پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۴
سردار حاجی‌زاده اعلام کرد؛
 پاسخ دندان‌شکن به تجاوز به ایران/ نسل جدید سیستم‌های موشکی در سال ۹۵   

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت: در سال ۹۵ نسل جدید و گسترده‌تر سیستم‌های موشکی که از سوخت مایع و جامد بهره می‌برند رونمایی می‌شود تا دشمن متوجه بخشی از ظرفیت گسترده گزینه‌های زیرزمین ما شود.

به گزارش ندای اصفهان سردار امیرعلی حاجی‌زاده در آیین بزرگداشت ۱۵۰ شهید بخش شال که شب گذشته در مسجد جامع این شهر برگزار شد با اشاره به تداوم مسیر انقلاب اسلامی ایران با هوشیاری، بصیرت، رشادت‌ها و ایثارگری جوانان در نیروهای مسلح اظهار کرد: این اقدام موجب افزایش اقتدار و توان بازدارندگی دفاعی جمهوری اسلامی ایران در مقابله با دشمنان شده است.

 

 

وی خاطرنشان کرد: حضور پرشور و شعور جوانان و رزمندگان غیور انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف دفاع از میهن موجب شد تا دشمنان ما با وجود جان بودن نهال انقلاب، تفاوت ملت مسلمان کشور ما را با دیگر مستعمرات جهان احساس کنند؛ چراکه سخت بودن شرایط موجب بروز ضعف در لایه‌های جامعه و ایجاد سستی در سطوح رده‌های نظامی ما نمی‌شود.

 

 

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: تمامی فشارها و تهدیدها علیه انقلاب اسلامی در حالی اتفاق افتاده که جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر توان داخلی توانست مقابل حمایت‌های بی‌دریغ کشورهای غربی از رژیم بعث ایستادگی کند؛ پس از دوران جنگ تحمیلی نیز در حوزه‌های گوناگون اقتصادی، فرهنگی و … با هدف جلوگیری از عدم تسلط دشمن، اقدامات لازم از سوی مسئولان کشور انجام شده است.

 

 

حاجی‌زاده اضافه کرد: تلاش رزمندگان انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس برای حراست و صیانت از خاک میهن هیچگاه از یاد ملت جمهوری اسلامی ایران دور نمی‌شود، چراکه ایثار جوانان، این باور انقلابی را به مردم جامعه ما داده که می‌توان با توجه به توان و ظرفیت داخلی مقابل هرگونه تهدید، ایستادگی کرد. با تکیه بر توان داخلی می‌توان علاوه بر اینکه مانند دهه‌های گذشته، کشور را در اوج اقتدار فرهنگی، سیاسی، دفاعی و نظامی حفظ کرد برای توسعه اقتصادی روزافزون نیز تلاش کرد.

 

 

 

 

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ارتقای کمی و کیفی توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران در حوزه پدافند موشکی، توضیح داد: امروزه با توجه به اقدامات بزرگانی مانند سردار تهرانی‌مقدم و دیگر نیروهای توانمند، کشور ما در جایگاهی قرار دارد که در مقابل هرگونه تهدید نظامی ایستادگی می‌کند.

 

 

حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی می‌دانند هرگونه تجاوز به مرزهای جمهوری اسلامی ایران پاسخ دندان‌شکنی را از سوی رزمندگان در عرصه‌های مختلف از جمله پدافند موشکی به دنبال دارد که موجب پشیمانی آن‌ها می‌شود. این اقتدار موشکی برای حفاظت از امنیت کشور و آرامش منطقه طراحی شده که اجازه کوچک‌ترین تجاوز را به دشمنان ما را نمی‌دهد و موجب افزایش توان نیروهای مسلح در پاسداری از مرزها می‌شود.

 

 

وی با یادآور شدن توان کشور در عرصه‌های موشکی و ضد جاسوسی اظهار داشت: از هیچ اقدام دشمن در حوزه‌های مختلف غافل نبوده و توان مقابله با هرگونه تهدید را داریم؛ تجهیزات موجود توان ایستادگی در برابر پیشرفته‌ترین تجهیزات دفاعی غرب را دارد. سایت‌های موشکی گسترده و متنوع جمهوری اسلامی ایران که در سراسر کشور گسترده شده، ضمن پیشگیری از هرگونه تجاوز علیه مرزهای ما موجب تغییر در نوع بیان و گفتار دشمنان در روابط دیپلماسی نیز می‌شود.

 

 

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: با وجود پیشرفت‌های گسترده‌ای که در زمینه پدافند هوایی و توان موشکی به دست آمده، در سال ۹۵ نسل جدید و گسترده‌تر سیستم‌های موشکی که از سوخت مایع و جامد بهره می‌برند رونمایی می‌شود تا دشمن متوجه بخشی از ظرفیت گسترده گزینه‌های زیرزمین ما شود.

 

 

وی در پایان گفت: در کنار پیشرفت‌های دفاعی لازم است پیرو سخنان مقام معظم رهبری، عموم مردم و مسئولان انسجام و وحدت لازم را با یکدیگر داشته باشند تا از اقدامات خصمانه دشمن در زمینه ایجاد نفاق در صفوف انقلاب اسلامی جلوگیری کند./جام

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز