و کتابخانه دیجیتال مجهز می‌شوند   

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران گفت: در حال حاضر سه اتوبوس به اینترنت، کتابخانه دیجیتال مجهز هستند که در صورت مشخص شدن عملکرد آن، برای اتوبوس های دیگر از آن بهره خواهیم برد.

به گزارش ندای اصفهان، پیمان سنندجی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران با حضور در جمع خبرنگاران و با اشاره به طرح هوشمندسازی اتوبوس‌های درون شهری تهرانگفت: در این خصوص کارهای زیادی انجام شده و ما با شتاب بیشتر موضوعات مربوط به استفاده مردم از سیستم‌های اینترنتی را دنبال می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی با تاکید بر اینکه موضوع تجهیز اتوبوس‌ها به کتابخانه دیجیتال هم در دستور کار است، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم سیستم صوتی و تصویری در اتوبوس‌ها به شهروندان ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر سه اتوبوس به صورت پایلوت از این امکانات برخوردار هستند، اظهار کرد: امیدواریم نتیجه عملکرد این سه اتوبوس مشخص شود و در تکمیل فرآیند هوشمندسازی اتوبوس‌های دیگر هم از این امکانات بهره خواهیم برد.

سنندجی در ادامه به مسئله تبلیغات بدنه بیرونی اتوبوس‌ها پرداخت و گفت: این موضوع در اختیار سازمان زیباسازی است.

وی با بیان اینکه بر اساس یک مصوبه همه تبلیغات از طریق سازمان زیباسازی انجام می‌شود، تصریح کرد: اخیرا در یکی از اتوبوس‌ها با کمیسیون عمران جلسه برگزار کرده ایم و در خصوص قابل رویت بودن بیرون اتوبوس با وجود تبلیغات بدنه آنها به گفتگو نشستیم و در نهایت نظر به اینکه بیرون اتوبوس قابل رویت است این مسئله حل شد.

وی در خصوص ورود اتوبوس‌های جدید به ناوگان اتوبوسرانی گفت: با خودروسازان مذاکره کرده‌ایم و قرار است اتوبوس‌های جدید را وارد ناوگان کنیم.

سنندجی با بیان اینکه ۶۲۰۰ دستگاه اتوبوس بی‌آرتی در تهران اقدام به جا به جایی مسافر می‌کنند، اظهار کرد: به غیر از این اتوبوس‌ها سایر آنها فرسوده هستند.

نوسازی اتوبوس های مناطق ۱۶ و ۱۷

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی با اشاره به طرح نوسازی اتوبوس‌ها که از مهر ماه آغاز شده است، گفت: اتوبوس های جدید را به مناطق ۱۶ و۱۷ وارد کردیم و بیشتر اتوبوس‌های این مناطق را نوسازی کردیم.

کمبود ۳ هزار اتوبوس برای توسعه اتوبوسرانی

وی با تاکید بر اینکه برای توسعه اتوبوسرانی ۳ هزار اتوبوس کم داریم،بیان کرد: برنامه ما این است که اولا شلوغی داخل اتوبوس‌ها را کاهش دهیم و دوم اینکه اتوبوس‌هایی در اختیار مردم قرار دهیم که متناسب شان مردم باشد.

وی با ابراز گلایه از وضعیت ترافیکی خیابان ولیعصر حدفاصل ونک تا نیایش گفت: به دلیل ورود خودروهای سواری به داخل خط ویژه اتوبوس،ترافیک ایجاد می‌شود و اتوبوس‌های ما در ترافیک گرفتار می‌شوند از این رو یکی از اولویت‌های ما حل این مسئله است.

سنندجی با اشاره به اتوبوس‌هایی که در طول مسیر متوقف هستند، گفت: این اتوبوس‌ها برای مواقع ضروری حضور دارند که اگر اتوبوسی به دلیل نقص فنی متوقف شد ما فورا اتوبوس خالی را به محل مورد نیاز اعزام کنیم تا نسبت به جا به جایی مسافران اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز