سه شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۱
پاسخ نیکزاد به سخنان جدید روحانی علیه "مسکن مهر"
 دولت روحانی با ۱۵۰۰۰ میلیارد تومان اقساط وصول شده مسکن مهر چه کرد؟   

بنظرم در مورد مسکن مهر اطلاعات غلط به رئیس جمهور می دهند. چون از ۴.۳۰۰.۰۰۰ واحد مسکن شهری و روستایی فقط ۳۵۰.۰۰۰ واحد در شهرهای جدید ساخته شده است الباقی در روستاها و شهرهای زیر ۲۵.۰۰۰ نفر و خود مالک (زمین متعلق به مردم بوده است) و بافت فرسوده احداث گردیده است بنابراین دولت بجای تکمیل و افتتاح ۳۵۰.۰۰۰ واحد نیمه تمام فرافکنی نکند.

به گزارش ندای اصفهان،وزیر سابق مسکن در اینستاگرام خود نوشت: اگر واقعاً به گفته شان ایمان دارند و ساخت مسکن پول نمی خواهد و بدون پول می توانید مسکن بسازید چرا در عرض ۵ سال که از دولت می گذرد مسکن را برای مردم نیازمند که کمرشان زیر بار اجاره بها خم می شود نه ساخته اید؟ اگر ساخته اید چرا به مردم گزارشی نمی دهید؟

اگر واقعاً در ۷۲٫۰۰۰ هکتار بافت فرسوده و کهنه اقداماتی را انجام داده اید چرا اطلاع رسانی نمی کنید؟ چرا افتتاح نمی کنید؟

آیا زمان آن نرسیده است که به اصطلاح مدیریت بی پول که فرمودید آمار و ارقام عملکرد ۵ ساله را به مردم در مورد تعداد مسکن های احداث شده داده شود؟
اما بنظرم و باز تاکید می کنم در مورد مسکن مهر اطلاعات غلط به رئیس جمهور می دهند. چون از ۴٫۳۰۰٫۰۰۰ واحد مسکن شهری و روستایی فقط ۳۵۰٫۰۰۰ واحد در شهرهای جدید ساخته شده است الباقی در روستاها و شهرهای زیر ۲۵٫۰۰۰ نفر و خود مالک (زمین متعلق به مردم بوده است) و بافت فرسوده احداث گردیده است بنابراین دولت بجای تکمیل و افتتاح ۳۵۰٫۰۰۰ واحد نیمه تمام فرافکنی نکند.

آقای رئیس جمهور نقدینگی بالغ بر ۸۵۰٫۰۰۰ میلیاردی دولت جنابعالی که از ۴۹۲٫۰۰۰ میلیارد تومان اول دولت تان به ۱٫۳۵۰٫۰۰۰ میلیارد تومان امروز رسیده است لااقل بفرمائید این نقدینگی کجا هزینه شده است در تولید در مسکن در کشاورزی کجا؟

اما اگر ۱۰ میلیارد دلار در عرض هشت سال به مسکن ۱۶ میلیون ایرانی عزیز در شهر و روستا تسهیلات داده شده است از اول دولت یازدهم تا الان بالغ بر ۱۵۰۰۰ میلیارد تومان اقساط مسکن مهر را وصول کردید  و این پول برای بانک مسکن دو درصد تمام شده است،  امورات تان را با تسهیلات جمع  شده مسکن مهر می گذرانید؟ انصاف خوب است.

انتهای پیام/
منبع: پایگاه ۵۹۸

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز