سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: ورزشي
چاپ خبر
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
 اصفهان از ۱۰ تیم خارجی و ۳ تیم ایرانی میزبانی می‌کند/ تماشای رقابت کشتی‌گیران فرنگی‌کار رایگان شد   

چهارمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان روزهای ۲۳ و ۲۴ آذر ماه در سالن ۲۵ آبان مجموعه ورزشی نقش‌جهان شهر اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان،چهارمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان روزهای ۲۳ و ۲۴ آذر ماه در سالن ۶ هزار نفری ۲۵ آبان مجموعه ورزشی نقش‌جهان شهر اصفهان برگزار می‌شود.

میزبانی این مسابقات با رایزنی‌های متعدد از سوی هیأت کشتی و مسؤولان استان اصفهان به دیار نصف‌جهان رسید؛ این در حالی است که پیش از آن قرار بود رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در کاشان برگزار شود که به دلیل آماده نشدن امکانات این میزبانی از استان اصفهان گرفته شد.

در این مسابقات ۱۰ تیم خارجی و ۳ تیم از ایران حضور دارند که تیم‌های بیمه رازی اصفهان، سینا‌صنعت ایذه و شهدای مدافع حرم قم به نمایندگی از ایران به رقابت می‌پردازند؛ دینامو ارمنستان، گئورگیان کلاب گرجستان، پائوک یونان، بوداپست سی‌اس مجارستان، اسکاپ (اسپورت کلاب فیزیکیال آکادمی) قرقیزستان، المپیک هاپ رومانی، موسکو روسیه، تاجیک‌ایر تاجیکستان، بیوک شهیر ترکیه و سامسون اوکراین نیز تیم‌های خارجی شرکت‌کننده هستند.

قرعه‌کشی این دوره از رقابت‌ها عصر روز چهارشنبه برگزار می‌شود و تیم‌ها از ساعت ۱۰ صبح پنج‌شنبه به دیدار حریفان خود می‌روند و در پایان روز پنج‌شنبه افتتاحیه برگزار می‌شود؛ جمعه صبح نیز فینالیست‌ها و تیم‌های حاضر در رده‌بندی مشخص می‌شوند و عصر روز جمعه قهرمانی این رقابت‌ها معرفی خواهد شد.

هیأت کشتی استان اصفهان تماشای این رقابت‌ها را برای علاقه‌مندان رایگان اعلام کرده است و بلیت‌فروشی انجام نخواهد شد؛ امید است مردم ورزش‌دوست اصفهان با حضور پر‌شور خود در سالن برگزاری مسابقات حمایت همیشگی خود را از تیم‌های ایرانی و ورزش کشتی انجام دهند.

به گزارش فارس، ترکیب تیم‌های ایرانی حاضر در این مسابقات به شرح زیر است:

سیناصنعت ایذه:

پیام بویری، علی ارسلان، شاهین بداغی، مهدی نوری، کیوان رضایی، رضا خدری، میثم دلخانی، حسن آریا نژاد، شیرزاد بهشتی طلا، بهنام مرادی، محمدرضا گرایی، کارن اصلانیان (ارمنستان، نفر پنجم جهان) ماکسیم مانوکیان (ارمنستان، قهرمان جهان) ژان بلنیوک (اوکراین، قهرمان جهان و نایب قهرمان المپیک)

سرمربی: ملک محمد بویری
مربی: مهدی عسگرزاده، حمیدرضا حیدری و امید حمزه احمدزاده
سرپرست: هوشنگ حاتمی

بیمه رازی اصفهان:

مسلم نادری، مهرداد مردانی، سعید عبدولی (قهرمان جهان و برنز المپیک) محمدعلی گرایی (برنز جهان)، حسین اسدی، فرشاد بلفکه، سامان عبدولی، شهاب قوره جیلی، علی‌اکبر حیدری، سیدمصطفی صالحی‌زاده، مهدی فلاح، آرتم سورکوف (روسیه، دارنده برنز جهان) رومن ولاسوف (روسیه، قهرمان جهان و المپیک) زویادی پاتاریدزه (گرجستان و نقره زیر ۲۳ سال جهان)

سرمربی: حسن رنگرز
مربی: فرشاد علیزاده، محسن سوریان، سامان طهماسبی و امین عسگرپور
سرپرست: کیومرث محرابی

شهدای مدافع حرم قم:

مهدی قربانی، علیرضا نجاتی، رضا مردی، مهدی مرادحاصلی، جواد رضایی، علی اصغر پاسالاری، بهنام افشارنیک، علی سلیمانی، هادی علیزاده، افشین اسلامی، محمدرضا رضایی، مهدی ابراهیمی، محمدعلی حیدری، امید افتخاری اصل و پارسا نظری.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق