شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
 بودجه طرح تحول سلامت در سال ۹۷ کاهش یافته است/ تلاش می‌کنیم تا سلامت مردم به خطر نیافتد   

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چالش‌هایی برسرراه طرح تحول سلامت وجود دارد، گفت: مسؤولان وزارت بهداشت و کمسیون بهداشت مجلس در تلاش هستند که چالش‌ها را درحد توان مرتفع سازند.

به گزارش ندای اصفهان،اکبر ترکی در بویین میاندشت اظهار داشت: زمانی‌ که رئیس‌جمهور بودجه را به مجلس تقدیم می‌کند باید کمیسیون تلفیق بودجه تشکیل شود که این کمیسیون متشکل از اعضای کمیسیون برنامه ‌و بودجه و از هر کمیسیون تخصصی دیگر حدود ۳ نفر است.

وی افزود: مبلغ پیشنهادی کل بودجه را دولت به مجلس تقدیم کرده است و بودجه پیشنهادی توسط کمیسیون تلفیق باید بررسی و نهایی شده و سپس در صحن علنی مجلس مطرح شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان داشت: چالش‌هایی بر سر راه طرح تحول سلامت قرار دارد و این طرح با کمبود و کاهش بودجه‌هایی روبه‌رو شده است، از این رو مسؤولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کمیسیون بهداشت و درمان و مجلس به این نتیجه رسیدند که چالش‌ها را در حدی که بتوانند مرتفع کنند.

وی تصریح کرد: در این بودجه تلاش می‌کنیم تا سلامت مردم حفظ شود، همچنین تلاش می‌کنیم تا آسیبی به خدمات بهداشتی و درمانی مردم در سراسر کشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد نشود، ولی این موضوع اتفاق نظر بین دولت و مجلس را می‌طلبد تا بتواند چالش‌های پیش‌رو را مرتفع کند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق