سه شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
نماینده مجلس مردم مشهد در حسینیه بنی فاطمه اصفهان مطرح کرد؛
 تشکیل اتحادیه جماهیر اسلامی اصلی ترین هدف انقلاب برای تحقق ظهور/ فتح قدس وعده قریب الوقوع برای مسلمین   

کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی ۲ مانع دیگر که بر سر راه مسلمانان برای فتح قدس قرار دارد برطرف شده و این جایگاه مقدس به دست مسلمانان خواهد افتاد.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، محمدجواد کریمی قدوسی شامگاه امروز در مراسم گرامی داشت شهدای مدافع حرم در حسینیه بنی فاطمه اصفهان با بیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی همانگونه که امام فرمودند محدود به ایران نشد اذعان کرد: انقلاب مردم ایران سرآغاز حکومت جهانی اسلام به پرچم‌داری حضرت حجت بود که این خبر را حضرت امام در سال ۱۳۶۷ در ایام پایان دفاع مقدس بیان کردند.

انقلاب اسلامی حرکتی پرشتاب در راستای تحولات اسلامی

وی با اشاره به اینکه از بدو پیروزی انقلاب تا به امروز امت اسلام در حال مجاهدت بسر برده است افزود: حتی یک روز این تحول عظیم متوقف نشده بلکه سرعت این تحول امروز خیلی بیشتر از اول انقلاب است چراکه گاهی حوادث یک صبح تا شب شروع و پایانش طول می‌کشد اما اثر آن ممکن است سال‌ها طول بکشد.

کریمی قدوسی با بیان اینکه تحولاتی که در اقلیم کردستان بود ظرف مدت ۲۰ سال تغییر کرد افزود: حادثه ای که می خواست اسرائیل جدیدی را به وجود بیاورد طومارش در هم پیچیده شد و این از نتایج تحولاتی است که در اثر انقلاب اسلامی پدیدار شده است.

وی در تبیین نمونه دیگری از تحولات اخیر منطقه تصریح کرد: در لبنان فتنه ای را به وسیله سعد حریری طراحی کردند اما این فتنه نه تنها اثری نداشت بلکه باعث عمق بخشیدن به وحدت جوامع لبنان شد همچنین ترامپ به دلیل اینکه داعش از صحنه تاثیرگذاری بر روند حوادث منطقه از میدان بیرون رفت تصمیم خطرناکی گرفت و برنامه ای را که بیش از ۲۲ سال قبل توسط آمریکا تصویب شده بود، در این مقطع اجرا کرد و قدس را به عنوان پایتخت اسرائیل اعلام کرد چون دیگر گزینه ای برای حفظ امنیت رژیم صهیونیستی که در شرف سقوط است نداشت.

حرکت نابخردانه ترامپ مسبب وحدت مسلمانان/ حربه های دشمنان تیغی علیه خودشان

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: کمتر از یک هفته، این اقدام رئیس جمهور آمریکا چنان در امت اسلام اثرگذار شد که از دوردست ها کشورهایی همچون مالزی اعلام آمادگی کردند که نیرویی برای مقابله با اسرائیل بفرستند همچنین اتحادیه اروپا اعلام کرد آمریکا را یاری نخواهد کرد از طرفی در فلسطین هیچ گاه چنین وحدتی بین مبارزان فلسطینی به وجود نیامده بود.

وی در رابطه با نتیجه اقدام اخیر آمریکا و تاثیر آن در بین مردم فلسطین خاطرنشان کرد: فلسطینی که تلاش می کردند در حوادثی مثل داعش و جریان های به وجود آمده در سوریه و عراق به  دست فراموشی سپرده شود، ظرف یک هفته در اوج حماسه و غیرت به مسئله اول جهان اسلام و حتی کل جهان تبدیل شده است.

تشکیل اتحادیه جماهیر اسلامی اصلی ترین هدف انقلاب برای فراهم کردن شرایط ظهور

کریمی قدوسی با بیان اینکه امام رسالت انقلاب اسلامی را در ۲ مقطع اینگونه بیان کردند که ماموریت اول انقلاب اسلامی تاسیس حکومت اسلامی در ایران و سرنگون کردن رژیم طاغوت است و رسالت دوم تشکیل اتحادیه جماهیر اسلامی است تشریح کرد: باید جمهوری اسلامی در همه بلاد اسلامی با محوریت اسلام ناب و مردم تشکیل شود و این یک رکن اساسی حکومت اسلامی است که بدون آن، ارکان مهم دیگر شامل قانون جهانی قرآن کریم و نظام امامت و رهبری پیاده نخواهد شد و امت اسلام شکل نمی گیرد.

عدم محوریت ولایت عامل تفرقه در جهان اسلام

وی با اشاره به اینکه علت تفرقه مسلمین، نبود محوری بنام ولایت و رهبری مسلمین است افزود: بعد از قرون متمادی بعد از رحلت پیامبر اسلام بجز چند سال از حکومت امام علی، ولایت و رهبری از صحنه سیاسی مسلمین غایب بوده چراکه نگذاشتند که امت اسلام شکل بگیرد و قرآن را مهجور کردند و نظام امامت را منزوی کردند درنتیجه امت اسلامی پراکنده و به عبارتی قتل عام شدند.

بلاد مسلمین ویران‌ترین سرزمین در جهان

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ویران ترین بلاد در کل جهان، بلاد مسلمین است تصریح کرد: اگر به جنگ‌های اخیر منطقه بنگریم، یمن، سوریه، افغانستان و بسیاری از کشورها با خاک یکسان شده اند در حالی که امت اسلام با داشتن شخصیتی مثل پیامبر اسلام و کتابی بنام قرآن باید امن ترین بلاد را داشته باشند و بهترین روابط را با یکدیگر برقرار کنند اما در بلاد کفر اتحادیه اروپا تشکیل می دهند و کشورهایی که جنگ های جهانی را به وجود آوردند امروز از ترس جنگ سوم جهانی به این نتیجه می رسند که اگر اتحادیه تشکیل ندهند و پول و ارتش را واحد نکنند جنگ جهانی سوم در همین کشورها به وقوع می پیوندد.

تفرقه عامل بدبختی در جهان اسلام

وی با اشاره به اینکه کشورهای اروپایی به لحاظ ثروت و وسعت جغرافیایی در برابر کشورهای اسلامی به مثابه یک وجب به یک هکتار هستند تشریح کرد: علیرغم این وسعت بلاد کفر آباد اما بلاد مسلمین ویران است و این به آن دلیل است که ثروت بخشی از مسلمین، اراضی بخش دیگری از مسلمین را نابود می کند.

اتحاد مسلمین اصلی ترین دستاورد انقلاب اسلامی برای مقابله با استکبار و آبادانی جهان اسلام

کریمی قدوسی در ادامه تصریح کرد: انقلاب اسلامی آمد که این مصیبت را قبل از فرج امام عصر برطرف و این بلاد متفرق را به وحدت برساند و این امر از ایران باید شروع می شد چون ایران دژ محکم اسلام ناب است .

وی با اشاره به وضعیت ایران در زمان پهلوی یادآور شد: آن زمان مسلمینی که ما را در منطقه می دیدند ما را اخ الیهود می خواندند چراکه شاه آن زمان نفت رایگان به رژیم صهیونیستی می داد و به عنوان نمونه یهودی های مشهد تانک خریداری و به رژیم صهیونیستی اهدا می کردند در حالیکه امروز با پیروزی انقلاب اسلامی و وقوع تحولات ایران سرسخت ترین دشمن رژیم صهیونیستی است و با پیروزی انقلاب نقطه پایانی برای تفرقه امت اسلام و آغازی بر پایان طواغیت و نفوذی های صهیونیست در امت اسلام فرا رسید.

دیکتاتورهای منطقه یکی پس از دیگری به خاک مذلت نشستند/ آل سعود در انتظار سیلی سخت

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این ۴۰ سال وضع جهان اسلام تغییر کرده که دیگر از پادشاهان و دیکتاتورهای منطقه از محمدرضا پهلوی تا صدام و قزافی و عبدالله صالح خبری نیست عنوان کرد: امروز حتی از آل سعود دیگر خبری نیست و به آل سلمان تبدیل شده و آل سلمان نیز باید منتظر سیلی باشد که در گوش صدام نواخته و او را به خاک مذلت کشاند.

وی در ادامه مژده داد: به زودی کل بلاد اسلام امن ترین و آبادترین سرزمین ها با یک روابط عمیق بین امت های اسلام  خواهد بود و مثل خورشید خواهد درخشید و متقابلا روزهای بسیار سخت برای آنان که این مصیبت ها را برای مسلمین تحمیل کردند فرا خواهد رسید که آن بلاد آمریکا و اروپا است که دارائی شان از به یغما بردن ذخایر ارزی جهان اسلام به وجود آمد.

کریمی قدوسی با اشاره به سخنی از حضرت امام مبنی بر اینکه این انقلاب ۳۰ سال طول می کشد تا تشکیل شود و بعد از آن باید برای وحدت امت اسلام تلاش کرد تا مقدمات ظهور امام زمان فراهم شود و سومین مرحله حاکمیت اسلام بر کل جهان است که با فرج و قیام امام عصر به وقوع می پیوندد تاکید کرد: هرکس از ما مقابل این انقلاب بایستد نابود می شود؛ نه دشمنان خارجی بلکه هرکس از درون امت اسلام جلوی جریان مقاومت بایستد نابود می شود.

هرکس در مقابل جریان مقاومت بایستد نابود خواهد شد

وی با بیان اینکه مسعود بارزانی کارت ذخیره نفوذ جریان صهیونیستی بود و با قرار گرفتن در مقابل جریان مقاومت به زمین خورد افزود: در کشور ما چهره هایی بودند که در دنیا به نیکی از آن ها یاد می شد اما چون در مقابل جریان مقاومت ایستادند خوار و ذلیل شدند و در مقابل فردی بود که هیچ کس او را نمی شناخت و هیچ رانت و باندی نداشت اما با اخلاص تمام در جریان مقاومت ایستادگی کرد و شد حجتی بر همگان که امروز همه جهان او را می شناسند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: عده ای خیال می کنند جریان اسلامی استحاله شده اما محسن حججی ها ثابت کردند آن ها استحاله شده اند نه امت اسلامی و معلوم د انقلاب همان انقلاب ۵۷ است و حججی حجتی بر خستگی ناپذیری امت اسلامی است و به ولی امر ما نیز پیام می دهد که گرچه دلت از برخی خواص گرفته است و غمگین هستی اما جریان مقاومت با شما هستند و غم از چهره ات بر می دارند.

فتح قدس توسط مسلمین وعده ای قریب الوقوع

وی با بیان شواهدی از جنگ ها و رخدادهای اخیر که توسط رژیم صهیونیستی فرماندهی می‌شود نوید داد: زیاد طول نمی کشد که یکی دو مانع دیگر برای رسیدن به قدس برداشته می شود و اتحادیه جماهیر اسلامی با محوریت نظام امامت و حاکمیت احکام دین و قرآن مبین که همه اختلافات را بین نژادها برطرف می کند تشکیل می شود و جهاد و اخلاص به عنوان فضیلت شناخته می شود و امت اسلام بر کل جهان آقایی می کند.

کریمی قدوسی تاکید کرد: دومین رکنی که باید از آن دفاع کنیم امامت و ولایت و در عصر غیبت ولایت فقیه است و سومین رکن خود امت اسلام است که دفاع از امت اسلام از مجرای جهاد علیه طواغیت و نفوذی های ی که در بلاد اسلامی هستند که بسیج عمومی باید در مقابله با این نفوذی ها شکل بگیرد.

نفوذ از طریق چندتابعیتی ها حربه انگلیس و نظام سلطه برای مقابله با جریان مقاومت و انقلاب اسلامی

وی با اشاره به تلاش غربی ها برای نفوذ به درون انقلاب و جریان مقاومت خاطرنشان کرد: این عصر عصر مبارزه با چندتابعیتی هاست چنانکه در مذاکرات هسته ای چند نفوذی و چند تابعیتی مذاکرات را هدایت می کردند اما به لطف الهی امروز به جایی رسیده ایم که وزیر امور خارجه انگلیس التماس می کند که جاسوس های انگلیسی را آزاد کند اما دست خالی بر می گردد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انگلیسی ها استاد نفوذ در دنیا هستند تشریح کرد: امروز حوزه علمیه ای در انگلیس وجود دارد که مجتهد تربیت می کند و یکی از این مجتهدین با عمامه سادات به ایران آوردند و تا انتخابات خبرگان رهبری جلو بردند که به برکت نیروهای اطلاعاتی کشور به دام افتاد.

امت اسلام دیگر امام و ولی خود را تنها نخواهد گذاشت

کریمی قدوسی در پایان با اشاره به اینکه عنصر شهادت، شهید، بسیجی و رزمنده عامل این تحول ها در جمهوری اسلامی و منطقه بود افزود: امروز ولی امر مسلمین تنها نیست فردا هم که امام زمان تشریف بیاورند آن مصیب های اجدادشان را نخواهند دید همانطور که حضرت امام فرمودند روز خواهد رسید که با دست خود این علامت را تحویل امام عصر خواهید داد.

 

انتهای پیام

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز